Kırmızı şarap ve kırmızı şarap adı verilen resveratrol bir şey kalp sağlıklı olabilir. Gerçekler ve hype, kırmızı şarap ve kalp üzerindeki etkisi ile ilgili öğrenmek.

Kırmızı şarap, aşırıya kaçmadan, uzun, kalbi gibi sağlıklı zannedildiği. Alkol ve bazı maddeler kırmızı şarap denilen antioksidan düzeyleri artırarak kalp hastalığı önlemeye yardımcı olabilir iyi kolesterol ve arter hasara karşı koruma.

Kırmızı şarap ile ilgili haber, akşam yemeği ile bir kadeh kırmızı şarap hoşlanıyorsanız büyük gelebilir iken doktorlar alkol başlatmak için kimse teşvik ve yaklaşıyorlar. Çok fazla alkol vücudun birçok zararlı etkileri olabilir olmasıdır.

Yine de, pek çok doktor kırmızı şarap bir şey kalp yardımcı görünüyor katılıyorum. Antioksidanlar, flavonoidler veya resveratrol, adı verilen bir madde gibi kalp-sağlıklı yararları olabilir.

Nasıl kırmızı şarap kalp sağlıklı mı?

Kırmızı şarap alkol diğer tür daha çok kalp-sağlıklı yarar gibi görünüyor, ama bu kırmızı şarap daha kalp sağlığı için bira, beyaz şarap veya içki daha iyi olmadığını mümkündür. Hala bu olası kalp-sağlıklı faydaları gelince kırmızı şarap alkol diğer formları daha iyi hiçbir açık kanıtlar olduğunu.

Kırmızı şarap denilen polifenoller antioksidan kalp kan damarlarının astar korunmasına yardımcı. Resveratrol adlı bir polifenol, dikkatini aldı kırmızı şarap bir maddedir.

Resveratrol resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Resveratrol kırmızı şarap

Resveratrol önemli bir madde için kan damarlarının hasar önlemeye yardımcı olur, kötü kolesterol düşürür ve kan pıhtıları önler kırmızı şarap olabilir.

Resveratrol çoğu araştırma hayvanlar, insanlar yapılmıştır. Araştırma resveratrol verilen farelerde antioksidan da obezite ve diyabet, ikisi de kalp hastalığı için güçlü risk faktörleri olan korunmalarına yardımcı göstermektedir. Ancak bu bulgular yalnızca fare, değil kişilerde bildirilmiştir. Ayrıca, fare çalışmalarda kullanılan resveratrol aynı doz almak için bir kişi üzerinde her gün 60 litre kırmızı şarap içmek olurdu.

Bazı araştırma konusu resveratrol da kalp hastalıklarına neden olabilir daha az risk iltihap ve kan pıhtılaşması, bağlı olabilir gösterir. Resveratrol daha az risk nedeni olmadığını bilindiği önce daha fazla araştırma gereklidir.

Resveratrol üzüm, ek ve diğer gıdalar

Resveratrol kırmızı şarap üzüm şarap yapmak için kullanılan Dış görünümden geliyor. Kırmızı şarap üzüm skins beyaz şarap daha uzun fermente, kırmızı şarap daha fazla resveratrol içerir. Sadece üzüm yemek veya üzüm suyu, içme alkol olmadan resveratrol almak için bir yol olarak sürülmüştür. Kırmızı ve mor üzüm suyu bazı kırmızı şarap aynı kalp-sağlıklı yararları olabilir.

Bazı resveratrol içeren diğer gıdalar fıstık, yaban mersini ve kızılcık dahil. Nasıl yararlı beslenme üzüm henüz bilindiği veya diğer gıdalar bu kalp sağlığı teşvik gelince kırmızı şarap içme ile karşılaştırıldığında. Resveratrol gıda, kırmızı şarap miktarı çok değişebilir.

Resveratrol takviyeleri mevcuttur. Araştırmacılar resveratrol takviyeleri alarak herhangi bir zarar bulamadı iken, resveratrol takviyeleri çoğunluğu sizin vücut tarafından emilir değildir.

Resveratrol resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Nasıl alkol kalp yardımcı oldu mu?

Çeşitli çalışmalarda alkol her türlü makul miktarlarda sadece alkol kırmızı şarap bulunan kalbin yarar göstermiştir. O alkol düşündüm:

  • Yüksek yoğunluklu lipoprotein (HDL) kolesterol, iyi kolesterol yükseltir
  • Kan pıhtıları oluşumunu azaltır
  • Düşük yoğunluklu lipoprotein (LDL) kolesterol, kötü kolesterol yüksek düzeyleri arter hasarı önlemeye yardımcı olur

Kaçmadan içki — veya hiç

Kırmızı şarap’ın olası kalp-sağlıklı yararları umut verici görünüyor. Kim alkol, kırmızı şarap, dahil olmak üzere orta miktarda içki kalp hastalığı daha düşük bir risk var gibi. Ancak, biz kırmızı şarap alkol, bira veya alkollü içkiler gibi diğer formları daha kalp için iyi olup olmadığını bilmek önce daha fazla araştırma gereklidir.

Ne Amerikan Kalp Derneği ne de ulusal kalp, akciğer ve kan Enstitüsü sadece kalp hastalığı önlemek için alkol başlatmanızı öneririz. Alkol bağımlılık neden ve diğer sağlık sorunları daha da kötüye.

Çok fazla içme yüksek tansiyon, yüksek trigliserid, karaciğer hasarı, obezite, kanser, kazalar ve diğer sorunları belirli türdeki riskini artırır. Ayrıca, düzenli olarak çok fazla alkol kardiyomiyopati neden olabilir-Kalp kası zayıflamış — bazı kişilerde kalp yetmezliği belirtileri neden. Kalp yetmezliği veya zayıf kalp varsa alkol tamamen kaçınmak. Eğer her gün aspirin almak önlemek veya alkol, Doktorunuzun tavsiye bağlı olarak sınırlamak gerekir. Eğer hamile iseniz de alkol içmek gerekir. Faydaları ve riskleri alkol hakkında sorularınız varsa, sizin için özel öneriler hakkında doktorunuzla konuşun.

Eğer zaten kırmızı şarap içmek, kaçmadan bunu. Orta içme iki içecekler günde erkekler ve tek bir gün kadınlar için içki ortalama olarak tanımlanır. Erkekler genellikle daha fazla ağırlık ve daha fazla kadın daha alkol metabolize bir enzim var çünkü erkekler sınırı daha yüksek.

Resveratrol resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın