Krili yağ nedir?

Krili yaklaşık 1-6 santimetre uzun olan karides benzeri kabuklu vardır. Onlar canlı nerede onlar başlıca fitoplankton besleme okyanus olduğunu. Onlar besin zincirinin en altına ve balinalar, mühürler, penguenler, kalamar ve balık tarafından yenir.

Güney Okyanusu ve Kuzey Pasifik Okyanusu boyunca Kanada ve Japonya krili ticari balıkçı oluşur. Yakalanırlar krili yetiştiricilik için kullanılır ve akvaryum besleme, Spor balıkçılık yem ya da gıda olarak yenir. Japonya, gıdaya yakalanıyor krili okiami denir.

Krili yağı, doğal olarak krili içinde bulunan, çıkarılan ve bir besin takviyesi satılan petrol. Kapsül formunda bazı sağlık gıda mağazaları ve online sattı.

Krili petrol bir besin takviyesi popüler hale geliyor Ana nedeni omega-3 yağ asitleri içerir.

Astaxanthin denilen antioksidan içerdiğinden krili petrol popüler hale geliyor bir başka nedendir. Krili yemek algae krili ve diğer kabuklu ıstakoz gibi verir ve kırmızımsı-pembe renk karides parlak kırmızı pigment astaxanthin üretir.

Antioksidanlar serbest radikallerin, bazı kronik hastalıklar için katkıda bulunmak için düşünülen kararsız maddelerin zarar bizim vücut hücreleri korumak. Birçok diğer antioksidanlar, kan – beyin bariyeri, nerede bu teorik olarak göz, beyin ve merkezi sinir sistemi serbest radikal hasar korumuş astaxanthin üstünden geçiyor.

Krili yağı takviyeleri son popülerlik bu penguenler, mühürler ve balinalar gibi avcılarının, nüfusun tehdit edebilir endişelere yol.

Burada resmi web sitesinden satın krili petrol için’i tıklatın

Neden insanlar krili yağı kullanıyor musunuz

İnsanların kullandıkları balık yağı, keten yağı veya diğer omega-3 yağ asitleri aynı nedenlerle krili yağ kullanın. Balık yağı krili petrol balık geğirtisi veya bir tat, Balık yağı yaygın yan etkisi neden olmaz. Ayrıca, krili petrol astaxanthin yüksek miktarda balık yağı daha içerir. Burada için kullanılan bazı özel durumlar vardır.

1) Yüksek kolesterol

Krili petrol yüksek kolesterol için doğal bir ilaç olarak incelenmiştir. Bir çalışmada, 120 kişi krili yağı, Balık yağı ya da plasebo verildi. Krili yağı azaltılmış LDL (yaygın olarak anılacaktır kötü ) %34 ve daha yüksek HDL kolesterol ( iyi ) kolesterol 43.5 plasebo için göre %. İçinde karşılaştırma, Balık yağı LDL kolesterol 4.6 oranında azaltılmış ve HDL kolesterol 4.2 oranında arttı. Krili da trigliserid indirdi.

2) Premenstrüel Sendrom

Ön araştırma gösteriyor krili petrol Premenstrüel Sendrom (PMS) belirtileri azaltmaya yardımcı olabilir, ancak daha fazla araştırma gereklidir.

3) Artrit

Amerikan Koleji beslenme günlük çalışma için plasebo ile karşılaştırıldığında krili petrol (300 mg her gün) muayene ve krili petrol artrit belirtileri ve inflamasyonu azaltarak etkili olduğunu ortaya koymuştur.

Burada resmi web sitesinden satın krili petrol için’i tıklatın

Krili petrol yan etkileri

Alerjisi olanlar deniz krili petrol kullanmamanız gerekir. Kanama bozuklukları olanlar insanlar sürece krili yağ kullanmak gerekir nitelikli sağlık profesyonel gözetiminde.

Yan etkileri krili yağ gevşek dışkı, ishal veya hazımsızlık içerebilir.

Olası ilaç etkileşimleri

İnsanların kan sulandırıcı (Antikoagulan veya anti-platelet ilaç), alarak aspirin, warfarin (Coumadin), heparin, Klopidogrel (Plavix), gibi non-steroid antienflamatuar ilaçlar (NSAİİ) (Motrin, Advil) ibuprofen, naproksen (Naprosyn, Aleve) sadece kullanım krili petrol bir hekim gözetiminde olmalıdır.

Krili petrol de ihtiyatla otlar ve, ginkgo biloba ve sarımsak gibi kanama riskini artırdığı düşünülen takviyeleri alarak kişi tarafından kullanılabilir.

Burada resmi web sitesinden satın krili petrol için’i tıklatın