Nárokov rýchle a ľahké chudnutie rýchlo robia tento malý dodatok populárne. Ale to vlastne funguje? Naučte sa všetky fakty o Malinový ketón a ak to bude pracovať pre vás.

Nedávno, veľa z vás boli pýtal sa ma o ketóny maliny a ich schopnosť zázračne zmenšiť tuku. Konieckoncov, to bolo dostať závan pozornosti médií. Doplnok stravy sa natíska ako číslo jedna strata tuku zázrak, ale je to skutočne pravda? Ketóny maliny sú najnovšie zbraň v arzenálu proti prebytočný tuk? Môžete si naozaj jednoducho kúpiť spaľovanie tukov vo fľaši?

Celebrity lekárov a chudnutie guru podobní sú vychvalováním výhody Malinový ketón, najnovšie zázračný liek v boji s nadváhou. Príplatok sa stala tak populárna, že obchodoch so zdravou výživou dokonca majú problémy udržať krok s dopytom. Ale je to naozaj funguje? Prečítajte si o dobrý, zlý a škaredý na tejto vraj magické pilulky.

Kliknite tu pre kúpiť Raspberry Ketone Plus

Čo je malina ketón?

Malinový ketón je aromatická zlúčenina nájsť v maliny, pri požití vo vysokých dávkach, sa hovorí, že zvýšenie telesnej výroby adiponectin, proteín používa regulovať váš metabolizmus, rovnako ako telo je odbúravanie tuku obchodov. Aby sa prehltnúť odporúčanej dávke 100 mg musí mať vplyv týchto zmien, však jeden by mal konzumovať 90 libier malín denne. V dôsledku toho je zlúčenina synteticky vyrobené v laboratóriách a spotrebovaných vo forme tabliet.

Účinky Malinový ketón

Podľa Dr Mehmet Oz – americké (a Oprah Winfrey) obľúbené lekár-obrátil-televízna hviezda-Malinový ketón je nič menšieho než zázrak váha-strata . Prirovnávať Malinový ketón účinok na tukové bunky s tekutým dusíkom na balóny, Dr Oz sľubuje, že pri použití v spojení s vyváženou stravou a cvičením, doplnok prinesie dramatické fyzické zmeny. Podľa Dr Oz, Malinový ketón v podstate triky vaše telo do myslenia to je tenké.

Ako Malinová ketón výrobcovia tvrdia, že pomáha chudnutie

Podľa tvrdenia výrobcov, ketóny maliny regulovať hormón adiponectin, ktorý má tendenciu byť prítomný na nižších úrovniach u ľudí s obezitou ako tie bez neho. Niektoré štúdie ukazujú, že zvýšenie hladiny adiponectin môžu pomôcť liečiť inzulín otázky, ako je diabetes typu 2 a Metabolického syndrómu zvýšením citlivosti na inzulín. Inzulínová rezistencia je kľúčovým faktorom obezita, diabetes typu 2 a Metabolického syndrómu. Ketóny maliny môže tiež regulovať noradrenalínu, ktorý môže spôsobiť mierne zvýšenie telesnej teploty.

Kliknite tu pre kúpiť Raspberry Ketone Plus

Nič nové o ketóny maliny

Malinový ketón doplnky majú už roky. V skutočnosti, že som bol na trh medzinárodne od roku 1960. Namiesto toho je to všetko humbuk, že je nový, ako výrobcovia sa pokúšajú v hotovosti na ochotu ľudí skúsiť niečo schudnúť.

Malinový ketón štúdie

Tvrdenia o ketóny maliny zrejme vyplývajú z dvoch malých hlodavcov štúdií. V prvej štúdii, výskumníci preukázala účinnosť látky pri potlačenie hromadeniu tuku v myších samcov. V druhom, ktorý bol vykonaný na malý odber z myší, Malinový ketón zdalo sa zabránilo hromadeniu tuku u myší kŕmené diétu s vysokým obsahom tuku. Tak ďaleko, žiadne ľudské štúdie existujú zobrazuje účinnosť ketóny maliny pre odbúravanie tukov u ľudí, hoci neoficiálne dôkazy naznačujú, že to môže byť užitočné v niektorých prípadoch.

Kliknite tu pre kúpiť Raspberry Ketone Plus

Ako urobiť preložiť hlodavec štúdií na človeka?

Podľa Johns Hopkins lekárske, myš a ľudského genómu sú asi 85 percent rovnaký, ktoré je dôvod, prečo myší tak často používajú ako počiatočné základ pre štúdium ľudskej biológie, genetiky a choroby. To znamená, že niektoré nálezy u hlodavcov budú konzistentné s nálezmi u ľudí, zatiaľ čo iní nie. Nakoniec, najlepšie stanovenie ako úspešné doplnok bude u človeka môže pochádzať len z starostlivo kontrolované, peer-preskúmané, vedecké štúdie u ľudí. Ketóny maliny sa však ešte nestretol tohto štandardu. Hlodavec štúdií sa nezálohujú solídne ľudské štúdiami, ani táto neregulované látka bola študovaná v človeka na určenie kontraindikácie a možných vedľajších účinkov.

