Kas yra krilių aliejus?

Krilių yra krevečių, kaip vėžiagyviai, yra maždaug 1-6 cm ilgio. Jie gyvena yra vandenynas, jeigu jie pašarų daugiausia dėl fitoplanktono. Jie yra maisto grandinės apačioje ir valgomos banginių, ruonių, pingvinai, kalmarų ir žuvų.

Komercinės žvejybos, krilių pasireiškia pirmiausia Pietų vandenynas ir Šiaurės Ramiojo vandenyno pakrantėse, Kanada ir Japonija. Krilių, kurie sužvejojami naudojami akvakultūros ir akvariumas kanalai, sportas žvejybos masalas ar jie valgomi kaip maisto produktą. Japonijoje, krilių, kurie yra sugauti maisto produktų yra vadinamas okiami.

Krilių aliejus, aliejus, kuris yra rasti natūraliai krilių, ekstrahuojamas ir parduodami kaip maisto papildu. Jis parduodamas kai sveiko maisto parduotuvėse ir internete, kapsulės formos.

Krilių aliejuje yra omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra pagrindinė priežastis, ji tampa vis populiarus, kaip maisto papildu.

Kita priežastis krilių aliejus tampa populiarus yra nes jame yra vadinamas astaksantino Antioksidantai. Dumbliai, kad krilių valgyti gamina ryškiai raudonas pigmentas astaksantino suteikia krilių ir kitų vėžiagyvius, tokius kaip Omaras ir krevečių jų rausvai rožinė spalva.

Antioksidantai saugo mūsų kūno ląstelių iš žalą nuo laisvųjų radikalų, nepatvarių medžiagų, kad yra manoma, kad prisidėti prie tam tikrų lėtinių ligų. Skirtingai nuo daugelio kitų antioksidantų, astaksantino kerta kraujo – smegenų barjerą, kur jis galėtų teoriškai apsaugoti akis, smegenis ir centrinės nervų sistemos nuo laisvųjų radikalų žalą.

Neseniai populiarumas krilių naftos papildai susirūpinta kad ji galėtų kelti grėsmę jos plėšrūnų, įskaitant pingvinų, ruonių ir banginių populiacijos.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Kodėl žmonės naudoja krilių aliejus

Žmonės naudoja krilių naftos dėl tų pačių priežasčių jie naudoti žuvų taukus, linų aliejaus ar kitų omega-3 riebalų rūgščių. Skirtingai nuo žuvų taukų, krilių aliejus neturi sukelti žuvytę burps arba prieskoniu, dažnas šalutinis poveikis žuvų taukų. Be to, krilių aliejuje yra didesnės sumas astaksantino nei žuvų taukuose. Čia yra keletas konkrečių sąlygų, ji yra naudojama.

1) Aukštas cholesterolio lygis

Krilių aliejus yra tiriamas kaip natūralus vaistas, didelis cholesterolio kiekis. Vieno tyrimo metu, 120 žmonių buvo suteikta krilių aliejus, žuvų taukus arba placebo. Krilių aliejus sumažino MTL (paprastai vadinama blogai ) 34 % ir padidinti DTL cholesterolio kiekį ( gerai ) cholesterolio 43,5 % lyginant su placebo. Palyginimui, žuvų taukų MTL cholesterolio sumažėjo 4,6 % ir DTL cholesterolio kiekis padidėjo 4,2 %. Krilių taip pat sumažino trigliceridų.

2) Priešmenstruacinio sindromo

Preliminarūs tyrimai rodo krilių aliejus gali padėti sumažinti simptomus Priešmenstruacinis sindromas (PMS), tačiau, reikia išsamesnių tyrimų.

3) Artritas

Journal of American College mitybos tyrimas išnagrinėti krilių aliejuje (300 mg per parą) lyginant su placebo ir nustatė, kad krilių aliejus veiksmingai sumažinti artrito simptomus ir uždegimas.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Šalutinis poveikis, krilių aliejus

Žmonėms su alergija jūros gėrybių neturėtų naudoti krilių aliejus. Žmonėms su kraujavimo sutrikimai neturėtų naudoti krilių aliejus, išskyrus atvejus, kai kvalifikuotas sveikatos priežiūros specialistas prižiūri.

Šalutinis poveikis krilių aliejus gali būti prarasti išmatos, viduriavimas ar virškinimo sutrikimai.

Galimą vaistų sąveika

Žmonės vartojate kraują skystinančių (antikoaguliantais ar antitrombocitinis vaistų), pvz., aspirino, varfarino (Coumadin), heparino, klopidogrelio (Plavix), Nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai (NVNU) tokių kaip ibuprofenas (Motrin, Advil), naproksenas (Naprosyn, Aleve) turi tik naudoti krilių naftos gydytojo priežiūroje.

Krilių aliejus taip pat turėtų būti naudojama atsargiai, žmonės, vartojantys žolės ir papildų, kad yra manoma, kad padidinti riziką kraujavimas, pvz., Ginkmedžio lapai biloba ir česnako.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės