Kas ir krils eļļa

Krils ir mazu garneles kā jūras vēžveidīgo Euphausia ģintij piederošas. Atsevišķu sugu, Antarktikas krils (Euphausia superba), tiek lietoti, lai veiktu krils eļļa, kas pēdējā laikā ir pierādījusi, ka uzturvielu saturu, salīdzinot ar zivju eļļu daudzējādā ziņā pārāka.

No kurienes tiek krils eļļas?

Kā to nosaukums, Antarktikas krils atrodami Antarktikas okeāns, pazīstams arī kā Dienvidu okeāns. Šis ir okeāns ap Antarktika, un šajā jomā krils novāc krils eļļas ražošanai, kā arī izmantošanai akvakultūrā.

Krils eļļas priekšrocības

Pastāv trīs svarīgākās uztura sastāvdaļas krils eļļa. Tāpat zivju eļļa krils eļļa satur omega 3 taukskābju augstā līmenī. Tāpēc nekādu labumu no zivju eļļas attiecas arī uz krils eļļa. Tomēr krils eļļa satur komponentus prom no zivju eļļas, ieskaitot omega 3 fosfolipīdi, kā arī tāda veida antioksidants pazīstams kā Astaksantīns.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Krils eļļas priekšrocības Bodybuilding

Omega 3 taukskābes ir izveidoti anaboliskas īpašības un palielināt muskuļu spēks ir izdevīga kultūrisms. Sīkāka informācija atrodama mūsu Omega 3 pabalstu par kultūrisms rakstu. Omega 3s ir arī pretiekaisuma ietekmi, kas ir izdevīgs atjaunošanas un kopīgu atbalstu.

Krils eļļas priekšrocības kā antioksidants

Antioksidanti ir izdevīga daudzu iemeslu dēļ, tostarp potenciāli atgūšanas laikiem paātrināt un uzlabot vispārējo veselības stāvokli.

Krils eļļas priekšrocības vispārējo veselības

Ir pierādījumi, kas liecina, ka krils eļļa ir pārāka par zivju eļļu, kad runa ir par vispārējā veselības stāvokļa uzlabošanai. Pētījumā secināts, ka, ņemot vērā regulāros vai pat pie mazākām devām, krils eļļa ir iespēja labāk uzlabot asins holesterīna, glikozes un triglicerīdu līmenis salīdzinājumā ar zivju eļļu. Tas nozīmē, ka krils eļļa ir labāks par sirds veselību un ir labāka attieksme pret sirds un asinsvadu slimībām, salīdzinot ar zivju eļļu.

Krils eļļas ieguvumu Premenstrual sindroms

Premenstrual sindroms vai PMS ir nosacījums, kas cieta dažas sievietes periodos pirms to menstruācijas. To raksturo sāpes krampjveida un emocionālu simptomi. Lai gan tas nav medicīniski kaitīgi, simptomi var būt ļoti smagas un var veikt dažas sievietes pie gultas. Pētījums liecina, ka krils eļļas bija ļoti efektīva, PMS, tostarp sāpju ārstēšanā un emocionālo izjauc un tās sekas bija pārāka ar ekvivalento devu no zivju eļļas.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt krils eļļa no oficiālā mājas lapa

& Krils eļļas negatīvās blakusparādības…

Viena iespējamā negatīvie krils eļļa ir tā cena. Pat krils eļļa var būt efektīvāka nekā zivju eļļa, parasti ir ievērojami dārgāka nekā zivju eļļas ekvivalenta summa.

Krils ir drošs lietošanai uzturā, un parasti bez nopietnas blakusparādības, ja ņem ieteicamās devas. Atšķirībā no zivju eļļas krils eļļas parasti nav izraisa refluksa vai citi kuņģa un zarnu trakta problēmas. Tomēr, ir ziņots, ka tas var izraisīt ādas oiliness.

Ieteicamās devas un sastāvdaļu laika krils eļļa

Krils eļļas devu vienu gramu ir atzītas par iedarbīgām, pazemina holesterīna līmeni un uzlabo PMS simptomus. Tas ir ieteicams šo sastāvdaļu. Parasti krils eļļas piedevas nāk mazāks apkalpo izmēriem, kas zivju eļļas kapsulas, salīdzinot. Tās var veikt visā dienā ēšanas laikā.

Krils eļļas piedevas

Krils eļļas var atrast kā stand-alone papildināt kapsulu veidā. Tāpēc, ka tā pretiekaisuma ietekmi, to var atrast arī kādu kopīgu atbalsta papildinājumi. Neptune krils eļļa (NKO) ir patentētas formas krils eļļas, kas ir bieži sastopamas augšējā krils eļļas piedevas. Tas ir zīmols, kas ir arī pētīts un tādēļ ieteicamā forma krils eļļa.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt krils eļļa no oficiālā mājas lapa