Pewnego dnia mój przyjaciel został zaproszony na ślub. Teraz możesz napisać osobne opowiadanie o ile godziny udręki spędziła kosmetyczki do spowodowane jej twarz w stanie zadbane.

Ale po to zabieg kosmetyczny jest zdenerwowany ugięcia górnej powieki, które nigdy nie była w stanie się pozbyć. Mój inny przyjaciel raz wrócił z podróży romantycznych i przyniósł cały stos zdjęć, które ona następnie był zakłopotany pokazać, ze względu na opadające powieki górnej na jej twarz, myśląc, że jest jakieś kosmetyczne wady.

Dziś mamy trzy opcje do napinania skóry górnej powieki:

 1. Chirurgiczne zmiany powieki o nazwie powiek;
 2. Kosmetyczne kremy i żele do napinania skóry górnej powieki;
 3. Samoprzylepna taśma do napinania skóry górnej powieki.

Każda kobieta wie, że obwisłe i zwiotczenie powiek górnych są problemem dla niej, które ostatecznie zaczyna mieć wpływ na nastrój i psychiczne zdrowie. Kiedy czy IPL (operacji, aby podnieść górnej powieki), wydawało się, że nie jest to rozwiązanie bardzo wszystkie problemy kobiet twarzy. Ale szczerze mówiąc między nami, kobiet, operacji jest operacja. Nie każda kobieta będzie postanowił na chirurgii na jej ciało, po którym skóra pozostało kilka blizn z jego rany. Zwłaszcza, że nie każdy może sobie pozwolić takim zabiegu ze względów finansowych.

Niedawno na rynku jest nowy produkt organiczny o nazwie alternatywą botoksu anti-aging. Ten produkt już zyskał wielką popularność w Wielkiej Brytanii i będzie tel, które o tym w przyszłości art.

W odległych krajach azjatyckich, wielu dziewczyn i kobiet z pasją podchodzą do tworzenia efektu oczu lalki jakie są oprócz różnych obiektywów, sztuczne rzęsy i wykorzystanie specjalnego kleju powieki. Podnoszenia ramienia zwiotczenie powiek, są one stosowane do powierzchni kilka warstw specjalny klej, który zabezpiecza pokrywę po wysuszeniu w podwyższonym stanie. Jest to dość czasochłonny proces, który wymaga specjalnej opieki podczas obsługi klej nie dostać się do oczu.

Wiodących firm kosmetycznych na świecie często daje specjalny żel do korekcji górnej powieki i obszar pod brwiami. Zazwyczaj takie kolagenu żele stymulowane z późniejsze przywrócenie włókien elastyny w skórze. To sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna i zapewnia górnej powieki.

Kliknij tutaj, aby kupić Eye Secrets z oficjalnej strony internetowej

Taśmy klejącej

W krajach zachodnich niektóre kosmetyczki już inaczej. Kilka lat temu, brytyjskiej firmy w Szkocji opracowała i wydała specjalne samoprzylepne paski do powieki bez operacji. Te magiczne taśmy na zachodzie zdobyły dużą popularność wśród kobiet bo zaczęli używać wielu brytyjskich i gwiazd Hollywood film lub góry zachodnich modeli, na przykład brytyjska aktorka Michelle Collins, amerykańska aktorka Demi Moore i Jennifer Aniston, itp. Te paski stały się prawdziwy wiek sekret spojrzenie na wiele gwiazd.

Samoprzylepne paski do wyciągu powieki bez operacji jest całkowicie nowy produkt, który może znacznie przeciwdziałać pojawienie się na twarz kobiety opadające, zwiotczenie, lub w formie kaptur powieki. Co do zasady, zwiotczenie powiek z powodu starzenia się, chociaż niektórzy ludzie mogą urodzić się z dodatkowych skóry na powiekach, co powoduje ich twarze stają się bardzo twarde spojrzenie. Inne kobiety rodzą się z bardzo głęboko osadzone oczy, dlatego trudno nawet patrzeć na tę osobę, ponieważ to sprawia, że te osoby bardzo powściągliwości lub niedostępny. Myślę, że zgodzisz się, że nie jest niczym więcej niż młoda i atrakcyjna twarz niż otwarty, przyjazny, młode i zdrowe oczy, a teraz można to łatwo osiągnąć bez interwencji chirurgicznej.

Samoprzylepne paski na wyciągu oko – to po prostu taśmy klejącej (zdał egzamin na wzrost alergii) które delikatnie i naturalnie skarb powieki, podnoszenia ich w bardziej naturalnej pozycji i Dokonywanie bardziej otwarte oczy. To działa na brwi. W rezultacie otwartość oczy daje bardziej aktywny sposób kobiety wypoczęte, nie senny wygląd, który miał przed. Wraz z pasami jest dołączony do delikatny żel na bazie wazeliny lub wazelina, który jest łatwy w obsłudze i pozwala paski mocno ale delikatnie trzymać skóry. Wszystkie są przeznaczone dla Ciebie do paska do powiek w ciągu dnia, średnio, paski są przechowywane 10-12 godzin. Jeśli jesteś uczulony na wazelina, w którym to przypadku byłoby mądre, aby uniknąć użycia taśmy klejącej, jak będzie doświadczenie podrażnienie lub dyskomfort.

