Roszczenia szybkie i łatwe utrata masy ciała są szybko co ten mały dodatek popularne. Ale czy to rzeczywiście działa? Poznać wszystkie fakty o keton malinowy i jeśli będzie to praca dla Ciebie.

Ostatnio wielu z was pytają mnie o ketony maliny i ich zdolność do cudem zmniejszyć ilość tłuszczu. Przecież to było coraz poruszenie uwagę mediów. Suplement diety jest reklamowany jako cud numer jeden utratę tłuszczu, ale jest to rzeczywiście prawda? Są ketony maliny najnowsza broń w arsenale przeciw nadmiar tłuszczu? Czy naprawdę po prostu kupić, spalanie tkanki tłuszczowej w butelce?

Lekarzy sławna i guru odchudzania podobne są touting korzyści keton malinowy, najnowsze panaceum w bitwie o Ardeny. Dodatek stał się tak popularny, że sklepach ze zdrową żywnością nawet mają problemy z utrzymaniem się z zapotrzebowaniem. Ale to naprawdę działa? Poczytaj na dobre, złe i brzydkie w tej rzekomo magiczne pigułki.

Kliknij tutaj, aby kupić Raspberry Ketone Plus

Co to jest keton malinowy?

Keton malinowy – aromatyczny związek znaleziono w maliny, przyjmowany w dużych dawkach, mówi się zwiększa w organizmie produkcję adiponektyny, białko można regulować swój metabolizm, a także przełamanie w organizmie zapasy tłuszczu. Aby spożywać zalecanej dawki 100 mg obowiązek wprowadzania tych zmian, jednak, jeden musi spożywać 90 kg malin dziennie. W rezultacie związek jest produkowana syntetycznie w laboratoriach i spożywane w formie tabletek.

Skutki keton malinowy

Według dr Mehmet Oz-America’s (i Oprah Winfrey) ulubiony lekarz telewizyjny star-keton malinowy jest niczym cud odchudzania . Porównując wpływ keton malinowy na komórki tłuszczowe, do tego z ciekłym azotem na balony, dr Oz obiecuje, że, gdy używany w połączeniu z diety i ćwiczeń fizycznych, dodatek przyniesie dramatyczne zmiany fizyczne. Według dr Oz, keton malinowy zasadniczo sztuczki ciała do myśli, że jest cienki.

Jak Malina keton producenci twierdzą, że pomaga utrata masy ciała

Według oświadczeń producentów ketony maliny regulacji hormonów adiponektyny, które wydaje się być obecny na niższych poziomach u osób z otyłością niż bez niego. Niektóre badania wskazują, że wzrost poziomu adiponektyny może pomóc w leczeniu insuliny kwestii, takich jak cukrzyca typu 2 i zespół metaboliczny poprzez zwiększenie wrażliwości na insulinę. Insulinooporność jest kluczowym czynnikiem w otyłości, cukrzycy typu 2 i zespół metaboliczny. Ketony maliny mogą również uregulować noradrenaliny, które mogą powodować niewielki wzrost temperatury ciała.

Kliknij tutaj, aby kupić Raspberry Ketone Plus

Nic nowego na temat ketony maliny

Keton malinowy suplementy mają już od lat. W rzeczywistości oni już wprowadzono na rynek na arenie międzynarodowej od lat 60. Zamiast tego to wszystkie hype, że jest nowy, jak producenci próbują zarobić na gotowość ludzi do spróbować czegoś do utraty wagi.

Badania keton malinowy

Twierdzenia o ketony maliny zdają się wynikać z dwóch małych gryzoni badań. W pierwszym badaniu Naukowcy wykazały skuteczność substancji w tłumieniu akumulacji tłuszczu w samców myszy. W drugim, które odbyło się na małą próbkę myszy, keton malinowy pojawił się zapobiegać akumulacji tłuszczu w myszy karmione diety o wysokiej zawartości tłuszczu. Do tej pory nie badania na ludziach istnieje Wyświetlono skuteczności ketony maliny na utratę tkanki tłuszczowej u ludzi, chociaż niepotwierdzonych wydaje się sugerować, że może to być przydatne w niektórych przypadkach.

Kliknij tutaj, aby kupić Raspberry Ketone Plus

Jak gryzonie badania przetłumaczyć na ludzi?

Johns Hopkins Medical, myszy i ludzkiego genomu są około 85 procent ten sam, który jest dlaczego myszy są tak często używane jako bazy początkowej dla ludzkiej biologii, genetyki i choroby. Oznacza to, że pewne ustalenia u gryzoni będzie zgodne z ustaleniami u ludzi, podczas gdy inni nie. Ostatecznie najlepsze określenie jak skuteczne uzupełnienie będzie u ludzi mogą pochodzić wyłącznie z starannie kontrolowany, recenzowanych, naukowe badania na ludziach. Ketony maliny jeszcze zgodne z tą normą. Gryzoń badania nie są wspierane przez stałe badania na ludziach, ani tej nieuregulowanych substancji badano u ludzi do określenia potencjalnych skutków ubocznych i przeciwwskazań.

