Posuň rybího tuku, je nový kluk na bloku, která není pouze srdce přátelský, ale to může také pomoci s PMS symptomy.

Co je krunýřovky olej?

Krunýřovky jsou malé, jako krevety korýši nalezeno v mořích kolem Antarktidy. Navzdory jejich velikosti krill olej je bohatý na živiny. Jako rybí oleje, tento olej obsahuje omega-3 mastných kyselin, ale také se může pochlubit ochranné antioxidační vlastnosti, obsahuje vitaminy A, D a E, a mocné sloučeniny zvané astaxanthin.

Navíc obsahují také slušné množství fosfolipidů – molekuly důležité pro mobilní komunikace, srdce, játra a mozek zdraví. Gram gram a kril poskytuje vysokou úroveň více živin z jednoho zdroje. Předpokládá se, že tato jedinečná kombinace je krunýřovky olej lepší než rybí oleje pro řadu zdravotních podmínkách.

Klikněte zde pro koupit krunýřovky olej z oficiální stránky

Jak použít krunýřovky olej?

Kril se neprodává jako potraviny, takže pokud dostanete příležitost k návštěvě Antarktidy se zachytit své vlastní, příští nejlepší věc je koupit krunýřovky olej v kapslích nebo v kapalné formě. Jak mi může pomoci? Zmírnění premenstruačního syndromu (PMS) – studie 70 žen v recenzi alternativní medicína zjistila, že doplňuje s krunýřovky oleje snižuje období-bolest, nepohodlí a emoční příznaky.

Snížit zánět – 2007 studie publikované v Journal of American College výživy zjištěno, že při 300 mg krunýřovky ropy denně snižuje známky zánětu v účastníků trpí srdeční onemocnění nebo artritidy o 31 procent po 30 dnech. V artritidou, rovněž konstatuje ‘ významná zlepšení v bolesti a ztuhlost.

Kolik potřebují krunýřovky olej?

Neexistuje žádný Doporučený denní příjem ve Velké Británii pro krunýřovky a ideální dávka záleží na co chcete dosáhnout. Pro PMS 1000-2000mg denně bylo zjištěno, že být užitečná a pro kardiovaskulární nebo anti-pobuřující výhody, 1500-3000mg může být účinná. Buďte obezřetní, pokud trpíte jakýkoliv druh korýšů alergií. A pokud berete léky na ředění krve-, konzultovat svého lékaře před pokusem krunýřovky olej doplnit.

Klikněte zde pro koupit krunýřovky olej z oficiální stránky

Kde koupit krunýřovky olej doplňky

Všechny značky krunýřovky olej doplňky nejsou rovni.

Je důležitá kvalita. V současné době pouze několik společností byli schopni vymyslet způsob, jak sklidit kril olej pro použití v doplňcích pro humánní použití, protože krunýřovky začíná v okamžiku, kdy opustí vody se rychle rozkládají. Tito dodavatelé krunýřovky oleje mají tendenci být málo, protože je to mladé a do značné míry nevyvinutý trh, a chytrý spotřebitele bude chtít být informovaný o tom, na co se zaměřit na štítku s cílem získat nejlepší hodnotu.

Krill olej je obsažen v želatinových kapslích, nejčastěji o 500 mg. Důvodem je především proto, že olej, v průběhu času, komunikovat se stěnami želatinové kapsle, změkčení ji a umožnit únik – čím menší vnitřní plochy kapsle, tím menší šance na únik.

Některé krunýřovky olej tobolky jsou menší než ostatní, obsahující pouze 300 mg spíše než 500 mg, obsahující jiné značky. Takže i když tři z nich, byste se dostat 10 procent méně živin, než když jste užívali dvě kapsle 500 mg. Chápu, že to je taktika, která krunýřovky olej prodej, aby se vám, že jste získali smlouvu, platí méně za totéž, ale platíte méně, protože jsou stále méně. Vypočítejte si cenu na mg k určení, zda jste vše dobrý obchod. Pokud krunýřovky olej je na prodej za opravdu nízkou cenu, předejte jej.

Klikněte zde pro koupit krunýřovky olej z oficiální stránky

EPA/DHA omega-3 mastné kyseliny jsou důvodem, aby buď krunýřovky ropy nebo rybí tuk, ale pamatujte si, že protože omega-3 mastné kyseliny jsou vázány na fosfolipidy, jsou absorbovány do těla efektivněji. Tedy:

Množství fosfolipidů v krunýřovky oleje je důležité doplnit. Fosfolipidy vtiskly krunýřovky olej z rybího tuku, a že zpřístupní živiny krunýřovky oleje obsahují více vašich buněk. Nejlepší krunýřovky olej obsahuje minimálně 400 mg v jedné dávce 1000 mg. Zkontrolujte štítek – Pokud není uvedeno množství fosfolipidů, přenést na produkt. Výrobce se snaží, aby prodej na neznalost spotřebitelů. Pokud je zanedbatelné množství fosfolipidů – například 5 mg najdete na některých etiketách – to není opravdu krunýřovky olej, a budete platit za něco, co by mělo být mnohem méně nákladné. Ujistěte se, že jste za co platíte.

V neposlední řadě krunýřovky olej doplňky jsou ještě levné. Krill olej je těžko sklizeň a procesu, takže je to dražší právě teď než rybí tuk. V čase ceny může přijít nebo na kril olej může někdy najít obchod, ale pokud uvažujete o koupi krunýřovky olej doplnit a vidět velmi levnou cenu za to, být si vědom, že si nemusí kupovat krunýřovky oleje vůbec. Opravdu zde platí staré pořekadlo, dostanete, co si zaplatí,. Pozor na krunýřovky ropy na prodej levné.

Ceny ryb ropy budoucnost může přijít více v souladu s cenami krunýřovky ropy, protože studenou vodou druhy, z nichž rybí olej z klesají. To znamená, že rybářská plavidla bude muset chodit dál a už se zachytit množství ryb, které mohou být v rybím tuku, a ceny ropy ryby budou muset rostou. A poptávka po stravy omega-3 je velmi rychle roste množství informací o jejich mnoho zdravotních výhod. To bude vyvíjet ještě větší tlak na stavy ryb, pro vyšší ceny ropy ryb a aby kril více vyhledávaným po zdroj.

Cena krunýřovky olej

Krunýřovky ropy 60 tobolek 500 mg na internetu se pohybují od 30 dolarů.

Klikněte zde pro koupit krunýřovky olej z oficiální stránky