Minna üle fish oil, seal on uus poiss on plokk, mis ei ole ainult südame-sõbralik, kuid see võib aidata PMS sümptomid liiga.

Mis on krilli õli?

Krilli on leitud merede ümber Antarktika tilluke, kreveti-nagu vähid. Hoolimata nende suurusest, krilli õli on rikas toitainete. Meeldib kalaõli, see õli sisaldab omega-3 rasvhappeid, kuid ka boasts kaitsev antioksüdandi omadused, mis sisaldab vitamiine A, D ja E, ja tugev ühend nimega Astaksantiinirikas.

Pluss nad sisaldavad ka korralik kogus fosfolipiidid – molekulide oluline raku side, südame, maksa ja aju tervisele. Rasvavaesed, krilli pakub kõrge mitu toitaineid ühest allikast. Usutakse, et see ainulaadne kombinatsioon muudab krilli õli parem kalaõli mitmesuguseid tervishoiu tingimused.

Vajuta siia, et osta krilli õli alates ametlik veebisait

Kuidas kasutada krilli õli?

Krilli ei müüda toitu, nii et kui teil tekib võimalus külastada Antarktika püüda oma järgmise parim asi on osta krilli õli kapslid või vedelal kujul. Kuidas see mind aidata? Vähenda Premenstruaalne sündroom (PMS) – 70 naised alternatiiv meditsiin läbi uuring leidis, et täiendada krilli õliga vähendada perioodil seotud valu, ebamugavustunne ja emotsionaalse sümptomid.

Vähendada põletikku – 2007 uuring avaldati ajakirjas Journal of American College of Nutrition leidis, et võttes 300 mg krilli õli päevas vähendada põletiku osalejate kannatavad südamehaiguste ja/või artriit 31 protsenti 30 päeva pärast. Artriidiga patsientidel, nad ka märkida ‘ olulist paranemist valu ja jäikus.

Kui palju vaja krilli õli?

Krilli Ühendkuningriigis on ei ole soovitatud päevadoosi ja ideaalne annuse tõesti sõltub sellest, mida sa tahad saavutada. PMS, 1000-2000mg päevas on leitud, et olla kasulik, ja südame-veresoonkonna või põletikuvastased kasu, 1500-3000mg võib olla tõhus. Olge ettevaatlik, kui teil on mis tahes karpide allergia. Ja kui te võtate verd vedeldavaid ravimeid, konsulteerige oma GP enne krilli õli täiendava püüdes.

Vajuta siia, et osta krilli õli alates ametlik veebisait

Kust osta krilli õli täiendab

Krilli täiendab kõiki marki on loodud võrdseks.

On oluline kvaliteet. Praegu, ainult mõned üksikud ettevõtted on suutnud töötada välja mooduseid saagi krilli õli täiendab inimtervishoius kasutamiseks, sest krilli hakkavad kiiresti lagunevad nad lahkuvad vett praegu. Need tarnijad krilli õli kipuvad olema vähe, sest on noored ja suures osas hoonestamata turu ja savvy tarbija soovivad olla kursis mida otsida etiketile, et saad parima hinna.

Krilli õli sisaldub želatiinikapslite, kõige sagedamini 500 milligrammi. Seda peamiselt seetõttu, et õli on aja jooksul suhelda kapsel, see pehmenenud ja võimaldab lekke – mida väiksem sisemine pindala kapsel, väiksem võimalus lekkekindlust želatiin seinad.

Mõned krilli õli kapslid on väiksem kui teised, mis sisaldavad ainult 300 mg asemel 500 mg, mis sisaldavad muud marki. Nii et isegi võttes kolm neist, teie oleks saada 10 protsenti vähem kui kui sa olid võtta kaks kapslit 500 mg toitaineid. Saan aru, et see on taktika krilli õli müük, sa arvad, et teil on saada palju, pöörates vähem sama asi, kuid mida maksavad vähem, sest keräät vähem teha. Määratlemaks, kas sa käid palju mg kohta oma hinna arvutamiseks. Kui krilli õli on müügil väga madala hinnaga, andke seda.

Vajuta siia, et osta krilli õli alates ametlik veebisait

EPA/DHA omega-3s on põhjust võtta kas krilli õli või kalaõli, kuid pidage meeles, et kuna omega-3s on seotud fosfolipiidide, nad on sulandunud oma keha palju efektiivsemalt. Seega:

Fosfolipiidide krilli õli on oluline täiendus. Fosfolipiidid on mida eristavad krilli õli kalaõli ja muudavad toitained krilli õli sisaldavad rohkem saadaval teie rakkudes. Parim krilli õli sisaldab vähemalt 1000 mg annus 400 mg. Vaata etiketti – kui ei ole loetletud fosfolipiidide, edasi toote. Tootja üritab teha müüki tarbijate teadmatusest. Kui fosfolipiidide on tühine – näiteks 5 mg leiad mõned sildid – see ei ole tõesti krilli õli ja siis tuleb maksta midagi, mis peaks olema palju odavam. Olla kindel, et sa käid, mida maksavad.

Lõpuks, krilli täiendused on veel odav. Krilli õli on raske saak ja protsess, nii et see on kallim just nüüd kui kalaõli. Aeg, hinnad võivad langema või võib mõnikord leida müük kril õli, kuid kui te kaalute osta krilli õli täiendada ja näen väga odav hind selle eest, olla teadlik, et teil võib-olla ei osta krilli õli üldse. Vana kõnekäänd, sa saad mida sa maksma, tegelikult kehtib siin. Hoiduge krilli õli müügiks odav.

Tuleviku – kalaõli hinnad võivad tulla rohkem kooskõlla krilli nafta hind, sest väheneb külmas vees liigid, mis kala on valmistatud õli. See tähendab, et kalalaevade peab venture kaugemale ja enam püüda kala, mida saab valmistada kalaõli summa ja kalaõli hinnad tõusma vastavalt. Ja omega-3 täiendatakse nõudlus kasvab väga kiiresti hulga teavet saavad palju kasu tervisele. Et panna veelgi enam surve kalavarudele, teha suurem kala-nafta hinna ja tegemise krilli rohkem otsis pärast allikas.

Krilli hind õli

Krilli nafta hind 60 kapslit 500 mg iga internet vahemikus $ 30.

Vajuta siia, et osta krilli õli alates ametlik veebisait