Kas yra krilių aliejus?

Krilių yra mažų krevečių, kaip jūros vėžiagyvių, kuri priklauso Euphausia genties. Tam tikrų rūšių, Antarktikos kriliai (Euphausia superba), yra naudojami atlikti krilių aliejus, kuris neseniai buvo įrodyta, kad būti superior į maistinių medžiagų kiekis, palyginti su žuvų taukų įvairiais būdais.

Kur krilių aliejus atėjai?

Jų pavadinimas rodo, galima rasti Antarktikos kriliai Antarkties vandenynas, taip pat žinomas kaip į Pietų vandenyną. Tai Antarktidą supančių vandenynų, ir šioje srityje krilių skinami krilių aliejus, taip pat jų panaudojimas akvakultūroje.

Krilių aliejus privalumai

Yra trys pagrindiniai mitybos komponentai krilių aliejus. Kaip žuvų taukų, krilių aliejuje yra didelis, omega 3 riebalų rūgščių. Todėl jokios naudos, žuvų taukai taip pat taikoma krilių aliejus. Tačiau krilių aliejus taip pat yra sudėtinės dalys nėra iš žuvų taukų, įskaitant omega 3 fosfolipidų, antioksidantas žinomas kaip astaksantino tipo.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Krilių aliejus privalumai kultūrizmo

Omega 3 riebalų rūgštys yra nustatytas būti naudingas kultūrizmo dėl jų anabolinių savybių ir potencialiai gali padidinti raumenų jėgą. Daugiau informacijos galima rasti mūsų Omega 3 išmokų už Kultūrizmas straipsnyje. Omega 3s taip pat turi anti-uždegiminių poveikį, kuris yra naudingas atkūrimo ir bendra parama.

Krilių naftos naudą kaip antioksidantas

Antioksidantai yra naudingas dėl daugelio priežasčių, įskaitant potencialiai pagreitinti atkūrimo trukmes ir pagerinti bendrą sveikatos būklę.

Krilių aliejus privalumai, bendra sveikatos

Yra įrodymų, kad krilių aliejus yra pranašesnis už žuvų taukų, kai jis ateina į pagerinti bendrą sveikatos būklę. Tyrimas nustatė, kad kai atsižvelgiant į lygių arba net mažesnėmis dozėmis, krilių aliejus turėjo galimybę geriau pagerinti kraujo cholesterolio ir gliukozės, trigliceridų kiekis, palyginti su žuvų taukų. Tai reiškia, kad krilių aliejus yra geriau už širdies sveikatos, ir tai geriau širdies ir kraujagyslių ligų gydymas, palyginti su žuvų taukų.

Krilių aliejus privalumai Priešmenstruacinis sindromas

Priešmenstruacinis sindromas ar PMS yra sąlyga, padarytos kai kurios moterys laikotarpiais iki jų menstruacijos. Jis yra būdingas skausmingi spazmai ir emocinių simptomų. Nors ji yra mediciniškai nekenksmingi, simptomai gali būti labai sunkus ir gali padaryti kai kurios moterys lovos. Tyrimas parodė, kad krilių aliejus buvo labai veiksminga gydyti PMS, įskaitant skausmo ir emocinių sutrikimų, ir jo poveikis buvo pranašesnis, kad lygiavertė dozė žuvų taukų.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Krilių naftos negatyvus & šalutinis poveikis

Viena galimybė smukimo krilių aliejus yra jo kaina. Nors krilių aliejus gali būti veiksmingesnės nei žuvų taukuose, paprastai yra gerokai brangesnis nei ekvivalentiškas kiekis žuvų taukų.

Krilių yra saugus vartoti ir paprastai be sunkus šalutinis poveikis kai rekomenduojamas dozes. Skirtingai nuo žuvų taukų, krilių aliejus turi tendenciją nereikia sukelti refliuksas ar kitų virškinimo trakto problemų. Tačiau buvo pranešta, kad ji gali sukelti odos riebumą.

Krilių aliejus rekomenduojamas dozes ir ingredientas laikas

Vieno gramo dozės krilių aliejus buvo nustatyta, kad būtų veiksmingai sumažinti cholesterolio kiekį ir pagerinti PMS simptomai. Todėl tai yra rekomenduojama šio ingrediento. Apskritai, krilių naftos papildai ateiti į mažesnių tarnauja dydžių, palyginti su žuvų taukų kapsulės. Tai gali būti imtasi per dieną su maistu.

Krilių naftos papildai

Krilių aliejus kaip atskiras priedas gali būti randama kapsulės formos. Dėl savo anti-uždegiminių poveikį, jį taip pat galima rasti kai kurių bendra parama papildais. Neptūnas krilių aliejus (NKO) yra patentuota krilių naftos, kuri yra paprastai randama viršų krilių naftos papildų forma. Tai prekės ženklą, kuris buvo gerai ištirtas ir todėl rekomenduojama forma krilių aliejus.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės