Jednoho dne můj přítel byl pozván na svatební obřad. Nyní můžete napsat samostatný příběh o kolik být v agónii hodin strávila cosmetologist dokud způsobila její tvář k stavu pečlivě upravený.

Ale po kosmetických procedur je nejvíce naštvaná, pokleslé horní víčka, které jí nikdy nebyl schopen zbavit. Můj další přítel kdysi vrátil z romantické cesty a přinesl celou hromadu fotografií, která pak byla v rozpacích Ukázat protože visící horní víčka na tváři, myslel, že je to nějaké kosmetické vady.

Dnes máme tři možnosti pro kožní zpřísnění horní víčka:

 1. Chirurgická úprava víčka zvané Blepharoplastika;
 2. Kosmetické krémy a gely na kožní zpřísnění horní víčko;
 3. Samolepicí pásky pro kožní zpřísnění horní víčko.

Každá žena ví, že visící a povislá horní víčka jsou problémem pro ni, které nakonec začne ovlivňovat náladu a psychické zdraví. Kdy se Blepharoplastika (chirurgie zvednout horní víčko), zdálo se, že je to velmi řešení na všechny problémy tvář ženy. Ale upřímně řečeno mezi nás, ženy, operace je chirurgický zákrok. Ne každá žena bude rozhodnuto na chirurgii na její tělo, po jehož kůže ještě zbylo nějaké jizvy od své rány. Zejména proto, že ne každý si může dovolit takovou operaci z důvodů finančních.

V poslední době na trh má nový organický produkt nazvaný anti-aging botox alternativu. Tento produkt již získala velkou popularitu ve velké Británii a já se tel, co si o něm v budoucnu článek.

Ve vzdálených asijských zemích, mnoho dívek a žen jsou vášnivý o vytvoření účinek doll eye za to, co různé objektivy, falešné řasy a použití speciální lepidlo pro oční víčka. Zvedací rameno povislá víčka, jsou aplikovány na povrchu několika vrstev speciálního lepidla, která zabezpečí víka po vysušení ve stavu zvýšené. Je to časově náročný proces, který vyžaduje zvláštní péči při zpracování lepidlo nedostal do očí.

Předních kosmetických společností na světě často produkují speciální gel pro korekci horní víčko a oblast pod obočí. Obvykle se takový kolagen gely stimulovány s následnou rekonstrukci vláken kolagenu v kůži. Kůže je pružnější a poskytuje zdvih horní víčko.

Klikněte zde koupit Eye Secrets z oficiální webové stránky

Lepicí pásky

V západních zemích někteří kosmetičky šly na druhou stranu. Před několika lety, britská společnost ve Skotsku vyvinula a vydala speciální lepicí proužky pro víčko bez chirurgického zákroku. Tyto kouzelné pruh na západě získaly velkou popularitu mezi ženami, protože se začal používat mnoho britských a hollywoodské filmové hvězdy nebo západní top modely, například britská herečka Michelle Collins, americké herečky Demi Moore a Jennifer Aniston, atd. Tyto proužky se staly skutečný věk tajné pohled na mnoha celebrit.

Lepidlo pásy pro výtah víčko bez chirurgie je zcela nový produkt, který by mohl výrazně proti vzhledu na ženskou tvář upadl, ochablé, nebo v podobě hood víčko. Pravidlem, povislá víčka kvůli stárnutí, i když někteří lidé mohou narodit se navíc kůže na očních víčkách, což v jejich tvářích se velmi tvrdý pohled. Ostatní ženy se rodí s velmi Borka očima, proto je těžké ani podívat na této osobě, protože to je pro tyto lidi velmi neúčast nebo nepřístupný. Myslím, že budete souhlasit, že není nic víc než mladý a atraktivní tvář než oči otevřené, přátelské, mladé a zdravé a teď to může snadno být dosaženo bez chirurgického zásahu.

Lepicí proužky na oko výtah – je to jen lepicí pásky (prošla testem pro zvýšenou alergii) které jemně a přirozeně hromadit vaše oční víčka, zvedání je přirozenější pozici a aby oči otevřenější. To funguje na obočí. Výsledkem je otevřenost vašich očí nabízí aktivnější způsob well-rested ženy, nikoli ospalý vzhled, který jste předtím. Spolu s pruhy je připojena k jemný gel na základě vazelína nebo vazelínou, který se snadno používá a umožňuje pásy pevně, ale jemně drží na kůži. Všechny jsou určeny pro vás strip udržet víčka během dne, v průměru, proužky jsou uložené 10-12 hodin. Pokud jste alergický na léky obsahující vazelína, v tom případě bylo by moudré, aby se zabránilo použití lepicí pásky, jak budete prožívat podráždění nebo nepohodlí.

