Ako si vybrať najlepší Maqui Berry prášky, džúsy a doplnky

Dôkaz akéhosi podkladu zdravie a výživa výhody Patagónia Maqui Berry je výsledkom rokov hĺbkové lekárskeho a vedeckého výskumu. Výsledky výskumu boli zverejnené pre západné lekárskej komunite, a zdravotné dôsledky pre hlboko fialové bobule obsahujú liečenie, detoxikačné a vlastnosti prevencie chronických chorôb.

Maqui Berry anti-oxidant úrovne sú 2 – 3 krát silnejšie ako Acai Berry, 3 krát silnejšie ako granátového jablka a Goji bobule, a 5 krát silnejšie ako čučoriedky alebo červené víno.

Teraz, že nové Maqui zdravotné produkty dostali toľko lekárskych a mediálneho pozornosti, spotrebitelia potrebujú vedieť, ako nakupovať skutočné Maqui produkty so skutočnou zdravotné výhody bez obeťami sa sub-standard napodobenín zaplavujú trh.

Kliknite tu kúpiť Maqui Berry z oficiálnej stránky

Tam sú len vybrať niekoľko zariadení, ktoré sú vybavené vyrábať originálne, certifikované ekologické výrobky Maqui Superberry etické a udržateľným spôsobom. Pretože modrinu a ľahko kvasiť, bobule sú spracované okamžite po zbere. Sú rafinované a filtrované, aby čisté drení a koncentrátov pre športové nápoje a šťavy, a sú lyofilizované a filtrované, aby prášky a výživové doplnky.

Maqui Berry šťavy

Maqui Berry šťavy a športové nápoje sú populárne kvôli ich chuť a pohodlie. Koncentráty odporučiť oz 2-3 porcie denne a že z nich robí skvelý doplnok pre chutné a zdravé ovocie a bobule smoothies. Športové nápoje sú často riedené vodou, cukrov a iných koncentrátov ovocných štiav, ale ak pijete im, ste získali niektoré superberry zdravotných výhod.

Maqui Berry prášky

Maqui Berry prášky sú mierne vhodnejšie, pretože sú vyrobené z mrazom sušené jahody. Procesu lyofilizácie zachováva bobule vo svojej celej forme, vedenie jeho zdravotné prínosy konzervované v najsilnejších stave. Veľmi málo prášky sú 100% pure Maqui a mnohé obsahujú aditív a plnív dať väčšie balenie na trhu. Maqui prášky sa často používajú rovnaký spôsob použitia proteín prášky – často sú pridané do smoothies a trasie na zvýšenie energetickej, hmotnosť strata a zdravotné výhody.

Maqui Berry doplnky

Maqui Berry doplnky a pilulky dostali najviac pozornosti a podpory z vedeckej komunity a vykazujú sa ponúknuť najviac zaplatená zábava. Vyrobené z dokonale zachovalé a celý mrazom sušené bobule, najlepšie doplnky majú 100% Maqui nezmenený a čistý. Pretože potravinový doplnok kapsuly a prášky sú malé a kompaktné, ktoré nepotrebujú, plnidlá alebo prísady na riedenie ich potencie. Pravdepodobne oveľa pohodlnejšie, aj ako šťavu, dostanete svoju plnú dennú dávku Maqui Superberry ľahko jedným dúškom.

Kliknite tu kúpiť Maqui Berry z oficiálnej stránky

Nové Maqui doplnok, ktorý získal veľa pozornosti a obrovskú reputáciu v krátkom čase už je na trhu je Ultimate Maqui Berry doplnok. Tvorcovia výrobku vzali diétna doplnok kvalitu a zákaznícku podporu na úplne novú úroveň.

Čo odlišuje Ultimate Maqui Berry od konkurencie je fakt, že ich doplnky sú vyrobené zo 100% čistej, ekologické Maqui, udržateľne pestované a zberané v relatívne nedotknuté Patagonia región Čile a Argentína.

