Co je krunýřovky olej?

Krunýřovky jsou malé krevetky jako mořských korýšů, který patří do rodu Euphausia. Některé druhy, krunýřovka krillová (Euphausia superba), slouží k krunýřovky olej, který se nedávno ukázal v obsahu živin ve srovnání s rybí tuk v mnoha směrech.

Kde krunýřovky olej pochází?

Jak už jejich název napovídá, krunýřovka krillová lze nalézt v Antarktickém oceánu, také známý jako v jižním oceánu. To je oceán obklopující Antarktidu a kril této oblasti jsou loveny pro výrobu krunýřovky olej, stejně jako pro použití v akvakultuře.

Krunýřovky olej výhody

Existují tři hlavní nutriční složky krunýřovky olej. Stejně jako rybí tuk, krill olej s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin. Proto veškeré výhody rybího tuku platí také pro krunýřovky olej. Krill olej však obsahuje také součásti chybí z rybího tuku, včetně omega-3 fosfolipidy, stejně jako typ antioxidant známý jako astaxanthin.

Klikněte zde pro koupit krunýřovky olej z oficiální stránky

Krunýřovky olej výhody pro kulturistiku

Omega-3 mastné kyseliny byly zavedeny jsou prospěšné pro kulturistiku vzhledem k jejich anabolické vlastnosti a potenciál ke zvýšení svalové síly. Podrobnější informace lze nalézt v našem článku Omega 3 dávky pro kulturistiku. Omega 3 mastné kyseliny mají také protizánětlivé účinky, což je výhodné pro zotavení a společnou podporu.

Krunýřovky olej výhody jako Antioxidant

Antioxidanty jsou z mnoha důvodů, včetně potenciálně urychlení obnovy a zlepšení celkové zdraví prospěšné.

Krunýřovky olej výhody pro obecné zdraví

Existuje důkaz, že krunýřovky olej je lepší než rybí tuk, pokud jde o zlepšení celkové zdraví. Studie zjistila, že když se rovná nebo i při nižších dávkách, krill olej byl schopen lépe zlepšení krevního cholesterolu, glukózy, triglyceridů a úrovně ve srovnání s rybí tuk. Z toho vyplývá, že krunýřovky olej je lepší pro zdraví srdce, a je lépe léčbu kardiovaskulárních onemocnění ve srovnání s rybí tuk.

Krunýřovky olej výhody pro premenstruační syndrom

Premenstruační syndrom nebo PMS je podmínkou utrpělo některé ženy v období před jejich menstruace. Je charakterizována bolestivé křeče a emocionální příznaky. Ačkoli to není lékařsky škodlivé, příznaky mohou být velmi závažné a mohou některé ženy upoutaný na lůžko. Studie ukázala, že krunýřovky olej je velmi efektivní v léčbě PMS, včetně bolestí a emocionální rozčiluje, a jeho účinky byly lepší než ekvivalentní dávky rybího tuku.

Klikněte zde pro koupit krunýřovky olej z oficiální stránky

Krunýřovky ropy negativy & vedlejší účinky

Jeden potenciální nevýhodou krunýřovky olej je její cena. I přesto, že krunýřovky olej může být mnohem účinnější než rybí tuk, je obecně výrazně dražší než ekvivalentní množství rybího tuku.

Krill je bezpečný pro spotřebu a je obecně bez vážné vedlejší účinky, pokud jsou užívány v doporučených dávkách. Na rozdíl od rybího tuku krill olej vyvolává není reflux nebo jiné zažívací potíže. Nicméně to bylo hlásil, že může způsobit olejnatost kůže.

Krill olej doporučené dávky a složkou načasování

Jeden gram dávek krunýřovky oleje byly nalezeny účinné pro snížení hladiny cholesterolu a zlepšuje symptomy PMS. Proto je doporučeno pro tuto složku. Obecně krill olej doplňky přicházejí v menších slouží velikosti ve srovnání s kapsle rybího tuku. Tyto mohou být přijímána po celý den s jídlem.

Krunýřovky olej doplňky

Krill olej lze nalézt jako samostatný doplněk ve formě kapslí. Protože jeho protizánětlivé účinky ji naleznete také v některých společných podpora doplňků. Neptun krunýřovky olej (NKO) je patentovaná forma krunýřovky ropy, která se běžně vyskytuje v nejvyšší krunýřovky olej doplňky. Je to značka, která dobře studoval a proto je doporučená forma krunýřovky oleje.

Klikněte zde pro koupit krunýřovky olej z oficiální stránky