Krili yağ nedir?

Krili Euphausia cinsine ait küçük karides benzeri deniz kabuklular vardır. Bir belirli türleri, Antarktik krili ((Euphausia Superba)), yakın zamanda besin içeriği, Balık yağı birçok yönden göre üstün olduğu kanıtlanmıştır krili yağı yapmak için kullanılır.

Krili yağ nereden geliyor?

Kendi adından da anlaşılacağı gibi Antarktik krili Antarktika okyanus, olarak da bilinen Güney Okyanusu bulunabilir. Antarktika çevreleyen okyanus budur ve bu alanda krili krili petrol üretimi, hem de su ürünleri kullanmak için hasat.

Krili yağı faydaları

Üç ana besin bileşenlerini krili yağ olduğunu. Balık yağı, olduğu gibi krili yağı omega 3 yağ asitleri yüksek düzeyde içerir. Bu nedenle, herhangi bir yarar balık yağı da krili petrol için geçerlidir. Ancak, krili petrol balık yağı omega 3 fosfolipitler, aynı zamanda astaxanthin bilinen antioksidan türü de dahil olmak üzere gelen yok bileşenleri de içerir.

Burada resmi web sitesinden satın krili petrol için’i tıklatın

Vücut geliştirme için krili yağı faydaları

Omega 3 yağ asitleri anabolik özellikleri ve kas gücünü artırmak için potansiyeli vücut için faydalı olduğu için kurulmuştur. Daha fazla bilgi bizim Omega 3 faydaları için vücut makalesinde bulunabilir. Omega 3s de kurtarma ve ortak destek için faydalı olan anti-inflamatuar etkileri vardır.

Krili yağı faydaları antioksidan olarak

Olası kurtarma süreleri hızlandırmak ve genel sağlık iyileştirilmesi de dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle yararlı antioksidanlardır.

Genel Sağlık için krili yağı faydaları

Bu genel sağlık geliştirmek için geldiğinde krili petrol balık yağı için üstün önermek kanıt yoktur. Bir çalışmada eşit veya daha düşük dozlarda verildiğinde krili petrol daha iyi balık yağı göre kan kolesterol, glikoz ve trigliserid düzeylerini artırmak mümkün olduğunu fark etti. Bu krili yağı kalp sağlığı için iyidir ve kardiyovasküler hastalıklar için daha iyi bir tedavi petrol balık karşılaştırılır anlamına gelir.

Premenstrüel Sendrom için krili yağı faydaları

Premenstrüel Sendrom ya PMS önce kendi âdet dönemlerinde bazı kadınlar tarafından acı bir durumdur. O acı kramp ve bir duygusal belirtiler ile karakterizedir. Tıbben zararlı olmasa da, belirtiler çok şiddetli olabilir ve bazı kadın yatalak hale getirebilirsiniz. Bir çalışmada krili yağ PMS, ağrı gibi tedavisinde çok etkili ve duygusal kızdırdı ve etkilerini balık yağı eşdeğer bir doz üstün göstermiştir.

Burada resmi web sitesinden satın krili petrol için’i tıklatın

Krili petrol negatifleri & yan etkileri

Bir potansiyel olumsuz krili petrol fiyatı olduğunu. Krili petrol balık yağı etkili olabilir rağmen genellikle önemli ölçüde daha fazla balık yağı eşdeğer miktarda pahalı olduğunu.

Krili tüketimi için güvenli ve önerilen dozlarda alındığında ciddi yan etkilerden genellikle ücretsizdir. Balık yağı krili petrol reflü veya diğer gastrointestinal problemleri neden değil eğilimindedir. Ancak, bu da yağcılık cilt neden olabileceği bildirilmiştir.

Önerilen dozlarda ve madde zamanlama krili petrol

1 Gram doz krili yağı kolesterol düşürücü ve PMS belirtileri artırmak için etkili olduğu tespit edilmiştir. Bu nedenle bu madde için önerilen budur. Genelde krili yağı takviyeleri daha küçük gelip balık yağı kapsülleri için karşılaştırıldığında boyutları hizmet. Bunlar yemek gün boyunca alınabilir.

Krili Yağı Takviyeler

Krili yağ tek başına ek kapsül formunda bulunabilir. Anti-inflamatuar etkileri, o da bazı ortak destek takviyeleri de bulunabilir. Neptün krili petrol (NKO) yaygın üst krili yağı takviyesi bulunur krili petrol patentli bir şeklidir. İyi okudu ve bu nedenle krili petrol önerilen şeklinde bir markadır.

Burada resmi web sitesinden satın krili petrol için’i tıklatın