Ich zariadenia sú jedny z mála, ktoré sú certifikované a vybavené produkovať najvyššiu účinnosť lyofilizované Maqui. Ich doplnky obsahujú plnidlá alebo prídavné látky, len 1800mg rýdze, silný Maqui. Podporená plnú zákaznícku podporu a 100% záruka vrátenia peňazí, Ultimate Maqui Berry dostane našej hlasovať pre najlepšie nové Maqui Super berry produktov dostupných na trhu.

Kliknite tu kúpiť Maqui Berry z oficiálnej stránky

Maqui Berry-The Super ovocie

Maqui Berry je nový-našiel super ovocie, ktorá bola objavená len nedávno a bytia uznané ako na svete najsilnejšie nové antioxidant bobule je až 3 x silnejšia ako Acai Berry.

Maqui bobule sú rodení Valdivian miernych dažďových pralesov v Čile a susedných regiónov v južnej Argentíne a teda dôvod, prečo oni boli objavení nie pre bežné použitie modernej spoločnosti až donedávna, však tieto plody boli spotrebované rodák kmene jedli bobule Maqui od 1800 ′ s, to bolo zdokumentované v roku 1844, že domorodci používajú maqui pripraviť chicha ako uvádzaný v fyzické Atlas História a politika Čile .

Kliknite tu kúpiť Maqui Berry z oficiálnej stránky

Výhody bobule Maqui pre ľudské telo

Tieto plody sú veľmi vysokým obsahom antioxidantov a môže byť použitý aby džem alebo šťavu, vďaka ich lahodnej chuti, pričom tieto jednoduché konzumovať výhody antioxidanty a ďalších zdravotných výhod.

Obmedzené výskumu, ktorý bol vykonaný k ďalšiemu pochopenie obsahom antioxidantov v Maqui Berry záver, že priemerná antioxidant hodnotenie týchto bobúľ je okolo 820, v porovnaní s Acai bobule s menovitým výkonom 160-300, tesne nasledovaná čučoriedky v 61.

Prvých niekoľko kusov výskumu o výhodách Maqui Berry sú v!

Prvý klinického výskumu vykonaného preskúmať výhody týchto bobúľ k záveru, že tieto plody môžu pomôcť typu 2 diabetes sufferers.

North Carolina State a Rutgers University nedávno vypracovala štúdiu, kde budú preskúmané potenciálne prínosy bobule Maqui typu 2 diabetes. Vykonávať výskum na obéznych myšiach s diabetom typu 2, a dať ich na high-tuk stravy, a doplnený Maqui berry extrakt. Výsledky boli ohromujúce.

Výskumníci zistili, po 7 týždňoch to dieta a pomocou Maqui bobule, obe glukózovej tolerancie a pôst hladiny glukózy v krvi boli výrazne zlepšila. Nielen to, ale oni tiež pozrel do rôznych antokyanov, a D3S5G, alebo delfinidín 3-sambobioside-5-glukozid a objavil ešte ďalšie výhody.

Tieto bobule dokonca nedávno diskutovalo od populárnej medicíny Hunter show na Fox News, vysvetlil pôvod maqui bobule a dôvod, prečo by sme mali začať obsahujúce extrakt z týchto bobúľ v naša každý deň výživy a stravy pre zlepšenie našej antioxidačné hladiny a pomáhajú regulovať a zlepšiť glukózovej tolerancie.

Verdikt je vonku, maqui berry je naozaj super ovocie 2012 a on popularitu tohto nového Berry antioxidant je zametanie svete búrkou.

Vřele doporučuji vám vyskúšať začlenenie maqui berry doplnok v svoj jedálniček, aby zabezpečili, že vaše telo je stále optimálne antioxidantov vám žiť zdravší život a pomôže odvrátiť potenciálne chorôb a chorôb, ktoré sú ľahšie.

Kliknite tu kúpiť Maqui Berry z oficiálnej stránky