Przesuń na oleju z ryb, jest nowy dzieciak na bloku, który jest nie tylko przyjazne dla serca, ale może pomóc z PMS objawy zbyt.

Co to jest olej kryla?

Kryl są małe, krewetki jak Skorupiaki Znalezione w morzach wokół Antarktydy. Pomimo swoich rozmiarów olej kryla jest bogate w substancje odżywcze. Jak olej z ryb, olej ten zawiera kwasy tłuszczowe omega-3, ale również posiada właściwości ochronne antyoksydantów, zawierające witaminy A, D i E, i silny związek o nazwie astaksantyny.

Plus zawierają również przyzwoitą ilość fosfolipidy – cząsteczek ważne dla komórek zdrowia komunikacji, serca, wątroby i mózgu. Gram na gram, kryla zapewnia wysoki poziom wielu składników odżywczych z jednego źródła. Uważa się, że to unikalne połączenie sprawia, że olej kryla lepsze niż olej z ryb dla różnych warunków zdrowotnych.

Kliknij tutaj, aby kupić olej kryla z oficjalnej strony internetowej

Jak należy używać oleju kryla?

Kryl jest nie sprzedawane jako żywność, więc chyba, że masz szansę odwiedzić na Antarktydę, aby złapać własny, obok najlepiej jest kupic olej kryla w kapsułkach lub w postaci płynnej. Jak może mi pomóc? Zmniejszyć zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS) – badanie 70 kobiet w Alternative Medicine przeglądu stwierdzono, że suplementacja olej kryla zmniejsza związane z okresu ból, dyskomfort i emocjonalne objawy.

Zmniejszyć stan zapalny – 2007 opublikowane w Journal of American College of Nutrition badania wykazały, że przyjmowanie 300 mg oleju kryla codziennie zmniejszenie objawów stanu zapalnego w uczestników cierpi z choroby serca i/lub zapalenie stawów o 31% po 30 dniach. U pacjentów z zapaleniem stawów, również odnotowali ‘ znaczną poprawę poziomu bólu i sztywności.

Ile trzeba olej kryla?

Tu jest nie zalecane dzienne spożycie w Wielkiej Brytanii dla kryla i idealną dawkę naprawdę zależy co chcesz osiągnąć. Dla PMS 1000-2000mg dziennie został okazały się pomocne, i dla układu sercowo-naczyniowego lub przeciwzapalne korzyści, 1500-3000mg mogą być skuteczne. Bądź ostrożny, jeśli cierpisz na wszelkiego rodzaju alergii skorupiaków. I jeśli pacjent przyjmuje leki rozrzedzenie krwi, skonsultować się z lekarzem przed podjęciem próby dodatek oleju kryla.

Kliknij tutaj, aby kupić olej kryla z oficjalnej strony internetowej

Gdzie kupić suplementy olej z kryla

Wszyscy producenci suplementów oleju kryla nie są równe.

Jakość jest ważna. Obecnie tylko kilka firm mogły poszukiwać sposobów zbiorów kryla oleju do stosowania w suplementy do stosowania u ludzi, ponieważ kryla zaczynają szybko rozpadają się w chwili, gdy opuszczają wodę. Tych dostawców oleju kryla wydają się być kilka, bo jest młody i w dużej mierze niezabudowane rynku i doświadczonych konsumentów będzie chciał posiadać wiedzę na temat czego szukać na etykiecie aby uzyskać najlepszą jakość.

Olej kryla jest zawarte w kapsułkach żelatynowych, najczęściej o 500 miligramów. Odbywa się to głównie dlatego, że olej będzie z czasem oddziaływać ściany żelatyny, kapsułki, zmiękczanie, to i pozwalając do wycieku-mniejszy wewnętrznej powierzchni kapsułki, tym mniejsza szansa na wyciek.

Niektóre kapsułki oleju z kryla są mniejsze niż inne, zawierające tylko 300 mg a nie 500 mg, które zawierają inne marki. Więc nawet przy trzech z nich, ci coraz 10 procent mniej składników odżywczych niż jeśli zażywa dwie kapsułki 500 mg. Rozumiem, że jest to taktyka do sprzedaży oleju kryla, uważasz, otrzymujesz ofertę, płacąc mniej za to samo, ale płacisz mniej, bo są coraz mniej. Oblicz cenę na mg, aby ustalić, czy dostajesz dobry interes. Jeśli olej kryla jest na sprzedaż w bardzo niskiej cenie, przejść się na to.

Kliknij tutaj, aby kupić olej kryla z oficjalnej strony internetowej

EPA/DHA omega 3 są powodem do podjęcia albo kryla oleju, oleju ryb, ale pamiętaj, że ponieważ omega 3 są powiązane z fosfolipidów, są wchłaniane do organizmu bardziej efektywnie. W związku z tym:

Ilość fosfolipidy w oleju kryla ważne jest dodatek. Fosfolipidy są to, co odróżnia olej kryla z oleju z ryb, i zapewnią, że olej kryla składniki odżywcze, zawierają bardziej dostępne dla Twojej komórki. Najlepszy olej kryla zawiera minimum 400 mg w dawce 1000 mg. Sprawdzić na etykiecie-jeśli ilość fosfolipidów nie ma na liście, przechodzą na produkt. Producent jest trudny do sprzedaży na niewiedzę konsumentów. Jeśli ilość fosfolipidów jest znikoma-takich jak 5 mg znajdziesz na niektóre etykiety-to naprawdę nie jest olej z kryla, i będzie płacić za coś, co powinno być o wiele tańsze. Upewnij się, że dostajesz to, co płacisz.

Wreszcie, suplementów oleju kryla są nie jeszcze Tanie. Olej kryla jest trudne do zbiorów i proces, więc jest to droższe teraz niż olej z ryb. W czasie ceny mogą zejść lub może czasami znaleźć sprzedaży na kril oleju, ale jeśli Rozważasz zakup oleju kryla uzupełnienia i przekonaj go bardzo tanie ceny, należy pamiętać, że może nie być kupujesz olej kryla w ogóle. Stare powiedzenie: ci, co płacisz, naprawdę stosuje się tutaj. Uważaj na olej kryla na sprzedaż tanie.

Ceny oleju z ryb w przyszłości mogą mieć więcej linii z ceny oleju kryla, ponieważ zmniejsza się zimną wodą gatunków, z których ryb olej jest wykonany. Oznacza to, że statki rybackie mają się dalej i już złapać ilość ryb, które mogą być wykonane w oleju z ryb i oleju z ryb ceny będą musiały wzrosnąć odpowiednio. I zapotrzebowanie na kwasy omega-3 jest bardzo szybko rośnie ze względu na ilość informacji o ich wiele korzyści dla zdrowia. Że będzie położyć jeszcze większy nacisk na zasoby rybne, wyższe ceny oleju z ryb i Dokonywanie kryla bardziej poszukiwane po źródła.

Cena kryla oleju

Olej kryla ceny 60 Kapsułki 500 mg w Internecie wahają się od $30.

Kliknij tutaj, aby kupić olej kryla z oficjalnej strony internetowej