Bir gün bir arkadaşım, düğün için davet edildi. Şimdi o kadar bakımlı durumuna yüzünü neden bir güzellik uzmanı harcanan ne kadar acı veren saat hakkında ayrı bir hikaye yazabilirsiniz.

Ama sonra bir kozmetik prosedür en üzgün sarkma üst göz, hangi o kurtulmak mümkün değildi. Başka bir arkadaşım bir kez romantik bir geziden döndü ve o sonra düşünme bazı kozmetik kusur nedeniyle yüzünde, püsküllü üst göz kapakları göstermek için utanç fotoğrafları, bütün bir yığın getirdi.

Bugün biz üst göz kapağı cilt sıkılaştırma için üç seçeneğiniz vardır:

 1. Blefaroplasti göz kapağı cerrahi değişiklik denir;
 2. Kozmetik kremler ve üst göz kapağı cilt sıkılaştırma jeller;
 3. Üst göz kapağı cilt sıkılaştırma için kendinden yapışkanlı şeritler.

Herhangi bir kadının sarkık ve sarkma üst göz kapakları sonunda ruh ve psikolojik sağlık etkilemeye başlayan bir sorun onun biliyor. Ne zaman did Blefaroplasti (üst göz kapağı kaldırma ameliyatı), o sanki bütün sorunları kadın yüzü çok çözümü orada. Ama dürüstçe bize, kadınların, ameliyat arasında konuşan bir ameliyattır. Her kadın ameliyat onun vücut sonra cilt hala bazı izleri onun yara bırakılır, karar olacaktır. Çünkü özellikle herkesin mali nedenlerle böyle bir ameliyatı göze alamaz.

Son zamanlarda yeni bir organik ürün anti-aging botox alternatif sahiptir. Bu ürün, zaten İngiltere’de büyük bir popülerlik kazanmıştır ve gelecekte bu makalede tel yapacağım.

Birçok genç kızlar ve kadınlar, uzak Asya ülkelerinde, etkisini oluşturma hakkında tutkulu Bebek göz ne yanı sıra çeşitli lensler, sahte kirpik ve göz kapakları için özel bir yapıştırıcı kullanmak için. Kol sarkık göz kaldırma, yükseltilmiş bir durumda kuruduktan sonra kapağını tutan özel yapıştırıcı birkaç kat yüzeyine uygulanır. Bu yapışkan işleme gözlerinin içine alamadım zaman özel bakım gerektiren oldukça zaman alan bir süreçtir.

Dünyanın önde gelen kozmetik firmalarından genellikle üst göz kapağı ve kaşları altında alan düzeltme için özel bir jel üretmek. Genellikle, bu kollajen jeller sonraki restorasyon cildin elastin lifleri ile uyarılmış. Cildi daha esnek hale getirir ve Asansör sağlar üst göz kapağı.

Eye Secrets resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.

Yapışkanlı şeritler

Batılı ülkelerde, bazı güzellik başka bir yol gitti. Birkaç yıl önce bir İngiliz şirketi İskoçya geliştirmiş ve özel bir piyasaya yapışkan şeritleri için göz kapağı cerrahisi olmadan. Batıda bu sihirli şerit birçok İngiliz kullanmaya başladılar ve Hollywood film yıldızları veya Batı top modeller, örneğin İngiliz aktris Michelle Collins, bir ABD’li aktris Demi Moore ve Jennifer Aniston, çünkü kadınlar arasında büyük bir popülerlik elde vs. Bu şeritler, gerçek bir çağın birçok ünlü gizli göz olmuştur.

Ameliyat olmadan görünümü üzerinde woman’s sarkık yüz, sarkma, önemli ölçüde karşı, tamamen yeni bir ürün veya şeklinde göz kapağı kaldırma için yapışkan şeritler bir başlık göz kapağı. Kural, yaşlanma nedeniyle sarkma göz kapakları her ne kadar bazı insanlar göz kapaklarının üzerinde ilave bir cilt ile doğmuş olabilir yüzlerini ortaya çıkan olmak çok zor bir görünüm. Diğer kadınlar çok derin bir göz ile bunlar kolaylaştırır, çünkü o kişi bile bakmak zor, bu yüzden doğan insanlar çok sokulmama veya ulaşılamaz. Ben orada gözleri açık, samimi, genç ve sağlıklı bir genç ve çekici bir yüz daha başka bir şey ve şimdi kolayca cerrahi müdahalesi olmadan sağlanabilir katılıyorum düşünüyorum.

Yapışkanlı şeritler göz Asansör – yavaşça ve doğal bir şekilde onları daha doğal bir pozisyona kaldırma ve gözleri daha açık hale kapaklarınızın istif (artan alerji testi geçti) ‘s sadece yapışkan şeritler. Bu kaslar üzerinde çalışır. Sonuç olarak gözlerini bir açıklık, daha aktif bir şekilde dinlenmiş bir kadın, önce vardı değil uykulu bir görünüm verir. Çizgiler ile birlikte yumuşak jel vazelin veya petrolatum, kullanımı kolay ve şeritler sıkıca sağlar ancak cilt hafifçe tutun göre takılır. Tüm gün boyunca ortalama göz tutmaya soymak için tasarlanmış, şeritler saklı 10-12 saat. Vazelin için alerjisi varsa, karşılaşacağınız tahriş ya da rahatsızlık gibi bu durumda o yapışkan şeritleri, kullanımını önlemek akıllıca olacaktır.