A co z niepotwierdzonych?

Podczas badania naukowe są obiektywne, niepotwierdzonych raportów nie można uznać za obiektywne dowody ponieważ są one oparte na subiektywne ludzkie zgłoszenie. Takie dowody mogą mieć wpływ hype, oczekiwania i potwierdzenie stronniczości, powodującym, że nie musi być prawidłowy. Dowód anegdotyczny może być doskonałą bazę do tworzenie sprawdzalne hipotezy, ale tylko kontrolowane naukowe badania ludzi może ustalić prawdziwy związek między ketony maliny i utrata masy ciała.

Nie pozytywna korelacja może zostać ustanowione między ketony maliny i ludzi odchudzania w tej chwili.

Innych roszczeń

W wyniku ostatnich sukcesów mediów ketony maliny niektórzy producenci są Dodawanie innych roszczeń do swoich produktów, jak również. Taki, który widziałem sporo jest, że ketony maliny są anty-aging. To prawda, one zawierają antyoksydanty, które zwalczają wolne rodniki szkody, to jest to duży odcinek do nich zadzwonić anti-aging cud. Jeśli chcesz do walki starzenia się, jeść najwyższej roślina oparty diety z naturalnych antyoksydantów, i że nie pozostawia dużo zatkania odpadów w organizmie. Tylko nie staraj się go kupić wyłącznie z pigułki.

Kliknij tutaj, aby kupić Raspberry Ketone Plus

Niewielką kontrolę

Ketony cena malin FDA jako GRAS (ogólnie uznane za bezpieczne); Jednak Agencja nie przetestowała ani nie obsługuje żadnego z utrata wagi oświadczeń o keton malinowy. Wielu producentów także inne składniki w ich suplementów, takich jak noradrenaliny (który może podnieść ciśnienie krwi), hoodia, kapsaicyny, kofeina i inne możliwe termogeniczne (spalanie tłuszczu) składników. Te składniki mogą mieć szereg negatywnych i potencjalnie niebezpiecznych skutków ubocznych.

Potencjalne zagrożenia

Nie zawarte w hype są potencjalne zagrożenia ketony maliny. Ponieważ regulują organizmu uwalnianie noradrenaliny, powoduje skok temperatury ciała, że może również prowadzić do czasowego zwiększenia przemiany materii. Niestety wraz z podwyższenie temperatury ciała, noradrenaliny również można podnieść ciśnienie krwi i tętno. Ludzie z cukrzycą, choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, POCHP i astmy należy unikać ketony maliny, które mogą pogorszyć powyższych warunków.

Kliknij tutaj, aby kupić Raspberry Ketone Plus

Najważniejsze

Najważniejsze w większości produktów cud reklamowany do utraty wagi-tym ketony maliny — jest to, że są one sztuczek. Nie podoba mi się sztuczek. Podczas gdy tak wiele osób będzie raczej kupić dodatek zamiast zmienić to, co jedzą, tu jest nie cud tabletek do utraty wagi, i wydać swoje pieniądze na takie jest w najlepszym strata pieniędzy. Co gorsza te tabletki mogą mieć skutki uboczne i nieuregulowanych składników, które mogą zaszkodzić zdrowiu.

Najlepszym sposobem, aby schudnąć, utrzymać ją i być zdrowym jest jeść dieta cały, naturalnych produktów spożywczych z umiarem i regularnie ćwiczyć. Trzeba dołączyć do drogich siłowni-można wybrać się na spacer energiczny 30 minut pięć dni w tygodniu lub rozwijać praktyki jogi w domu.

Podczas badania gryzoni mogą pojawić się obiecująco na ketony maliny, to od rozstrzygający. Nie badania na ludziach istnieje że może tworzyć kopię zapasową tych roszczeń. Nie trać pieniędzy na chwyt bez udowodnionej skuteczności zweryfikowane przez dużych kontrolowanych badań naukowych człowieka.

Kliknij tutaj, aby kupić Raspberry Ketone Plus

Poza utrata masy ciała

Chociaż rozumiem pragnienie, aby schudnąć, nie jest żaden produkt cud, że będzie do tego dopuścić dla Ciebie. Utraty wagi powinny być częścią programu ogólnego zdrowia lepiej, bardziej żywe. Nawet jeśli produkt cud może rzeczywiście pomóc topnieć funtów bez wysiłku, jeśli nadal jeść przetworzonej żywności, cukru i substancji chemicznych, następnie widać bardzo niewielką poprawę w stanie zdrowia. Beauty Detox System zawiera program, który koncentruje się na Twoje zdrowie, z kontroli masy ciała i zwiększenie piękno jako nieunikniony skutek. Cały naturalny odżywianie i życia zdrowego stylu życia jest najlepszym sposobem poprawienia, jak wyglądasz i czuć.

Kliknij tutaj, aby kupić Raspberry Ketone Plus