Kliknij tutaj, aby kupić Eye Secrets z oficjalnej strony internetowej

Jak stosować

 • Jeśli możesz zrobić to sam, a następnie siedzieć przed lustrem.
 • Taśmy klejącej są montowane na czystą skórę, więc należy delikatnie oczyścić skórę na powieki make-up.
 • Wziąć pasek.
 • Zamknąć jedno oko.
 • Palce do zniesienia opadanie skóry na powieki i delikatnie wyciągnij go.
 • Następnie zastosować taśmy na skórze na powieki i lekko naciśnij go.
 • Pasek będzie na bieżąco górnej powieki z ugięcia.
 • Powtórz drugie oko.

Pomalować na paski i skóry zarówno powieki, aby ukryć paski z zewnątrz uwagę.

Kliknij tutaj, aby kupić Eye Secrets z oficjalnej strony internetowej

Jak korzystać z

Klejenia taśmy można łatwo usunięty i następnie ponownie i ponownie stosowanych. Aby rozpocząć pracę, po prostu umieścić pasek w żądanym miejscu na górnej powieki i przytrzymaniu go w pozycji dla 1-2 minuty i taśmy pozostanie w określonym miejscu. Te taśmy klejącej są odpowiednie zarówno dla kobiet i mężczyzn, w ogóle, są odpowiednie dla każdego, kto chciałby poprawić wygląd ich oczy i całą twarz, bez uciekania się do operacji. To jasne, że pojawienie się paski czyni je niezwykle atrakcyjną opcją, ponieważ nie będą one widoczne na twarzy.

Nawet jeśli ktoś patrzy na Ciebie, zwykle makijaż jest łatwe do ukrycia obecności paski koloru skóry. Makijaż może być łatwo i bezpiecznie być stosowany przed lub po zastosowaniu taśmy. Nie ma znaczenia, jaką formę oka lub jak duże lub małe oczy, paski zmieści się w każdym przypadku. Oczywiście ten klej, paski nie mogą być używane przez makijaż jak cień do powiek. Ale nie trzeba czekać, aby zobaczyć wyniki, jak one mogą być postrzegane w jednej chwili. Pamiętaj, że nie można umieścić paski na makijaż, zastosować makijaż po wklejane te paski na powiekach.

Bez względu na Twój wiek i niezależnie od celu swoje pragnienie, aby poprawić ogólny wygląd oczu i twarzy ten podnośnik powieki stworzą mały i niepozorny z zewnątrz cuda dla większości ludzi, którzy mają problemy z pojawieniem się oczy. Te paski pomoże przywrócić postaci utraconej młodości i zaufania w bardzo krótkim czasie. Czy chcesz nosić paski na co dzień lub tylko na specjalne imprezy i uroczystości takie jak wesela, sesje zdjęciowe, wideo lub korporacyjnych, one naprawdę pomóc. Z miesiąc dostaw w rozsądnej cenie naprawdę może nie wyglądasz jak coś jest nie tak. W porównaniu z Botox lub z tworzyw sztucznych, te paski nie grożą zdrowia skutków ubocznych.

Teraz brytyjskiej firmy sprzedaży górnej powieki podnośnik online przez Internet, dostawa pocztą na całym świecie. Przyjemnym zaskoczeniem jest to, że te samoprzylepne z tworzyw sztucznych cienkie paski naprawdę działa. Ten produkt jest maską dobre zwiotczenie powiek wady i daje wizualne przedstawienie co górnej powieki jest podnoszony i oczy są bardziej otwarte.

Kliknij tutaj, aby kupić Eye Secrets z oficjalnej strony internetowej

Dowiedz się więcej

To od razu podnosi powieki górnej łatwe do zastosowania i może Ci bardziej młodzieńczy, ostrzegania wygląd. Ten jeden produkt jest polecany przez Lou Paige, tworzą artysta się zaczyna i oficjalnie używane przez zaczyna się na planie filmu Superman. Może oglądał ten produkt w telewizji, na luźne kobiet i brytyjski Daily Mail.

Kupując ten jeden pod kątem ceny mniej niż $50 masz 30 paski w każdym pudełku, to cały miesiąc dostawy pasków, jeśli stosuje się paski każdego dnia. Niektórzy użytkownicy zgłaszali się do producenta, że czuje się 10 lat młodszy z wykorzystaniem oko pokrywy podnośnik, istnieje nie twardy i szybki reguła z paskami, można ich używać każdej chwili, bez względu na to gdzie jesteś lub to, co robią, co czyni go bardzo realną alternatywą dla chirurgii. Można czuć się pewniej w swój wygląd i wyglądają lepiej w zdjęcia i patrzeć ludziom prosto w oczy po raz kolejny, wiedząc, że świetnie wyglądają.

Oczywiście nie może być mylone przez cenę produktu od tego producenta, ale to zależy od możliwości finansowych. Każda kobieta zbiera jej domu zestaw akcesoriów, w oparciu o jej funkcje. Zawsze można poszukać w Internecie tańszych produktów.

Kliknij tutaj, aby kupić Eye Secrets z oficjalnej strony internetowej