Mis on krilli õli?

Krilli on väikesed krevetid-nagu mere koorikloom, Euphausia perekonda kuuluvad. Teatavate liikide, Antarktika krilli (Euphausia superba), kasutatakse krilli õli, mis on viimasel ajal osutunud ülemusele kalaõli mitmeti võrrelda toiteelementide sisalduse.

Kui krilli õli pärit on?

Nagu nende nimigi ütleb, leiate Antarktika krilli Jäämere, tuntud ka kui ookeani lõunaosas. See on ookeani ümbritsev Antarktika krilli selles valdkonnas on koristatud krilli õli tootmiseks ning vesiviljeluses kasutamiseks.

Krilli õli kasu

Seal on kolm suurt toiteväärtust komponentide krilli õli. Lihtsalt meeldib kalaõli, krilli õli sisaldab kõrge omega 3 rasvhapped. Seega, mingit kasu kalaõli laieneb ka krilli õli. Krilli õli sisaldab aga ka kalaõli, sealhulgas omega 3 fosfolipiidide, samuti teatud tüüpi antioksüdant tuntud Astaksantiinirikas puuduvate komponentide.

Vajuta siia, et osta krilli õli alates ametlik veebisait

Krilli õli kasu Kulturismi

Omega 3 rasvhapped on kehtestatud olla kasulik Kulturismi, sest oma potentsiaali suurendada lihaste tugevust ja anaboolsed omadused. Täpsemat teavet leiate meie Omega 3 hüvitiste kohta Kulturismi artikkel. Omega 3s on ka põletikuvastane toime, mis on kasulik sissenõudmise ja ühist toetust.

Krilli õli kasu kui antioksüdant

Antioksüdandid on kasulik mitmel põhjusel, sealhulgas potentsiaalselt taastamise kordi kiirendada ja parandada üldist tervislikku seisundit.

Krilli üldine tervis kasu

On tõendeid, et krilli õli on parem, kalaõli, kui tegemist on parandada üldist tervislikku seisundit. Uuringus leiti, et võrdsed või isegi väiksemate annuste manustamisel krilli õli oli võimalik paremini parandada vere kolesteroolitaset, glükoosi ja triglütseriidide taset võrreldes kalaõli. See tähendab, et krilli õli on parem südame tervisele, ja on parem ravi südame-veresoonkonna haigustega võrreldes kalaõli.

Krilli õli kasu Premenstruaalne sündroom

PMS või premenstrual sündroom on seisund, mis on tekitatud mõned naised enne nende menstruatsiooni ajal. Seda iseloomustab valulikud krambid ja emotsionaalse sümptomid. Kuigi see ei ole meditsiiniliselt ohtlik, sümptomid võivad olla väga rasked ja teha mõned naised põdev. Uuring näitas, et krilli õli oli väga tõhus ravi, PMS, sealhulgas valu ja emotsionaalne häireid ja selle mõju oli kõrgem kui ekvivalentset doosi kalaõli.

Vajuta siia, et osta krilli õli alates ametlik veebisait

Krilli õli negatiivid & kõrvaltoimed

Ühe võimaliku negatiivne krilli õli on oma hind. Kuigi krilli õli võib olla tõhusam kui kalaõli, üldjuhul oluliselt kallim kui samaväärne summa kalaõli.

Krilli ohutu tarbimise ja on üldiselt vabad tõsiseid kõrvaltoimeid kui võtta soovitatud annuseid. Erinevalt kalaõli, krilli õli kipub ei tagasijooksu või teiste seedetrakti probleeme põhjustada. Siiski on teatatud, et see võib põhjustada naha oiliness.

Krilli õli soovitatavad doosid ja koostisosa ajastus

Üks gramm doosi krilli õli on leitud olevat tõhus vähendada kolesterooli ja parandada sümptomeid, PMS. Seetõttu on soovitatav see koostisosa. Üldiselt, krilli õli toidulisandid tulevad väiksemad teenindavad suurused, võrreldes kalaõli kapslid. Neid võib võtta terve päeva koos toiduga.

Krilli õli toidulisandid

Omaette täiendusena võib leida krilli õli kapsli kujul. Sest tema põletikuvastane toime, see võib ka leida mõned ühist toetust toidulisandeid. Neptuun krilli õli (NKO) on patenteeritud vormi krilli õli, mis on tavaliselt leitud ülemine krilli õli toidulisandid. See on Bränd, mis on hästi uuritud ja seetõttu on soovitatud vormis krilli õli.

Vajuta siia, et osta krilli õli alates ametlik veebisait