Ühel päeval sõber oli kutsutud pulm tseremoonia. Nüüd saab kirjutada mitu piinav tundi veetis ta seni, kuni tema nägu külakiigel riigile tekitatud Kosmeetik eraldi lugu.

Kuid pärast on kosmeetiline protseduur on kõige ärritunud longus ülemise silmalaud, mida ta ei ole kunagi võimalik lahti saada. Teine sõber kord tagasi romantiline reis ja tõi kogu virna fotosid, mis ta siis oli piinlik näidata, sest ülemise Laugude tema nägu, mõtlemine, see on mõned kosmeetiline defekt.

Täna on meil naha karmistamine ülemise silmalau kolm võimalust:

 1. Silmalau kirurgiline muutmist nimetatakse Silmalaugude plastika;
 2. Kosmeetilised kreemid ja geelid jaoks naha karmistamine ülemise silmalau;
 3. Kleepuvad ja isekleepuvad ribad naha karmistamine ülemise silmalau puhul.

Iga naine teab, et ülemine longus ja longus silmalaud on teda, lõpuks hakkab mõjutama meeleolu ja psüühilise tervise probleemile. Kui tegin Silmalaugude plastika (ülemise silmalau Lift kirurgia), tundus, et kõik probleemid naised nägu väga lahus on. Aga ausalt öeldes meile, naistele, kirurgia operatsioon. Mitte iga naine on otsustanud operatsiooni oma keha, mis pärast nahk on veel jäänud mõned armid oma haavad. Eelkõige seetõttu, et kõik ei saa endale sellist operatsiooni rahalistel põhjustel.

Viimasel ajal on turul uue mahepõllumajandusliku toote nimega anti vananemist botox alternatiiv. See toode on juba saavutanud suure populaarsuse Ühendkuningriigis ja ma ei sa sellest tulevikus artikkel tel.

Kauge Aasia riikides, palju tüdrukud ja naised on kirglik loomine mõju nukk silma eest, mida nad on erinevad objektiivid, vale ripsmed ja silmalaud spetsiaalne liim kasutamiseks. Tõste käe longus silmalaud, nende kohaldamise spetsiaalne liim, mis tagab kaane peale kuivamist kõrgenenud riigi mitu kihti pinnale. See on aeganõudev protsess, mis nõuab erilist tähelepanu, kui käitlemise liim ei satuks silma.

Maailma juhtiv kosmeetikafirmad sageli toota spetsiaalne geel parandamise ülemise silmalau ja kulmud all. Tavaliselt on selline kollageeni geelid stimuleeritud koos hilisema taastamise naha elastiini kiud. See muudab naha veel elastne ning lifti ülemise silmalau.

Vajuta siia, et osta ametlik kodulehekülg: Eye Secrets

Liim ribadeks

Lääneriikides, mõned iluraviga tegelevad inimesed on läinud muul viisil. Mitu aastat tagasi, Šotimaal Briti firma on välja töötanud ja välja spetsiaalne liim ribadeks silmalau ilma operatsioonita. Need magic ribad läänes on omandanud väga populaarne naiste seas, sest nad on hakanud kasutama paljude brittide ja Hollywoodi staare või Lääne top mudelid, näiteks Briti näitlejanna Michelle Collins, Ameerika näitlejad- ja Jennifer Aniston, Demi Moore jne. Need ribad on muutunud tegelik vanus salajane pilk palju kuulsusi.

Liim ribadeks lifti silmalau operatsiooni on täiesti uus toode, mis võib oluliselt toimivad välimuse kohta naise nägu longus, longus, või näol on kapuuts silmalau. Tavaliselt longus silmalaud tõttu vananev, kuigi mõned inimesed võivad olla sündinud eest nahale silmalaud, tulemuseks on oma nägu muutunud väga raske vaadata. Teised naised on sündinud väga deep-set silmad, mis on, miks on raske isegi pilk sellele isikule, sest see muudab need inimesed väga osavõtmatus või kauge. Ma arvan, et te nõustute, et seal on midagi enamat kui noorte ja atraktiivne nägu kui avatud, sõbralikud, noored ja terved silmad, ja on nüüd hõlpsasti saavutatav ilma kirurgilise sekkumiseta.

Liim ribadeks silma Lift – see on lihtsalt liim ribadeks (möödunud suurenenud allergia test) mis kergelt ja loomulikult varuvad oma silmalaud, tõstmise nad rohkem füüsilist asukohta ja teha silmad rohkem avatud. See töötab kulmud. Selle tulemusena annab silmad on avatud aktiivsemad nii hästi puhanud naine, ei ole unine Vaata, et sa olid enne. Koos triibud on lisatud vaseliin või vaseliini, mis on lihtne kasutada ja võimaldab ribadeks kindlalt, kuid õrnalt hoida nahk õrn geel. Kõik on mõeldud teile ribad hoida silmalaud päevasel ajal keskmiselt, on salvestatud 10-12 tundi. Kui te olete allergiline vaseliin, sellisel juhul oleks mõistlik vältida kasutamist liimiga ribadeks, kui teil tekib ärritus või ebamugavustunne.

