Jeden deň, môj priateľ bol pozvaný na svadobný obrad. Teraz môžete napísať samostatný príbeh o koľko trýznivé hodín strávila kosmetolog kým spôsobil jej tvár štátu udržiavanú.

Ale po kozmetická procedúra je najviac rozrušený poklesnuté Horné viečka, ktoré ona nikdy nebol schopný sa zbaviť. Iný môj priateľ raz vrátil z romantický výlet a priniesol celý stoh fotografií, ktoré potom bola rozpakoch Ukázať kvôli poklesnuté Horné viečka na tvári, myslenie, je to nejaké kozmetické vady.

Dnes máme tri možnosti pre sprísnenie kože horných viečok:

 1. Chirurgická úprava viečok nazýva Blepharoplastika;
 2. Kozmetické krémy a gély pre sprísnenie kože horných viečok;
 3. Samolepiace pásy pre sprísnenie kože horných viečok.

Každá žena vie, že poklesnuté a poklesnuté Horné viečka sú problém pre ňu, ktoré nakoniec začne ovplyvňovať náladu a psychické zdravie. Keď urobil Blepharoplastika (chirurgia zdvihnúť Horné viečko), sa zdalo, že tam je veľmi riešenie na všetky problémy ženy čelia. Ale úprimne povedané medzi nás, ženy, operácia je chirurgický zákrok. Nie každá žena sa rozhodne na chirurgiu na jej telo, po ktorom kože ešte zostalo nejaké jazvy z jeho rán. Najmä preto, že nie každý môže dovoliť takéto operácie z finančných dôvodov.

Viac nedávno trh má nový organický produkt s názvom anti-aging botox alternatíva. Tento produkt už získal veľkú popularitu vo veľkej Británii a budem tel ste o tom v budúcnosti článok.

Vo vzdialených krajinách Ázie, veľa dievčat a žien sú vášnivý tvorba účinok bábika oko čo sú okrem rôznych šošoviek, umelé riasy a použitie špeciálne lepidlo na viečka. Zdvíhacie rameno ovisnuté viečka, že sú aplikované na povrch z niekoľkých vrstiev špeciálne lepidlo, ktoré zabezpečuje veko po vysušení v stave zvýšenej. Je to náročný proces, ktorý vyžaduje osobitnú starostlivosť pri manipulácii s lepidlo nedostal do očí.

Vedúci kozmetických spoločností na svete často vyvolať špeciálny gél pre opravu Horné viečko a oblasť pod obočím. Zvyčajne, takéto kolagénu gély stimulovaný s obnovou elastínových vlákien v koži. To robí pokožku pružnejšie a poskytuje výťahu Horné viečko.

Kliknite tu kúpiť Eye Secrets z oficiálne stránky

Lepiacej pásky

V západných krajinách, niektoré kozmetičky išli inou cestou. Pred niekoľkými rokmi britskej spoločnosti v Škótsku vyvinula a vydala špeciálne lepiace pásy pre viečok bez chirurgického zákroku. Tieto magické pás na západe získali veľkú popularitu u žien, pretože oni začali používať mnohých britských a Hollywood filmové hviezdy alebo západnej top modely, napríklad britská herečka Michelle Collins, americký herečky Demi Moore a Jennifer Aniston, atď. Tieto prúžky sa stali skutočný vek tajné pozrieť na mnohých celebrít.

Lepidlo pásy pre viečka výťah bez chirurgie je úplne nový produkt, ktorý by výrazne čelila vzhľad na ženskej tváre zvesené, průvěs, alebo vo forme hood viečka. Spravidla ovisnuté viečka z dôvodu starnutia, hoci niektorí ľudia sa narodia s extra kože na viečkach, výsledkom ich tváre stal veľmi tvrdý pohľad. Iné ženy sa rodia s veľmi hlboko-set oči, preto je ťažké dokonca pozrieť na túto osobu, pretože to robí toto ľudia veľmi odstup alebo neprístupný. Myslím, že budete súhlasiť, že nie je nič viac ako mladá a atraktívna tvár ako otvorený, priateľský, mladé a zdravé oči, a teraz to môže byť ľahko dosiahnuť bez chirurgického zásahu.

Lepiace prúžky na eye lift – je to len lepiacej pásky (zložila skúšku pre zvýšené alergie), jemne a prirodzene hromadiť viečkach, zdvíhanie im do prirodzenejšej polohe a tvorby viac otvoriť oči. To funguje na obočie. Výsledkom otvorenosť vašich očí vám aktívnejší spôsob, ako dobre-odpočíval ženy, nie ospalý vzhľad, ktorý ste mali predtým. Spolu s pruhmi je pripojený k jemný gél na báze vazelína alebo vazelínou, ktorý je ľahko ovládateľný a umožňuje pásy pevne, ale jemne držte kožu. Všetky sú navrhnuté pre vás Strip držať viečok počas dňa, v priemere, prúžky sú uložené 10-12 hodín. Ak ste alergický na vazelína, v takom prípade by bolo múdre sa vyhnúť použitie lepiacej pásky, ako zažijete podráždenie alebo nepohodlie.

