Čo je krunýřovky olej?

Krill sú malé krevety-ako morské kôrovce, ktoré patria do rodu Euphausia. Niektoré druhy, Antarktída kryl (Euphausia superba), sa používa na výrobu krill olej, ktorý sa nedávno ukázala byť lepší v obsahu živín v porovnaní s rybieho oleja v mnohých ohľadoch.

Odkiaľ pochádzajú Krill olej?

Ako ich názov napovedá, Antarktída kryl možno nájsť v Antarktíde oceán, tiež známy ako Južnom oceáne. Je to oceánu obklopujúceho Antarktídu a krill tejto oblasti sú zozbierané pre výrobu krill olej, ako aj využívania v akvakultúre.

Krill olej výhody

Existujú tri hlavné zložky výživy krunýřovky olej. Rovnako ako rybí olej, krill olej obsahuje vysoké hladiny omega-3 mastných kyselín. Preto, každá dávka rybieho oleja platí aj pre krill olej. Avšak krill olej obsahuje aj súčasti chýba z rybieho oleja omega-3 fosfolipidy, ako aj druh antioxidant známy ako Astaxantín.

Kliknite tu pre kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Krill olej výhody pre kulturistiku

Omega-3 mastných kyselín boli stanovené ako prospešné pre kulturistiku svoje anabolické vlastnosti a potenciál zvýšiť svalovú silu. Viac informácií nájdete v našom článku Omega 3 dávky pre kulturistiku. Omega 3 mastné kyseliny majú tiež protizápalový účinok, ktorý je prínosom pre zotavenie a spoločná podpora.

Krill olej výhody ako Antioxidant

Antioxidanty sú výhodné z mnohých dôvodov, vrátane potenciálne urýchliť zotavenie krát a zlepšenie celkového zdravia.

Krill olej výhody pre všeobecné zdravie

Tam je dôkaz navrhnúť, že krunýřovky olej je lepší ako rybí olej, keď príde na zlepšenie celkového zdravia. Štúdia zistila, že pri rovnakých alebo aj pri nižších dávkach, krill olej bol schopný lepšie zlepšenie krvného cholesterolu, glukózy a triglyceridov v porovnaní s rybím olejom. To znamená, že krunýřovky olej je lepší pre zdravie srdca, a je lepšie, liečba kardiovaskulárnych ochorení v porovnaní s rybí olej.

Krill olej výhody pre predmenštruačný syndróm

PMS alebo predmenštruačný syndróm je stav utrpelo niektoré ženy počas obdobia pred ich menštruácie. To je charakterizované bolestivé kŕče a emočné príznaky. Hoci to nie je medicínsky škodlivé, príznaky môžu byť veľmi závažné a môžu niektoré ženy pripútaný na lôžko. Štúdie ukázali, že krunýřovky olej bol veľmi účinný pri liečbe PMS, vrátane bolesti emocionálne rozčuľuje a jeho účinky boli lepšie ekvivalentné dávky rybieho oleja.

Kliknite tu pre kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky

Krill olej negatívov & nežiaduce účinky

Jeden potenciálny nevýhodou krill olej je jeho cena. Hoci krill olej môže byť účinnejšia ako rybí olej, je vo všeobecnosti podstatne drahšie ako zodpovedajúce množstvo rybieho oleja.

Krill je bezpečný pre spotrebu a je všeobecne bez vážne vedľajšie účinky, ak prijaté v odporúčaných dávkach. Na rozdiel od rybieho oleja, krill olej tendenciu nie spôsobiť reflux alebo iné zažívacie ťažkosti. Avšak, to bolo hlásil, že to môže spôsobiť olejnatosť kože.

Krill olej odporúčaných dávkach a načasovanie zložka

Jeden gram dávkach krunýřovky ropy boli nájdené účinný na zníženie hladiny cholesterolu a zlepšenie príznaky PMS. Preto je odporúčané pre túto zložku. Všeobecne, kryl olej doplnky prísť v menších porcií, v porovnaní s kapsuly rybieho tuku. Toto môže byť prijaté po celý deň s jedlom.

Kryl olej doplnky

Krill olej možno nájsť ako stand-alone doplnok vo forme kapsúl. Pretože jeho protizápalové účinky, to nájdete aj v niektorých spoločná podpora doplnkov. Neptún krill olej (NKI) je patentovaný forma krill olej, ktorý sa bežne nachádza v top kryl olej doplnky. Je to značka, ktorá nebola dobre preskúmaná a preto je odporúčaná forma krill olej.

Kliknite tu pre kúpiť Krill olej z oficiálnej webovej stránky