Vajuta siia, et osta ametlik kodulehekülg: Eye Secrets

Kuidas kandideerida

 • Kui sa seda ise, siis peegli ees istuda.
 • Liim ribadeks on paigaldatud puhtale nahale, nii et tuleks puhastada õrnalt nahale make-up silmalaud.
 • Võtta ribad.
 • Sulgege üks silm.
 • Tõsta longus naha silmalau ja õrnalt sõrmedega tõmmata.
 • Rakenda liimi riba peal naha silmalau ja vajutage kergelt.
 • Riba hoiab ülemise silmalau longus.
 • Korrake teise silmaga.

Pane meik ribadeks ja ribad väljaspool tähelepanu: peita nii silmalaud naha peal.

Vajuta siia, et osta ametlik kodulehekülg: Eye Secrets

Kuidas kasutada

Liim ribadeks saab kergesti eemaldada ja seejärel uuesti kasutada ja olnud uuesti. Alustamiseks lihtsalt koht strip ülemise silmalau soovitud asukoht ja hoidke seda all asendis 1-2 minutit ja siis jääb teatud kohas. Need liimiga ribadeks on võrdselt sobilik nii naistele kui meestele, üldiselt, nad sobivad kõigile, kes tahaks parandada välimust oma silmad ja kogu nägu ilma operatsiooni. On selge, et triibud välimus muudab need väga atraktiivne, sest nad ei ole nähtav, nägu.

Isegi kui keegi on jõllis sind, tavaline make-up on lihtne peita ribad naha värvi olemasolu. Meik saab kergesti ja ohutult kasutada enne või pärast ribadeks. See ei ole tähtis, millisel kujul silma või kui suur või väike silmad, igal juhul sobib triibud. Muidugi, see liim ribadeks ei saa kasutada üle oma meik nagu lauvärv. Aga sa pead ootama, et näha tulemusi, nagu nad on näha üks hetk. Pea meeles, et te ei saa panna ribadeks meik peal, rakendada meik pärast kleepimist klambrite silmalaud.

Sõltumata teie vanusest ning oma soovi parandada välimust oma silmad ja nägu eesmärk, luua selle silmalau tõstja väiksed ja silmatorkamatud autsaiderid imet enamik inimesi, kellel on probleeme oma silmad välimus. Need ribad aitab taastada kadunud noorte vormi ja annab kindlustunde väga lühikese aja jooksul. Kas soovite kanda triipudega, iga päev või lihtsalt üritusi ja pidusid, nagu Pulmad, fotosessioone, video- või ettevõtte poole, nad tõesti aitab. Koos mõistliku hinnaga ühe kuu tarnimise sa tõesti ei saa vaatad nagu midagi on valesti. Võrreldes Botox või plastikust, klambrite ei ähvarda oma tervist kõrvaltoimeid.

Nüüd on Briti firma ülemise silmalau tõstja online müük internetis, kogu maailmas posti teel väljastusteatega. Mõnus üllatus on see, et need kleepuvad ja isekleepuvad õhuke plastist ribadeks tõesti toimib. See toode on hea mask defekt longus silmalaud ja annab teile visuaalne esitus, mida ülemise silmalau tõstetakse ja silmad on rohkem avatud.

Vajuta siia, et osta ametlik kodulehekülg: Eye Secrets

Et rohkem teada saada

See koheselt tõstab Ülemiste Silmalaugude lihtne kohaldada ja annab teile rohkem nooruslik, häire välimus. Ühe toote on soovitatud Lou Paige, make up artist ning hakkab ja ametlikult kasutada algab Superman film komplekti. Saab vaatasin TV, lahtise naisi ja Briti Daily Mail toode.

Kui sa ostsid selle ühe hinnaga alla $50 saad 30 ribadeks igas kastis, see on kogu ribad kui soovid kuu tarnimise ribadeks iga päev. Mõned kasutajad on teatanud tootjale, et nad otsivad ja vist 10 aastat noorem, koos silma kaas tõstja, ei ole raske ja kiire reegel ribadeks, te saate neid igal ajal, ükskõik kus sa oled või mida sa ei tee, mistõttu on väga elujõuline alternatiiv kirurgia. Usalda rohkem oma välimusega ja vaata parem fotod või vaadata inimest otse silma, teades, et sa näed hea.

Muidugi, te ei tohi segi selle tootja toote hind, kuid see sõltub oma rahalisi võimalusi. Iga naine kogub oma kodu tarvikute komplekt, põhineb tema omadusi. Saate alati otsida Internet toodete.

Vajuta siia, et osta ametlik kodulehekülg: Eye Secrets