Presun cez rybí olej, tam je nový kluk na bloku, ktoré nie je len srdce-priateľské, ale to môže pomôcť s PMS príznaky príliš.

Čo je krunýřovky olej?

Krill sú drobné, krevety-ako kôrovce žijúcich v moriach okolo Antarktídy. Napriek svojej veľkosti, krill olej je bohatý na živiny. Ako rybí olej, tento olej obsahuje omega-3 mastných kyselín, ale to sa tiež môže pochváliť ochranné antioxidačné vlastnosti, ktoré obsahujú vitamíny A, D a E, a silný zlúčenina s názvom Astaxantín.

Navyše obsahujú aj slušné množstvo fosfolipidov – molekuly dôležité pre mobilné komunikácie, srdce, pečeň a mozog zdravie. Gram za gram, kryl poskytuje vysokú úroveň viac živín z jedného zdroja. To je veril, že Táto jedinečná kombinácia robí krunýřovky olej lepší ako rybí olej pre celý rad zdravotných podmienok.

Kliknite tu pre kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Ako môžem použiť Krill olej?

Krill nie je predávaný ako jedlo, takže ak máte možnosť navštíviť Antarktídu chytiť svoj vlastný, budúci najlepšiu vec je kúpiť krill olej v kapsúl alebo v tekutej forme. Ako mi môže pomôcť? Znížiť predmenštruačný syndróm (PMS) – štúdia 70 žien Alternative Medicine Review zistila, že doplnenie krill olej znižuje obdobie súvisiace bolesť, nepohodlie a emočné príznaky.

Znížiť zápal – 2007 štúdii zverejnenej v Journal of American College of výživy zistil, že pri 300 mg krunýřovky ropy denne znižuje príznaky zápalu účastníkov trpí srdcovým ochorením a/alebo artritída o 31 percent po 30 dňoch. U pacientov, artritída, oni tiež poznamenať ‘ významné zlepšenie úrovne bolesti a stuhnutosť.

Koľko Potrebujem Krill olej?

Neexistuje žiadna Odporúčaná denná dávka vo veľkej Británii za kryl a ideálne dávka naozaj záleží na to, čo chcete dosiahnuť. PMS, 1000-2000mg denne bolo zistené, že byť užitočné a kardiovaskulárne alebo anti-poburujúce výhody, 1500-3000mg môže byť účinná. Buďte opatrní, ak trpíte akékoľvek kôrovcov alergií. A ak užívate lieky riedenie krvi-, poradiť so svojím Lekárom pred pokusom krunýřovky olej doplnok.

Kliknite tu pre kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Kde nakúpiť kryl olej doplnky

Všetky značky kryl olej doplnky nie sú rovní.

Kvality je dôležité,. V súčasnosti len niekoľko firiem bol schopný vymyslieť spôsob, ako zber krill olej pre použitie v doplnkoch pre humánne použitie, pretože kryl začnú rýchlo rozkladajú momentu, kedy opustí vody. Títo dodávatelia krunýřovky ropy majú tendenciu byť málo, pretože je to mladý a z veľkej časti nezastavané trhu a mať všetkých päť pohromade spotrebiteľ bude chcieť byť informovanými o tom, čo sa pozrieť na štítku s cieľom získať najlepšiu hodnotu.

Krill olej je obsiahnutý v želatínových kapsúl, najčastejšie z 500 miligramov. Je to z veľkej časti preto, že olej v priebehu času, komunikovať s želatína steny puzdra, zmäkčenie to a umožňuje pre únik-menšie vnútorné plochy na kapsuli, tým menšia šanca na únik.

Niektoré krunýřovky olej kapsuly sú menšie než ostatné, obsahujúce len 300 mg skôr než 500 mg, ktoré obsahujú iné značky. Takže aj pričom tri z nich, by ste sa dostať 10 percent menej živín ako Ak ste brali dve kapsule 500 mg. Pochopiť, že to je taktika, ktorá krunýřovky olej predaj, aby si myslíte, že ste získali veľa, platia menej za to isté, ale budete platiť menej preto, že ste získali menej. Výpočet vaša cena za mg zistiť, či ste stále dobrý obchod. Ak krill olej je na predaj za veľmi nízku cenu, prejsť na neho.

Kliknite tu pre kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

EPA/DHA omega-3 mastné kyseliny sú dôvodom vziať buď krunýřovky olej alebo rybí olej, ale pamätajte, že pretože omega-3 mastné kyseliny sú viazané na fosfolipidy, sú absorbované do vášho organizmu efektívnejšie. Preto:

Množstvo fosfolipidov v krunýřovky olej supplement je dôležitá. Fosfolipidy sú čo rozlišovať krill olej z rybieho oleja, a že sa živiny krill olej obsahuje viac dostupný do buniek. Najlepšie krill olej obsahuje minimálne 400 mg v jednej dávke 1000 mg. Skontrolujte štítok – ak nie je uvedené množstvo fosfolipidov, preniesť na produkt. Výrobca sa snaží zarobiť predajom na neznalosti spotrebiteľov. Ak množstvo fosfolipidov je zanedbateľný – napríklad 5 mg nájdete na niektorých značiek – to nie je naozaj krill olej, a budete platiť za niečo, čo by malo byť oveľa menej nákladné. Uistite sa, že ste dostať to, čo ste zaplatili.

Napokon, kryl olej doplnky sú ešte lacné. Krill olej je ťažké úrody a proces, tak je to drahšie hneď ako rybí olej. V čase, ceny môžu prísť dole alebo niekedy môže nájsť predaj kril ropy, ale ak uvažujete o kúpe krill olej doplniť a vidieť veľmi lacné ceny pre to, byť vedomí toho, že ste mohol byť nekupujú krill olej vôbec. Staré príslovie, dostanete, čo ste zaplatili, naozaj tu platí. Pozor na krill olej na predaj lacné.

Ceny budúcnosti rybí olej môže prísť viac do súladu s krunýřovky ropy, pretože studenovodných druhov z rybí olej je vyrobený klesajú. To znamená, že rybárske plavidlá budú musieť pustiť ďalej a už chytiť množstvo rýb, ktoré môžu byť vykonané do rybí olej a rybí olej ceny budú musieť viesť zodpovedajúcim spôsobom. A dopyt po omega-3 doplnky je stúpa veľmi rýchlo vzhľadom k množstvu informácií o ich mnoho zdravotných výhod. To bude dať ešte väčší tlak na zásoby rýb, pre vyššie ceny rybieho oleja a tvorby kryl viac vyhľadávaným po zdroj.

Cena Krill olej

Krill olej ceny za 60 kapsule 500 mg na internete sa pohybujú od $30.

Kliknite tu pre kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky