Pereiti žuvų taukų, yra naujas vaikas į bloką, kad yra ne tik širdies šeimai, tačiau jis gali padėti PMS simptomai per.

Kas yra krilių aliejus?

Krilių yra maža, krevečių, kaip vėžiagyviai randama apie Antarkties jūrų. Nepaisant jų dydžio, krilių aliejus yra turtingas maistingųjų medžiagų. Kaip žuvų taukų, šis aliejus yra omega-3 riebalų rūgščių, bet jis taip pat pasižymi apsaugos antioksidanto savybių, kurių sudėtyje yra vitaminų A, D ir E, ir stiprus junginys vadinamas astaksantino.

Plius taip pat jose yra padoraus kiekį fosfolipidų – molekulių svarbi ląstelių komunikacijos, širdies, kepenų ir smegenų sveikatai. Gramas, g, krilių suteikia aukštą daugelio maistinių medžiagų iš vieno šaltinio. Manoma, kad šis unikalus derinys daro krilių aliejus pranašesnis už žuvų taukai sveikatos sąlygų įvairovė.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Kaip naudoti krilių aliejus?

Krilių nėra parduodamas kaip maisto produktą, kad jei jūs gaunate galimybę aplankyti Antarkties sugauti savo, kitas geriausias dalykas yra pirkti krilių aliejus kapsulės ar skysto pavidalo. Kaip tai gali man padėti? Sumažinti priešmenstruacinio sindromo (PMS) – 70 moterų alternatyvios medicinos peržiūros tyrimo metu nustatyta, kad papildant krilių aliejus sumažinti laikotarpiu susijusių skausmą, diskomfortą ir emocinių simptomų.

Mažina uždegimą – Amerikos koledžo mitybos leidinyje 2007 m. tyrimo metu nustatyta, kad atsižvelgiant 300 mg krilių naftos kasdien sumažinti uždegimo dalyviai kenčia nuo širdies ligų ir (arba) artritas 31 procentų po 30 dienų požymiai. Artritas pacientams, jie taip pat pažymėjo ‘ labai pagerėjo lygių skausmą ir sustingimą.

Kiek reikia krilių aliejus?

Nėra jokių rekomenduojama paros norma Jungtinėje Karalystėje krilių ir idealus dozė tikrai priklauso ką norite pasiekti. PMS, 1000-2000mg per dieną buvo nustatyta, kad būti naudinga ir širdies ir kraujagyslių ar anti-uždegiminių išmokų, 1500-3000mg gali būti veiksminga. Būkite atsargūs, jei jūs kenčia nuo bet kokios rūšies vėžiagyvių alergija. Ir jei jūs vartojate kraują skystinančius vaistus, konsultuojasi su savo GP prieš bandant krilių naftos priedas.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

Kur nusipirkti krilių naftos papildai

Visų markių krilių naftos papildų nėra sukurtos vienodos.

Kokybė yra svarbi. Šiuo metu tik keletas bendrovių galėjo sugalvoti būdų, kaip derliaus krilių aliejus naudoti papildus vartoti, nes krilių pradeda greitai suyra to momento jie palieka vandens. Krilių aliejus tiekėjus linkę būti kelias, nes tai jaunas ir labai neišvystyta rinkos, ir patyrusių vartotojų nori būti gerai informuoti apie tai, ką ieškoti etiketėje, siekiant gauti geriausią vertę.

Krilių aliejus esanti želatinos kapsulėmis, dažniausiai apie 500 mg. Tai daroma daugiausia todėl, kad aliejus bus, laikui bėgant, bendrauti su želatina sienos kapsulės, minkštinimo tai ir leidžia nuotėkio – mažesnis vidinio paviršiaus ploto, kapsulė, mažesnė tikimybė dėl galimo nutekėjimo.

Kai krilių aliejus kapsulės yra mažesni nei kiti, kurių sudėtyje yra tik 300 mg o ne 500 mg, kuriuose kitų prekinių ženklų. Todėl net atsižvelgiant trys iš jų, jums būtų gauti 10 procentų mažiau maistinių medžiagų nei jeigu jūs vartojate du 500 mg kapsulių. Suprantu, kad tai yra taktika, krilių naftos parduoti, kad jūs manote, gaunate elgtis, mokėti mažiau už tą patį, o mokate mažiau todėl, kad jūs gaunate mažiau. Apskaičiuokite jūsų kaina vienam mg nustatyti, ar jūs gaunate gerą sandorį. Jei krilių aliejus yra parduodamas už tikrai mažą kainą, perduoti ją.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės

AAA/DHA omega-3s yra pagrindo imtis arba krilių aliejus arba žuvų taukai, tačiau nepamirškite, kad nes omega-3s yra įpareigota fosfolipidų, jie yra absorbuojamas į kūną efektyviau. Todėl:

Fosfolipidų krilių aliejuje svarbu papildyti. Yra fosfolipidų kas atskirti krilių aliejus iš žuvų taukų, ir kad sudėtyje yra maistinių medžiagų krilių aliejus labiau prieinamos jūsų ląsteles. Geriausias krilių aliejuje yra ne mažiau kaip 400 mg / 1000 mg dozės. Patikrinkite etiketę – jei nėra fosfolipidų, perduoti produktas. Gamintojas bando padaryti pardavimo vartotojų nežinojimo. Jei Fosfolipidų kiekis yra menkas-pvz., 5 mg rasite kai etiketėse – tai tikrai ne krilių aliejus, ir jums mokės už tai, kad turėtų būti daug pigesnis. Įsitikinkite, kad jūs gaunate ką mokate.

Galiausiai, krilių naftos papildai yra ne dar pigūs. Krilių aliejus yra sunku derliaus ir procesas, tai brangiau dabar nei žuvų taukuose. Metu kainos gali nusileisti arba kartais gali rasti pardavimas kril aliejaus, tačiau jei planuojate pirkti krilių aliejus papildyti ir pamatyti labai pigiai, nes, žinokite, kad jums gali būti neperka krilių aliejus ne visi. Senas posakiu: jums ką jūs mokate už tikrai taikoma čia. Saugokitės krilių naftos pardavimo pigūs.

Ateities žuvų taukų kainos gali būti labiau suderinti su krilių naftos kainos, nes iš kurių žuvų aliejus yra pagamintas šalto vandens rūšių mažėja. Tai reiškia, kad žvejybos laivų turės rizikos Tolyn ir daugiau sugavimo kiekį žuvų, kad gali būti pagaminti iš žuvų taukų ir žuvų taukų kainos turės atitinkamai padidėja. Ir -omega-3 papildų poreikis auga labai greitai dėl informacijos apie jų daug naudos sveikatai. Kad bus dar spaudimą žuvų išteklių, kad didesnis žuvų taukų kainas, ir padaryti krilių daugiau surinko po šaltinis.

Kaina apie krilių aliejus

Krilių naftos kainos 60 kapsulės 500 mg dėl interneto svyruoja nuo $30.

Spauskite čia Norėdami pirkti krilių aliejus iš oficialios svetainės