Prasību par ātru un vieglu svara zudums ātri padara šo mazliet papildināt tautas. Bet vai tas tiešām darbojas? Uzziniet visus faktus par aveņu ketonu un ja tas būs darba jums.

Pēdējā laikā daudz no jums ir jautā man par aveņu ketoniem un spēju brīnumainā kārtā samazināt tauku. Galu galā, tas ir bijis panākt satraukums par plašsaziņas līdzekļu uzmanību. Uztura papildināšanai tiek touted kā numur viens tauku zudums brīnums, bet tas ir tiešām taisnība? Ir aveņu ketoniem jaunāko ieroču arsenālu pret lieko tauku? Var patiešām vienkārši nopirkt pudeli tauku dedzināšanas?

Slavenība ārstiem un svara zudums guru līdzīgi ir touting priekšrocības aveņu ketonu, jaunākais brīnums izārstēt kaujas izspiesties. Papildinājums ir kļuvusi tik populāra, ka veselīgas pārtikas veikalos ir pat grūti tikt līdzi pieprasījumam. Bet vai tas really work? Lasīt, labs, slikts un neglīts par šo it kā burvju tableti.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt Raspberry Ketone Plus

Kas ir aveņu ketona?

Aveņu ketona ir aromātiskās savienojums atrasts avenes, uzņemot lielu devu, teica, lai palielinātu ķermeņa ražošanas adiponectin protein, ko izmanto, lai regulēt vielmaiņu, kā arī ķermeņa likvidēt tauku veikalos. Lai norīt ieteikto 100 līdz miligramam devu, kas nepieciešama, lai šīs izmaiņas ietekmē, tomēr viens būtu patērē 90 mārciņas avenes dienā. Rezultātā maisījumu ražo sintētiski laboratorijās un patērē tableti formā.

Aveņu ketona sekas

Saskaņā ar Dr Mehmet Oz-Amerikas (un Oprah Winfrey) iemīļoto ārstu kļuva televīzijas zvaigzne — aveņu ketona nav nekas pietrūkst svara zudums brīnums. Likening aveņu ketona ietekmi uz tauku šūnu, šķidro slāpekli, baloni, Dr Oz solījumiem, kad to lieto kopā ar sabalansētu diētu un fiziskiem vingrinājumiem, Papildinājums dos par fizisko dramatiskas izmaiņas. Saskaņā ar Dr Oz, aveņu ketona būtībā triku ķermeņa domāt, tā ir vāja.

Kā aveņu ketona ražotāji apgalvo, tas palīdz svara zudumu

Saskaņā ar ražotāju apgalvojumiem, aveņu ketoniem regulēt hormonu adiponectin, kas mēdz būt klāt zemākos līmeņos cilvēki ar aptaukošanos nekā bez tā. Daži pētījumi liecina, ka palielināts adiponectin var palīdzēt ārstēt insulīna tādus jautājumus kā 2. tipa cukura diabētu un metabolo sindromu, palielinot insulīna jutību. Insulīna rezistence ir noteicošais faktors aptaukošanos un 2. tipa cukura diabētu, metabolo sindromu. Aveņu ketonu var arī regulēt norepinefrīna, kas var izraisīt nelielas ķermeņa temperatūras pieaugumu.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt Raspberry Ketone Plus

Neko jaunu par aveņu ketoni

Aveņu ketona papildinājumi ir pazīstamas jau daudzus gadus. Patiesībā tie esam bijis realizēt starptautiski kopš 1960. Tā vietā, tas ir viss hype, kas ir jauns, jo ražotāji mēģina naudu par tautas vēlmi izmēģināt kaut ko zaudēt svaru.

Aveņu ketona pētījumi

Pretenzijas par aveņu ketoniem, šķiet, rodas no divu mazo grauzēju pētījumi. Pirmā izmeklējuma, pētnieki parādīja vielas efektivitāti, anulējot tauku uzkrāšanos vīriešu pelēm. Sekunde, kas tika veikts par nelielu paraugu ņemšanu no pelēm, aveņu ketona parādījās novērstu tauku uzkrāšanos pelēm baroti lielu tauku diētu. Līdz šim neviena cilvēka izpēte pastāvēt, norādot efektivitāti aveņu ketoniem tauku zaudējumu cilvēkiem, lai gan anekdotiski pierādījumi, šķiet, liecina, ka tā var būt noderīga dažos gadījumos.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt Raspberry Ketone Plus

Kā pētījumu grauzēju tulkot uz cilvēkiem?

Johns Hopkins Medical, peles un cilvēka genomu izteiksmē ir aptuveni 85 procenti to pašu, kas ir iemesls, kāpēc peļu tik bieži tiek izmantotas kā sākotnējās bāzes pēta cilvēka bioloģija, ģenētika un slimības. Tas nozīmē, ka daži secinājumi grauzējiem būs saskaņā ar secinājumiem cilvēkos, bet citi ne. Galu galā, labākais noteikšanu, cik veiksmīgs Papildinājums būs cilvēkiem var rasties tikai rūpīgi kontrolēti, recenzē, zinātnisko pētījumu cilvēku. Aveņu ketoniem vēl tikties ar šo standartu. Grauzēju pētījumi nav dublēti ar stabilu cilvēka izpēte, kā arī šo vielu neregulētu pētīta cilvēkiem nosaka kontrindikācijas un iespējamās blakusparādības.