Klikněte zde koupit Eye Secrets z oficiální webové stránky

Jak se přihlásit

 • Pokud to uděláte sami, pak sedí před zrcadlem.
 • Lepicí pásky jsou namontovány na čistou pokožku, takže měli jemně čistit kůže na očních víčkách make-up.
 • Si pás.
 • Zavřete jedno oko.
 • Prsty zvedat visící kůže na víčka a jemně vytáhněte ji.
 • Pak naneste lepící proužek na horní kůži na víčka a lehce ji.
 • Seriál bude mít horní víčko z pokleslé.
 • Opakujte s jiné oko.

Dejte make-upu na proužky a kůže z obou víček skrýt pruhy od mimo pozornost.

Klikněte zde koupit Eye Secrets z oficiální webové stránky

Jak používat

Lepicí pásky mohou být snadno odstraněny a potom znovu použity a opětovné. Chcete-li začít, jednoduše umístit pruh do požadovaného umístění na horní víčko a to prosazovalo v poloze 1-2 minuty, a pás zůstane na určitém místě. Tyto lepicí pásky jsou stejně vhodné pro ženy i muže, obecně platí, že jsou vhodné pro každého, kdo by chtěl zlepšit vzhled svých očí a celého obličeje, aniž by se uchylovali k chirurgii. Je jasné, že výskyt pruhy je mimořádně atraktivní možnost, protože nebudou mít na obličeji.

I v případě, že někdo je díval se na tebe, obvyklé make-up je snadno skrýt přítomnost pruhy barvy pleti. Make-up může být snadno a bezpečně používat před nebo po použití pásky. Nezáleží na tom, co tvoří oka nebo jak velké či malé oči, pruhy se hodí v každém případě. Samozřejmě tato lepicí proužky nelze použít více než make-up jako Oční stíny. Ale není nutné čekat vidět výsledky, jak oni mohou být viděni v jednom okamžiku. Nezapomeňte, že nemůžete dát proužky na make-up, aplikovat make-up po vložení tyto nudličky na oční víčka.

Bez ohledu na váš věk a bez ohledu na účel přání zlepšit celkový vzhled vašich očí a obličeje tato víčka lifter vytvoří malé a nenápadné zvenčí zázraky pro většinu lidí, kteří mají problémy s výskytem jejich očí. Tyto pásy vám pomůže obnovit ztracené mládí podobě a dát důvěru ve velmi krátké době. Chcete nosit proužky na denní bázi, nebo jen na speciální akce a oslavy, svatby, focení, video nebo firemní večírek, opravdu pomáhají. S měsíc nabídky za rozumnou cenu si opravdu nemůže vypadat jako něco není v pořádku. Ve srovnání s Botox nebo plastu, tyto proužky není ohrožují vaše zdraví žádné vedlejší účinky.

Nyní britská firma, prodávající horní víčko lifter on-line přes Internet, dodání poštou po celém světě. Příjemné překvapení je, že tyto samolepicí tenké plastové pásy opravdu funguje. Tento výrobek je dobrá maska vadu povislá oční víčka a umožňuje vizuálně se zvedne co horní víčka a oči jsou otevřenější.

Klikněte zde koupit Eye Secrets z oficiální webové stránky

Poznejte více

To okamžitě výtahy horní víčka snadno aplikovat a může vám oznámení, mladistvější vzhled. Tento jeden výrobek doporučují Lou Paige, tvoří umělce spustí a oficiálně používaný začíná na soubor filmu Superman. Můžete sledoval tento produkt v televizi, na lehké ženy a britský Daily Mail.

Když jste si koupili tenhle za cenu nižší než 50 dolarů dostanete 30 pruhy v každém okně, je celý měsíc nabídky pásů, chcete-li odříznout každý den. Někteří uživatelé hlásili na výrobce, že se hledají a pocit s využitím oční víčko lifter mladší 10 let, není nic těžké a rychlé pravidlo s pásy, můžete je použít kdykoli, bez ohledu na to, kde jste nebo co dělají takže je vysoce životaschopnou alternativu k chirurgii. Můžete cítit jistější ve vašem vzhledu a vypadat lépe fotografiích nebo Podívejte se lidem zpříma do očí znovu, protože věděl, že vypadáš skvěle.

Samozřejmě nelze zaměňovat podle ceny produktu od tohoto výrobce, ale to záleží na vašich finančních možností. Každá žena shromažďuje její domov kit příslušenství, na základě její rysy. Vždy můžete hledat na internetu levnější výrobky.

Klikněte zde koupit Eye Secrets z oficiální webové stránky