Eye Secrets resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.

Nasıl başvurulur

 • Eğer kendiniz yapmak, sonra bir ayna önünde oturmak.
 • Yapışkan şeritleri, hafifçe göz makyaj ve cilt temizlemek gerekir, bu yüzden temiz cilt monte edilir.
 • Bir şerit almak.
 • Yakından bir göz.
 • Sarkık deri göz kapağı ve yavaşça kaldırmak için parmak çekin.
 • Sonra yapıştırıcı şerit cildin üst göz kapağı üzerinde uygulayın ve hafifçe bastırın.
 • Şerit üst göz kapağı sarkma üzerinden devam edecektir.
 • Başka bir gözle tekrar.

Şeritler ve deri dış dikkat şeritler gizlemek için her iki göz kapaklarının üzerine makyaj koymak.

Eye Secrets resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.

Nasıl kullanılır

Yapışkan şeritler kolayca çıkarmak ve sonra yeniden ve uygulanan. -E doğru almak marş, şerit, üst göz kapağı üzerinde istediğiniz yere yerleştirin ve 1-2 dakika bulunduğu bastırdı ve şerit, belirli bir yerde kalır. Bu yapışkan şeritleri aynı derecede hem erkek hem de kadınlar için uygundur, genel cerrahi başvurmadan gözleri ve tüm yüz görünümünü geliştirmek isteyen herkes için uygundur. Bu yüzü görünür olmayacaktır çünkü çizgiler onları son derece cazip bir seçenek, görücüye ki açıktır.

Birisi size bakarken bile bile, her zamanki makyaj cilt renkli şeritler varlığını gizlemek kolay. Makyaj, kolayca ve güvenli bir şekilde önce veya şeritler uygulandıktan sonra kullanılabilir. Hangi biçimde göz veya ne kadar büyük veya küçük gözlerini etmez, çizgili herhalde sığmayacak. Bu yapışkan şeritler üzerinde makyaj kullanılamaz gibi tabii ki, göz farı. Ama onlar bir anda olarak, sonuçları görmek için beklemek gerekmez. Değil şeritler makyaj koymak, bu şeritler kapaklarında yapıştırdıktan sonra makyaj uygulamak unutmayın.

Yaşınız ne olursa olsun ve ne olursa olsun, göz ve yüz genel görünümünü geliştirmek için arzu amacı, bu göz kapağı hırsızı gözlerini görünümü ile ilgili sorunlar var çoğu insan için küçük ve göze çarpmayan dışarıdan harikalar için oluşturur. Bu şeritler, kayıp gençlik şeklinde geri yüklemek ve çok kısa sürede güven vermek için yardımcı olacaktır. Günlük ya da sadece için özel etkinlikler ve kutlamalar düğün, fotoğraf oturumları, video ya da kurumsal bir parti gibi çizgili giymek istiyorum, gerçekten size yardımcı. Yanlış bir şey gibi makul bir fiyata bir ay tedarik ile size gerçekten bakabilirsiniz. Botox veya plastik ile karşılaştırıldığında, bu şeritler herhangi bir yan etkisi sağlığınızı tehdit yok.

Üst göz kapağı hırsızı çevrimiçi teslim posta dünya çapında Internet üzerinden satan bir İngiliz şirketi şimdi. Keyifli bir sürpriz, bu kendinden ince plastik gerçekten işleri şeritler ‘ dir. Bu ürün iyi bir maske ve kusur sarkma göz kapakları ne üst göz kapağı kaldırdı görsel bir temsilini verir ve gözleri daha açıktır.

Eye Secrets resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.

Daha fazla bilgi almak

Bu anında üst göz kapaklarını kaldırdı kolay uygulanır ve uyarı daha genç bir görünüm verebilirsiniz. Bu bir ürün Lou Paige tarafından tavsiye edilir, makyaj sanatçısı başlar ve resmen başlar Superman film dizi tarafından kullanılan. Bu ürün, TV, gevşek kadın ve İngiliz Daily Mail izledim.

Fiyatı 50 $ daha az bu bir aldığımda her kutuda 30 şeritler almak, bu bir bütün ay tedarik uyguluyorsanız, sen şeritler şeritler her gün. Bazı kullanıcılar, onlar are seyir için üretici bildirdin ve 10 yıl göz kapağı hırsızı kullanımı ile genç hissediyorum, orada hiçbir sert ve hızlı kural şeritler ile onlar istediğiniz zaman kullanabilirsiniz, nerede olduğunu veya ne olursa olsun bu ameliyat için bir çok alternatif yapım yapıyorsun. Görünüm daha güvenli hissediyorum ve fotoğraflarda daha iyi bakmak veya insanlar düz bir kez daha, harika görünüyorsun bilerek göz.

Tabii ki, eğer bu üretici ürünün fiyatı karıştırılmamalıdır, ama mali senin yeteneklerine bağlıdır. Her kadın, onu ev aksesuar seti, onun temel toplar. Her zaman daha ucuz ürün için Internet arama yapabilirsiniz.

Eye Secrets resmi web sitesi üzerinden satın almak için tıklayınız.