Anekdotiski pierādījumi?

Zinātniskie pētījumi ir mērķis, anekdotiski ziņojumi nevar tikt uzskatīta par objektīviem pierādījumiem, jo tie balstās uz cilvēka subjektīvā pārskata. Šādus pierādījumus var ietekmēt hype, cerības un apstiprinājums neobjektivitāti, padarot to nebūt nav derīgs. Anekdotiski pierādījumi var būt lielisks pamatu veido testable hipotēzes, bet tikai kontrolē zinātnes cilvēka izpēte var noteikt patieso korelāciju starp aveņu ketoniem un svara zudums.

Aveņu ketoniem un cilvēka svara zudums, šajā laikā var noteikt nav pozitīva korelācija.

Pārējās prasības

Aveņu ketoniem nesen mediju veiksmes nesagatavotu, daži ražotāji ir pievienojot to produktu, kā arī citas prasības. Viens, ko es esmu redzējis diezgan daudz ir tas, ka ir pret-novecošanās aveņu ketoniem. Kamēr tie satur antioksidantus, kas cīnīties pret brīvo radikāļu kaitējumu, tas ir liels stiept tos saucam par anti-novecošanās brīnumu. Ja vēlaties, lai cīnīties pret novecošanos, ēst priekšnieks augu balstīta ar dabisko antioksidantu diētu un tas neatstāj daudz aizsērējuma atkritumu jūsu organismā. Ne tikai mēģināt nopirkt tikai ar tableti.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt Raspberry Ketone Plus

Maz kontroles

FDA likmes aveņu ketoniem, GRAS (parasti atzīst par drošu); Tomēr aģentūra nav pārbaudīts, kā arī to neatbalsta nevienu no svara zudums norādēm par aveņu ketona. Daudzi ražotāji arī citas sastāvdaļas, to papildinājumus, kā norepinefrīna (kas var paaugstināt asinsspiediens), hoodia, kapsaicīns, kofeīnu un citas iespējas thermogenic (tauku dedzināšana) sastāvdaļām. Šīs sastāvdaļas var būt negatīvas un, iespējams, bīstamās blakusparādības uzņēmēja.

Potenciālajiem draudiem

Nav iekļautas hype ir aveņu ketoniem potenciālajiem draudiem. Jo tās regulēt ķermeņa atbrīvot norepinefrīna, tas rada ķermeņa temperatūra, kas var novest arī pie pagaidu metabolisma palielināšana smaile. Diemžēl, kā arī palielinot ķermeņa temperatūru, norepinefrīna pacelt sirdsdarbību un asinsspiedienu. Visiem cilvēkiem ar diabētu, sirds nosacījumiem, augsts asinsspiediens, Hops un astmas jāizvairās aveņu ketoni, kas var pasliktināt iepriekšminēto nosacījumu.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt Raspberry Ketone Plus

Bottom Line

Bottom line, vairums brīnumu produktu svara zudums touted — ieskaitot aveņu ketoni-ir tas, ka tie trikus. Don’t like trikus. Kamēr tik daudzi cilvēki būtu drīzāk iegādāties papildinājumu, nevis mainīt to, ko viņi ēd, nav brīnums tableti svara zudums un tērēt savu naudu tik ir, labākajā gadījumā naudas izšķiešana. Sliktākajā gadījumā šīs tabletes var būt blakusparādības un neregulētu sastāvdaļas, kas var kaitēt jūsu veselībai.

Labākais veids, kā zaudēt svaru un glabā to off ir veselīgi ir ēst visu, dabas pārtikas diētu ar mēru un saņemt regulāru fizisko slodzi. Jums nav nepieciešams pievienoties dārgs sporta-var veikt ņiprs 30 minūšu gājiena attālumā, piecas dienas nedēļā vai attīstīt mājas jogas praksi.

Savukārt pētījumi grauzējiem var parādīties solīšanas par aveņu ketoniem, tas ir tālu no pārliecinoši. Nav cilvēku pētījumiem pastāv, var dublēt šo prasību. Netērētu savu naudu par gimmick bez pierādītu efektivitāti pārbauda mēroga kontrolē zinātnisko pētījumu cilvēku.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt Raspberry Ketone Plus

Pēc svara zudums

Lai gan es saprotu, vēlas zaudēt svaru, nav ne brīnums produkts, kas notiek, kas notiek, lai jūs. Zaudēt svaru, jākļūst par daļu no vispārējās programmas labāk, vairāk dinamiskas veselību. Pat ja brīnums produkts tiešām varētu palīdzēt jums izkausēt prom mārciņas pūlēm, ja jūs turpinātu ēst pārtikas pārstrādes produktus, cukuru un ķīmiskas vielas, tad jūs redzēsiet nelielu uzlabojumu jūsu veselībai. Skaistuma Detox sistēma nodrošina programma, kas koncentrējas uz savu labu veselību, ar svara kontrolei un palielināt skaistumu kā neizbēgams rezultāts. Visu dabisko pārtiku ēst un dzīvot veselīgu dzīvesveidu ir labākais veids, kā uzlabot savu izskatu un noskaņu.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt Raspberry Ketone Plus