Čo neoficiálne dôkazy?

Zatiaľ čo vedecké štúdie sú objektívne, neoficiálnych správ nemožno považovať objektívny dôkaz pretože sú založené na subjektívne ľudské hlásenia. Takýto dôkaz môže byť ovplyvnený humbuk, očakávania a potvrdenie zaujatosť, rendering nie je nevyhnutne platný. Neoficiálne dôkazy môže byť vynikajúci základ pre formovanie testovatelných hypotéz, ale iba kontrolovanej vedecké štúdie ľudskej môže určiť skutočný koreláciu medzi ketóny maliny a chudnutie.

Mozno žiadna pozitívna korelácia medzi ketóny maliny a ľudské chudnutie v tejto dobe.

Ostatné pohľadávky

V dôsledku ketóny maliny nedávne mediálne úspech, niektorí výrobcovia pridávajú ďalšie nároky na ich produkt, rovnako. Je ten, ktorý som videl dosť, že ketóny maliny sú anti-aging. Je síce pravda, že obsahujú antioxidanty, ktoré bojujú poškodenie voľnými radikálmi, je to veľký úsek nazývať je anti-aging zázrak. Ak chcete bojovať proti starnutiu, jesť superior rastlín založené stravu s prírodné antioxidanty, a ktorá nezanecháva veľa zanášanie odpadu vo vašom tele. Len nesnažte sa ho kúpiť len s pilulku.

Kliknite tu pre kúpiť Raspberry Ketone Plus

Len malú kontrolu

FDA sadzby Malinový ketóny ako GRAS (všeobecne považované za bezpečné); však agentúra netestovala ani nepodporuje niektorú z hmotnosti strata tvrdenia o Malinový ketón. Mnohí výrobcovia patria ostatné prísady podľa ich doplnkov, ako napríklad norepinefrín, (ktorý môže zvýšiť krvný tlak), hoodia, kapsaicín, kofeín a iné možné termogénny (spaľovanie tukov) zložky. Tieto látky môžu mať rad negatívne a možno nebezpečné vedľajšie účinky.

Potenciálne nebezpečenstvo

Nezahrnuté v humbuk sú potenciálne nebezpečenstvo ketóny maliny. Pretože regulujú telesné uvoľňovania noradrenalínu, spôsobuje klas v telesnej teploty, ktoré môžu tiež viesť k dočasný nárast metabolizmu. Bohužiaľ, spolu s zvýšenie telesnej teploty, noradrenalín môže tiež zvýšiť krvný tlak a pulz. Ľudí s diabetes, srdcových ochorení, vysoký krvný tlak, COPD a astmy mali vyvarovať ketóny maliny, ktorý môže zhoršiť vyššie uvedených podmienok.

Kliknite tu pre kúpiť Raspberry Ketone Plus

Zrátané podčiarknuté

Spodnom riadku na väčšinu zázrak výrobkov ponúkaný na chudnutie-vrátane ketóny maliny – že sú triky. Nemám rád triky. Kým toľko ľudí by radšej kúpiť doplnok skôr než zmeniť to, čo jedia, nie je žiadny zázrak pilulku pre chudnutie a utrácať svoje peniaze na také je, prinajlepšom, plytvanie peniazmi. V najhoršom prípade tieto pilulky môže mať vedľajšie účinky a neregulovaných zložiek, ktoré môžu poškodiť vaše zdravie.

Najlepší spôsob, ako schudnúť a udržať ho byť zdravý je jesť stravu celé, prírodné potraviny s mierou a dostať pravidelné cvičenie. Nemusíte pripojiť drahé telocvičňa-môže trvať 30 minút svižnej chôdze päť dní v týždni alebo rozvíjať domáci jogou praxi.

Kým hlodavca výskumu môže zdať sľubné na ketóny maliny, je ďaleko od presvedčivé. Žiadne ľudské štúdie existujú ktorý môže zálohovanie týchto tvrdení. Nestrácajte peniaze na trik bez preukázanou účinnosťou overená rozsiahle kontrolovaných vedeckých štúdií u ľudí.

Kliknite tu pre kúpiť Raspberry Ketone Plus

Mimo chudnutie

Aj keď chápem túžbu schudnúť, neexistuje žiadny zázrak produkt, ktorý sa chystá urobiť to stalo pre vás. Chudnutie by mali byť súčasťou celkového programu pre lepšie, živšie zdravie. Aj keď zázrak produkt môže skutočne pomôcť rozplynie libier bez námahy, ak budete aj naďalej jesť spracované potraviny, cukor a chemikálií, potom uvidíte veľmi malé zlepšenie svojho zdravotného stavu. The Beauty Detox systém poskytuje program, ktorý sa zameriava na vaše zdravie, regulácie hmotnosti a zvýšená krásu ako nevyhnutným dôsledkom. Celé prírodné potraviny jesť a žiť zdravý životný štýl je najlepší spôsob, ako zlepšiť, ako vyzeráš a pocit.

Kliknite tu pre kúpiť Raspberry Ketone Plus