Červené víno a niečo v červené víno nazýva resveratrol môže byť zdravé srdce. Zistite si fakty, a humbuk, pokiaľ ide o červené víno a jeho vplyv na srdce.

Červené víno, s mierou, má dlho chápe ako srdce zdravé. Alkohol a určitých látok v červenom víne s názvom antioxidanty môžu pomôcť zabrániť ochorenia srdca zvýšením hladiny dobrej cholesterol a chráni pred poškodením tepny.

Kým novinky o červené víno zvuk by mohol byť skvelé, keby si môžete vychutnať pohárik červeného vína s jedlom večera, lekári sa obávajú podpora niekto začať piť alkohol. To je preto príliš alkohol môže mať mnoho škodlivé účinky na vaše telo.

Napriek tomu, mnoho lekárov súhlasí s tým, že niečo v červenom víne sa pomôcť vášmu srdcu. Je možné, že antioxidanty, ako sú flavonoidy a látky nazývanej resveratrol, srdce-zdravé dávky.

Ako je červené víno srdce zdravé?

Červené víno sa zdá ešte viac srdce-zdravé dávky ako iné druhy alkoholu, ale je možné, že červené víno nie je lepší než pivo, biele víno alebo likér pre zdravie srdca. Stále existuje jasný dôkaz, že červené víno je lepšia ako iné formy alkoholu pokiaľ ide o možné srdce-zdravej dávky.

Antioxidanty v červené víno tzv polyfenoly môže ochrániť výstelky ciev vo vašom srdci. Polyfenolov nazýva resveratrol je jedna látka v červenom víne, ktorý dostal pozornosť.

Kliknite tu kúpiť Resveratrol z Oficiálna internetová stránka

Resveratrolu v červenom víne

Resveratrol môže byť kľúčovou zložkou v červenom víne, ktorá pomáha zabrániť poškodeniu cievy, znižuje hladinu zlého cholesterolu a zabraňuje tvorbe krvných zrazenín.

Väčšina výskumov na resveratrol bola vykonaná na zvieratá nie sú ľudia. Výskum u myší vzhľadom resveratrol naznačuje, že antioxidant môže tiež pomôcť chrániť ich od obezity a diabetu, ktoré sú silné rizikových faktorov pre srdcové choroby. Avšak, tieto zistenia boli hlásené len u myší, nie u ľudí. Okrem toho dostať rovnakú dávku Resveratrol použitý u myší štúdií, človek by musel piť viac ako 60 litrov červeného vína denne.

Niektoré výskumy ukazujú, že resveratrol by mohli súvisieť s znížené riziko zápalu a zrážania krvi, obaja ktorý môže viesť k vzniku srdcových ochorení. Ako je známe, či resveratrol bola príčinou pre zníženie rizika je potrebný ďalší výskum.

Resveratrol hrozna, doplnkov a ďalších potravín

Resveratrolu v červenom víne pochádza z kože z hrozna použitého na výrobu vína. Pretože červené víno kvasené s hrozna skiny dlhšie, ako je biele víno, červené víno obsahuje viac resveratrol. Stačí jesť hrozno, alebo pitie hroznovej šťavy, bolo navrhnuté ako jeden spôsob, ako dostať resveratrol bez pitia alkoholu. Červené a fialové hroznovej šťavy môžu mať niektoré rovnaké srdce-zdravé výhody červeného vína.

Ostatné potraviny, ktoré obsahujú niektoré resveratrol obsahovať arašidy, čučoriedky a brusnice. To je ešte nie sú známe ako výhodné jesť hrozno alebo iné potraviny môžu byť v porovnaní s pitie červeného vína, pokiaľ ide o podporu zdravia srdca. Množstvo resveratrolu v potravinách a červeného vína môže značne líšiť.

Resveratrol doplnky sú tiež k dispozícii. Zatiaľ čo vedci nenašli žiadnu škodu pri prijímaní resveratrol doplnky, väčšina resveratrolu v doplnkoch nemôže byť absorbované vášho tela.

Kliknite tu kúpiť Resveratrol z Oficiálna internetová stránka

Ako pomáha alkohol srdca?

Rôzne štúdie ukázali, že mierne množstvo všetkých druhov alkoholu využívať vaše srdce, nie len alkohol nájdený v červenom víne. Je to myslenie že alkohol:

  • Vyvoláva high-density lipoprotein (HDL) cholesterolu, dobrý cholesterol
  • Znižuje tvorbu krvných zrazenín
  • Pomáha predchádzať tepny škody spôsobené vysokú úroveň low-density lipoprotein (LDL) hladinu cholesterolu, zlý cholesterol

Pite s mierou- alebo vôbec

Červené víno potenciálnych srdce-zdravé dávky vyzerajú sľubne. Tí, ktorí pijú mierne množstvo alkoholu, vrátane červeného vína, zdá sa, že nižšie riziko ochorenia srdca. Avšak, je potrebné pred vieme, či červené víno je lepšie pre vaše srdce, ako sú iné formy alkoholu, piva alebo liehovín.

Ani American Heart Association, ani národné srdce, pľúc a krvi ústav odporúčame aby ste začali piť alkohol, len aby sa zabránilo ochorenia srdca. Alkohol môže byť návykové a môže spôsobiť alebo zhoršiť iné zdravotné problémy.

Nadmerné pitie zvyšuje riziko vzniku vysokého krvného tlaku, vysokej triglyceridy, poškodenie pečene, obezita, niektorých typov rakoviny, úrazy a iné problémy. Okrem toho, nadmerné pitie alkoholu pravidelne môže spôsobiť kardiomyopatia – oslabený srdcového svalu – spôsobuje príznaky srdcového zlyhania u niektorých ľudí. Ak máte srdcové zlyhanie alebo slabé srdce, ste sa mali vyvarovať alkoholu úplne. Ak budete denne užívať aspirín, by mala zabrániť alebo obmedziť alkohol, v závislosti od vášho lekára. Ste tiež nemali piť alkohol, ak ste tehotná. Ak máte otázky o výhodách a rizikách alkoholu, poraďte so svojím lekárom o konkrétne odporúčania pre vás.

Ak už piť červené víno, robiť tak s mierou. Striedme pitie je definovaný ako v priemere dva nápoje denne pre mužov a jeden nápoj denne pre ženy. Limit pre mužov je vyšší, pretože muži všeobecne vážiť viac a viac enzým, ktorý metabolizuje alkohol než ženy.

Kliknite tu kúpiť Resveratrol z Oficiálna internetová stránka