Czerwone wino i coś w czerwone wina o nazwie Resweratrol może być zdrowe serce. Znaleźć fakty, i szumu, czerwonego wina i jego wpływ na serce.

Czerwone wino, z umiarem, ma długo uważane za serce zdrowe. Alkohol i niektórych substancji w czerwonym winie, nazywany przeciwutleniaczy może pomóc w zapobieganiu chorób serca poprzez zwiększenie poziomu dobre cholesterolu i ochronę przed uszkodzeniem tętnicy.

Podczas wiadomości o czerwone wino może wydawać się wielki, jeśli lubisz kieliszek czerwonego wina z kolację, lekarze są nieufni wobec wspieranie każdy start, picie alkoholu. To, dlatego, że zbyt dużo alkoholu może mieć wiele szkodliwego wpływu na organizm.

Jednak wielu lekarzy zgadza się, że coś w czerwonym winie wydaje się pomóc serca. Możliwe, że przeciwutleniacze, takie jak flawonoidy lub substancję o nazwie Resweratrol, mieć zdrowe serce korzyści.

Jak czerwone wino serce jest zdrowe?

Czerwone wino, wydaje się, że jeszcze więcej korzyści zdrowe serce niż inne rodzaje alkoholu, ale to jest możliwe, że czerwone wino nie jest wszelki polepszyć niż piwo, białego wina lub alkoholu na zdrowie serca. Nie ma jeszcze dowodów świadczących, że czerwone wino jest lepszy niż inne rodzaje alkoholu, jeśli chodzi o możliwe korzyści zdrowe serce.

Przeciwutleniacze w czerwone wino zwane polifenolami mogą pomóc w ochronie błony naczyń krwionośnych w sercu. Polifenoli o nazwie Resweratrol jest jedną substancję w czerwonym winie, że ma zdobyć uwagę.

Kliknij tutaj, aby kupić Resweratrol z oficjalnej strony internetowej

Resweratrol w czerwonym winie

Resweratrol może być kluczowym składnikiem w czerwonym winie, które pomaga zapobiec uszkodzeniu naczyń krwionośnych, obniża poziom złego cholesterolu i zapobiega powstawaniu zakrzepów krwi.

Większość badań na Resweratrol zostało zrobione na zwierzętach, nie ludzi. Badania na myszach, biorąc pod uwagę Resweratrol sugeruje, że przeciwutleniacz może również pomóc chronić je od otyłości i cukrzycy, z których oba są silne czynniki ryzyka choroby niedokrwiennej serca. Jednak wyniki tych badań zostały zgłoszone tylko u myszy, nie w ludzi. Ponadto aby uzyskać taką samą dawkę Resweratrol, wykorzystywane w badaniach myszy, osoba będzie musiała wypić ponad 60 litrów wina czerwone codziennie.

Niektóre badania wskazują, że resveratrol może być związane ryzyko zapalenia i krzepnięcia krwi, które może prowadzić do chorób serca. Zanim to wiadomo, czy Resweratrol był przyczyną zmniejszonego ryzyka, niezbędne są dalsze badania.

Resweratrol, winogrona, dodatków i innych środków spożywczych

Resweratrol w czerwonym winie pojawia się ze skóry winogrona użyte do wytworzenia wina. Ponieważ czerwone wino jest fermentowane z skórki winogron dłużej, niż jest to wina białe, czerwone wino zawiera Resweratrol więcej. Po prostu jedzenie winogron lub picie soku winogronowego, jest proponowana jako jeden sposób, aby uzyskać Resweratrol bez picia alkoholu. Czerwone i purpurowe soku winogronowego mogą mieć niektóre z tych samych korzyści zdrowe serce czerwonego wina.

Inne pokarmy, które zawierają pewne Resweratrol zawierać orzeszki ziemne, jagody i borówki. Jeszcze nie wiadomo, jak korzystne jedzenie winogron lub innych środków spożywczych może być w porównaniu z picie czerwonego wina, jeśli chodzi o promowanie zdrowia serca. Ilość resweratrolu w żywności i czerwonego wina mogą różnić.

Resweratrol suplementy są również dostępne. Chociaż naukowcy nie znalazłem żadnej szkody w podejmowaniu Resweratrol suplementy, większość resweratrolu w suplementów nie wchłaniany przez organizm.

Kliknij tutaj, aby kupić Resweratrol z oficjalnej strony internetowej

W jaki sposób alkohol pomaga sercu?

Różne badania wykazały, że umiarkowane ilości różnego rodzaju alkoholu korzystać serca, nie tylko alkohol Znalezione w czerwonym winie. To myśli że alkoholu:

  • Podnosi poziom dobrego cholesterolu lipoprotein o dużej gęstości (HDL) cholesterolu
  • Zmniejsza powstawanie zakrzepów
  • Pomaga zapobiegać tętnicy szkód spowodowanych przez wysoki poziom lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) cholesterolu, złego cholesterolu

Pić z umiarem, lub w ogóle

Potencjalne korzyści zdrowe serce czerwone wino wyglądają obiecująco. Tych, którzy piją umiarkowane ilości alkoholu, czerwonego wina, w tym wydają się mieć mniejsze ryzyko chorób serca. Jednak niezbędne są dalsze badania, zanim wiemy, czy czerwone wino jest lepsze dla Twojego serca, niż inne rodzaje alkoholu, piwa lub wódki.

Ani American Heart Association ani serca, płuc i naczyń Instytutu zaleca się, że zaczynasz, picie alkoholu, tylko po to, aby zapobiec chorobom serca. Alkohol może być uzależniające i mogą powodować lub nasilać innych problemów zdrowotnych.

Picia zbyt dużo zwiększa ryzyko wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom trójglicerydów, uszkodzenie wątroby, otyłość, niektóre rodzaje nowotworów, wypadków i innych problemów. Ponadto, regularne picie zbyt dużej ilości alkoholu może powodować kardiomiopatia — osłabieniu mięśnia sercowego — powoduje objawy niewydolności serca u niektórych osób. Jeśli masz niewydolność serca lub słabe serce, należy unikać alkoholu całkowicie. Jeśli bierzesz aspiryny codziennie, należy uniknąć lub ograniczyć alkohol, w zależności od swojego lekarza o Radę. Możesz również nie należy pić alkoholu, jeśli jesteś w ciąży. Jeśli masz pytania dotyczące korzyści i ryzyka, alkoholu, porozmawiać z lekarzem o konkretne zalecenia dla Ciebie.

Jeśli już pić czerwone wino, zrobić z umiarem. Umiarkowane picie jest zdefiniowany jako średnio dwa drinki dziennie dla mężczyzn i jeden drink dziennie dla kobiet. Limit dla mężczyzn jest wyższa, bo ludzie zazwyczaj ważą więcej i więcej enzymu, który metabolizuje alkohol, niż kobiety.

Kliknij tutaj, aby kupić Resweratrol z oficjalnej strony internetowej