Kliknite tu kúpiť Eye Secrets z oficiálne stránky

Ako sa prihlásiť

 • Ak si to sami, potom sedieť pred zrkadlom.
 • Lepiacej pásky sú namontované na čistú pokožku, takže by jemne čistiť kože na viečkach make-up.
 • Vezmite pruh.
 • Zavrite jedno oko.
 • Prsty zdvihnúť poklesnuté kože na očných viečok a jemne vytiahnite ju.
 • Potom naneste lepidlo pás na hornej časti kože na viečka a zľahka stlačte ho.
 • Strip udrží Horné viečko z poklesnuté.
 • Opakujte s druhým okom.

Dať makeup na vrchole prúžky a kožu oboch viečka skryť prúžky z mimo pozornosti.

Kliknite tu kúpiť Eye Secrets z oficiálne stránky

Ako používať

Lepidlom prúžky môžu byť ľahko odstránená a potom použité a re-použiť. Chcete začať, stačí umiestniť pás do požadovaného umiestnenia na horné viečko a podržte stlačené v polohe pre 1-2 minúty a pás zostane na určenom mieste. Tieto lepiacej pásky sú rovnako vhodné pre ženy aj mužov, vo všeobecnosti sú vhodné pre každého, kto by chcel zlepšiť vzhľad ich oči a celú tvár, bez neuchýlia k operácii. Je jasné, že vzhľad pruhy robí je veľmi atraktívnou možnosťou, pretože nebudú viditeľné na tvári.

Aj keď niekto je zíza na vás, obvyklé make-up je ľahké schovať prítomnosť prúžky pleti. Make-up môže byť ľahko a bezpečne používať pred alebo po použití prúžky. Nezáleží na tom, akú formu oka alebo ako veľký alebo malý oči, pruhy sa zmestí v každom prípade. Samozrejme, toto lepidlo prúžky nie je možné použiť nad make-up ako očné tiene. Ale nie je potrebné čakať vidieť výsledky, ako oni môžu byť videní v jednom okamihu. Pamätajte si, že nemôžete dať prúžky na make-up, použiť make-up po prilepení tieto pásy na viečka.

Bez ohľadu na váš vek a bez ohľadu na účel vaše želanie zlepšiť celkový vzhľad vašich očí a tváre, tento zdvihák viečka sa vytvorí malé a nenápadné outsiderov zázraky pre väčšinu ľudí, ktorí majú problémy s výskytom ich oči. Tieto prúžky pomôže obnoviť forme stratené mládeže a dať dôveru vo veľmi krátkom čase. Chceli by ste nosiť pruhy na dennej báze, alebo len pre špeciálne akcie a oslavy ako sú svadby, foto sessions, video alebo firemné party, oni naozaj pomôže. S mesačné dodávky za rozumnú cenu naozaj nemôžete pozrieť ako je niečo zle. V porovnaní s Botox alebo plastu, tieto pásy neohrozujú vaše zdravie žiadne vedľajšie účinky.

Teraz britská spoločnosť predaj Horné viečko zdvihák on-line cez Internet, doručenie poštou po celom svete. Príjemný prekvapením je, že tieto samolepiace tenké plastové pásy naozaj funguje. Tento produkt je dobré maska defekt ovisnuté viečka a vám dáva vizuálne znázornenie čo Horné viečko je zrušený a oči sú otvorenejší.

Kliknite tu kúpiť Eye Secrets z oficiálne stránky

Spoznajte viac

To okamžite zdvihne Horné viečka ľahko uplatňovať a môže vám viac mladistvý, alert vzhľad. Tento jeden produkt je doporučovaný Lou Paige, tvoria umelec začína a oficiálne používaný začína na súbore filme Superman. Môžete sledoval tento produkt v Televízii, na ľahké ženy a britský Daily Mail.

Keď ste kúpil tento jeden za cenu menej ako 50 dolárov dostanete 30 prúžky v škatuli, to je celý mesačný dodávky líšt, ak žiadate pásy každý deň. Niektorí používatelia hlásili k výrobcovi, ktorý hľadajú a pocit 10 rokov mladší s použitím oko vekom zdvihák, neexistuje žiadne tvrdé a rýchle pravidlo s prúžkami, môžete ich použiť kedykoľvek, bez ohľadu na to, kde ste, alebo to, čo robia, čo je veľmi životaschopná alternatíva k operácii. Môžete cítiť istejšie vo vašom vzhľade a vyzerať lepšie fotograficky alebo Hľadať ľudí priamo do očí znova, vedel, že Vyzeráš skvele.

Samozrejme, môže si nemožno zamieňať cenou výrobku z tohto výrobcu, ale záleží na vašej finančnej schopnosti. Každá žena zhromažďuje jej domáci príslušenstvo kit, na jej vlastnosti. Vždy môžete hľadať na internete pre lacnejšie výrobky.

Kliknite tu kúpiť Eye Secrets z oficiálne stránky