Novietojiet virs zivju eļļa ir jauns mazulis par bloku, kas ir ne tikai sirds draudzīgs, bet tas var palīdzēt ar PMS simptomus.

Kas ir krils eļļa

Krils ir niecīga, garneles, kā vēžveidīgos atrodami ap Antarktikas jūras. Neskatoties uz to lielumu, krils eļļa ir bagāta ar uzturvielām. Piemēram, zivju eļļa, šī eļļa satur omega-3 taukskābēm, bet tā arī lepojas aizsardzības antioksidanta īpašības, kas satur vitamīnus A, D un E, un spēcīgs savienojums sauc Astaksantīns.

Kā arī tajos arī pienācīgs daudzums fosfolipīdi savietojama molekulām svarīga šūnu sakaru, sirds, aknām un smadzeņu veselību. Gram gram, krils nodrošina augsta līmeņa vairāku uzturvielu no viena avota. Tiek uzskatīts, ka šī unikālā kombinācija padara krils eļļas pārāka par zivju eļļas dažādiem veselības nosacījumiem.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Kā izmantot krils eļļas?

Krils netiek pārdota kā pārtiku, tāpēc, ja jums būs iespēja apmeklēt Antarktikas panākt savu, nākamā labākā lieta ir nopirkt krils eļļas kapsulas vai šķidrā veidā. Kā tā var man noderēt? Mazinātu premenstrual sindroms (PMS) – 70 sieviešu Alternative Medicine pārskata pētījumā secināts, ka papildināt ar krils eļļa samazina laiku saistītas sāpes, diskomfortu un emocionālu simptomi.

Samazināt iekaisumu savietojama 2007 pētījums publicēts žurnālā American College Nutrition, konstatēts, ka ņemot 300 mg krils eļļas dienā samazina pazīmes iekaisuma dalībniekiem cieš no sirds slimību un/vai artrītu 31 procentiem pēc 30 dienām. Artrīta pacientiem, viņi arī atzīmēja ‘ būtiski uzlabojumi līmeni sāpes un stīvumu.

Cik daudz ir nepieciešams krils eļļa

Nav ne ieteicamo dienas devu Apvienotajā Karalistē krils un ideālu deva patiešām ir atkarīgs no tā, ko jūs vēlaties sasniegt. PMS, 1000 2000mg dienā tika konstatēts, ka ir noderīgi un sirds un asinsvadu vai pretiekaisuma priekšrocības, 1500 3000mg var būt efektīva. Esiet uzmanīgi, ja jūs ciešat no jebkāda veida gliemeņu alerģiju. Un, ja jūs lietojat narkotikas asins retināšanas pirms mēģināt krils eļļa papildina konsultēties ar savu GP.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Kur nopirkt krils eļļas piedevas

Visi zīmoli krils eļļas piedevas nav radīti vienādi.

Kvalitāte ir svarīga,. Šobrīd tikai daži uzņēmumi varēja izdomāt veidus, kā raža krils eļļas piedevas lietošanai paredzētām, jo krils sākas brīdī, kad tie atstāj ūdenī ātri sadalās. Šiem piegādātājiem krils eļļas mēdz būt maz, jo tas ir jauns un lielā mērā neattīstīts tirgus un gudriem patērētājs vēlēsies, lai būtu informēti par to, ko meklē uz etiķetes, lai iegūtu vislielāko vērtību.

Krils eļļa satur želatīna kapsulās, visbiežāk no 500 mg. Tas tiek darīts lielā mērā tāpēc, ka eļļa laika gaitā sazināsies ar kapsulu, mīkstinot tas un ļaujot noplūde – jo mazāks iekšējās virsmas laukuma kapsulas, jo mazāk izredžu pret noplūdēm želatīns sienām.

Daži krils eļļas kapsulas ir mazāks kā citiem, satur tikai 300 mg nevis 500 mg, kuros ir citi zīmoli. Tik pat ņemot trīs no šiem, jūs varētu saņemt 10 procentiem mazāk uzturvielu nekā, ja jūs lietojat divas 500 mg kapsulas. Saprotu, ka tas ir taktika, lai krils eļļas pārdošanu, padarīt jūs domājat, ka jums kļūst rīkoties, maksājot mazāk par vienu un to pašu lietu, bet jums ir jāmaksā mazāk, jo jūs saņemat mazāk. Aprēķinātu jūsu cena mg, lai noteiktu, vai jūs saņemat labs darījums. Ja krils eļļa ir pārdošanā par ļoti zemu cenu, iet par to.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt krils eļļa no oficiālā mājas lapa

Omega-3s EPA/DHA ir viens no iemesliem, lai ņemtu vai nu krils eļļa vai zivju eļļu, bet atcerieties, ka jo omega-3s ir piesaistītas fosfolipīdi, tie ir iesūcas jūsu ķermeņa efektīvāk. Tādēļ:

Apjoms fosfolipīdu krils eļļas papildinājums ir svarīgi. Fosfolipīdi ir to, kas atšķir krils eļļa no zivju eļļas, un kas padara uzturvielas krils eļļa satur vairāk pieejams jūsu šūnām. Labākais krils eļļa satur ne mazāk kā 400 mg / 1000 mg devu. Pārbaudiet etiķeti-ja fosfolipīdi summa nav norādīta, pāriet uz produktu. Ražotājs mēģina veikt pārdošanu patērētāju nezināšanu. Ja fosfolipīdi summa ir niecīga-piemēram, 5mg jūs atradīsiet dažas marķējumā-tas nav īsti krils eļļa, un jums būs jāmaksā par kaut ko, kas būtu daudz lētāks. Pārliecinieties, ka jūs saņemat to, ko jūs maksājat.

Visbeidzot, ir vēl nav lēts krils eļļas piedevas. Krils eļļa ir grūti ražu un process, tāpēc ir dārgāka tieši tagad par zivju eļļu. Laikā cenas var saslimt vai pārdošanu var atrast dažreiz kril naftas, bet ja apsverat pērk krils eļļa papildina un apskaties ļoti lētu cenu, ir jāapzinās, ka jums varētu būt nepērk krils eļļa vispār. Veco sakāmvārdu jums, kas jums jāmaksā, patiešām attiecas šeit. Uzmanieties no krils eļļas pārdošanu lēts.

Zivju eļļas cenas nākotnē var būt vairāk atbilstu krils eļļas cenas, jo aukstā ūdens sugu zivīm, kas tiek veikta naftas samazinās. Tas nozīmē, ka riska tālāk un ilgāk, lai noķertu zivis, kas var kļūt par zivju eļļas daudzums ir uz zvejas kuģiem un zivju eļļas cenas būs attiecīgi palielināsies. Un pieprasījums pēc omega-3 bagātinātāji ļoti strauji pieaug sakarā ar informāciju par to daudzas veselības priekšrocības apjomu. Kas vēl lielāku spiedienu uz zivju krājumiem, lai lielāks zivju eļļu cenām un padarot krils vairāk pieprasīti pēc avota.

Cenu krils eļļa

Krils eļļas cenas 60 kapsulas 500 mg interneta diapazonā no $30.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt krils eļļa no oficiālā mājas lapa