Nasıl en iyi Maqui Berry tozu, meyve suları ve takviyeleri

Patagonya Maqui Berry sağlık ve beslenme yararları yedekleme yıllık ayrıntılı tıbbi ve bilimsel araştırma sonucu kanıtıdır. Araştırma bulguları, Batı tıp camiası için yayınlanmış ve sağlık etkileri derin mor dut şifa, detoks ve kronik hastalık önleme özellikleri içerir.

Maqui Berry antioksidan düzeyleri, Acai Berry, 3 kat daha fazla nar ve Goji meyveleri daha güçlü ve daha 5 kez yaban mersini ya da kırmızı şarap daha güçlü daha 2 – 3 kat daha güçlü.

Şimdi bu yeni Maqui hijyen çok tıbbi ve medya dikkat aldık, tüketiciler kurbanı olmadan gerçek sağlık faydaları ile gerçek Maqui ürünleri satın almak bilmek gerekir alt standart taklidi, Pazar sel için.

Maqui Berry resmi sitesinden satın almak için tıklayınız.

Orijinal üretmek için organik Maqui Superberry ürünler sertifikalı etik ve sürdürülebilir bir şekilde donatılmış sadece seçim bir kaç tesisleri vardır. Çünkü onlar çürük ve kolayca Maya, çilek hasat sonrası hemen işlenir. Onlar rafine ve saf pulpları ve konsantreleri spor içecekler ve meyve suları için yapmak için filtre ve onlar liyofillenmiş ve tozlar ve beslenme takviyeleri için filtre.

Maqui Berry suları

Maqui Berry suları ve spor içecekleri onların lezzet ve kolaylık popülerdir. Bir gün ve o 2-3 gram porsiyon konsantreleri tavsiye onlara lezzetli, sağlıklı meyve ve berry smoothies için büyük bir katkı yapar. Spor içecekler su, şeker ve diğer meyve suyu konsantreleri, genellikle seyreltilmiş ancak onlar içiyorlar, bazı superberry sağlık yararları alıyorsanız.

Maqui Berry tozu

Çünkü onlar kurutulmuş meyveleri üretilen maqui Berry tozu biraz daha tercih edilir. Freeze-drying işlemi, tüm haliyle korunmuş en güçlü durumlarında sağlık yararları tutarak berry korur. Çok az toz olan % 100 saf Maqui ve birçok büyük ambalaj piyasaya çıkarmak için dolgu maddeleri ve katkı maddeleri içerir. Maqui tozlar genellikle protein tozu kullanılan aynı şekilde kullanılır – smoothies ve sallar için enerji artırmak, kilo kaybı ve sağlık faydaları için sık sık eklenir.

Maqui Berry Takviyeler

Maqui Berry takviyeleri ve hapları en ilgi almış ve bilimsel topluluk desteği ve paranın karşılığını en bang teklif bildirilmiştir. Mükemmel korunmuş ve tamamen kurutulmuş meyveleri yapılan % 100 en iyi Takviyeler özelliği değişmeden ve saf Maqui. Küçük ve kompakt, hap ve diyet ek kapsül, çünkü onlar dolgu maddeleri ya da onların potens sulandırmak için katkı gerek yoktur. Belki daha bile suyu daha uygun, Maqui Superberry, tam günlük doz bir kolay yutmak içinde olursunuz.

Maqui Berry resmi sitesinden satın almak için tıklayınız.

Çok dikkat ve bu piyasada oldu kısa sürede çok büyük bir itibar kazanmıştır yeni Maqui ek Ultimate Maqui Berry ekidir. Ürün yapıcı-si olmak almak diyet ek kalite ve müşteri desteği için tamamen yeni bir seviyesi.

Ne setleri Ultimate Maqui Berry rekabette dışında kendi ek % 100 saf, yapılan gerçektir organik Maqui, sürdürülebilir büyüdü ve Şili ve Arjantin bozulmamış Patagonya bölgesinde hasat.

Kendi İmkanları sertifikalı ve donanımlı arasında en yüksek güç üretmek için Maqui liyofillenmiş bazılarıdır. Onların takviyeleri, hayır dolgu veya katkı, katkısız, güçlü Maqui, sadece 1800mg içerir. Müşteri destek ve % 100 para iade garantisi ile desteklenen, Ultimate Maqui Berry, piyasadaki mevcut en yeni süper Maqui berry ürün için bizim oy alır.

Maqui Berry resmi sitesinden satın almak için tıklayınız.

Maqui Berry-süper meyve

Sadece son zamanlarda keşfedilen yeni keşfedilmiş süper meyve Maqui Berry nedir ve tanınan olmak-e doğru dünyanın en güçlü yeni antioksidan berry 3 kat daha Acai Berry olduğunu.

Maqui Karpuzu Şili Valdivian ılıman yağmur ormanları ve Güney Arjantin’in komşu bölgeler için yerel ve neden her ortak kullanımı için son ana kadar günümüz toplum tarafından keşfedilmiştir değil, bu nedenle ancak bu meyveler yerli tarafından tüketilen edildi kabileleri 1800 yılından bu yana Maqui çilek yemek ′ s, o was içinde başvurulan chicha hazırlamak için kullanılan yerli maqui 1844 yılında belgelenen fiziksel Atlas Tarih ve siyaset Şili .

Maqui Berry resmi sitesinden satın almak için tıklayınız.

Maqui Karpuzu insan vücudu için faydaları

Bu meyveler antioksidan içeriği çok yüksek ve reçel ya da meyve suyu, kendi nefis tadı bu hale, antioksidanların yararları ve diğer sağlık yararları için kullanmasını kolaylaştırmak için kullanılabilir.

Maqui Berry antioksidan içeriği, bu meyveler antioksidan ortalama derece yaklaşık 820 Acai çilek için karşılaştırıldığında, olduğu sonucuna daha anlamak için yapılan sınırlı araştırma 160-300, yaban mersini, 61 yakından izlediği puan.

İlk birkaç adet araştırma yararları, Maqui Berry var!

Bu çilek faydaları keşfetmek için yapılan ilk klinik araştırma, bu meyveler, tip 2 diyabet hastalarına yardımcı olabilir sonucuna vardı.

North Carolina State ve Rutgers Üniversitesi’nde son zamanlarda nerede onlar Maqui Karpuzu tip 2 diyabet için potansiyel yararları araştırılmış bir çalışma gerçekleştirdi. Tip 2 diyabet, obez fareler üzerinde bir araştırma yaptı ve koymak onları-e doğru yüksek yağlı diyet ve o Maqui berry özü ile desteklenmiştir. Sonuçlar şaşırtıcı.

Araştırmacılar keşfetti, 7 hafta sonra bu diyet ve Maqui Karpuzu, hem oral glikoz toleransı kullanarak ve açlık kan şekeri büyük ölçüde düzeldi. Sadece bu değil, ama Ayrıca çeşitli Antosiyaninler ve D3S5G ya da delphinidin 3-sambobioside-5-Glukozit baktı ve bir başka yararı keşfetti.

Bu meyveleri daha yakın bir zamanda ele alındı ve Fox News popüler Tıp avcı göstermek, o maqui Karpuzu kaynağını açıkladı başlamalıyız neden bu özü birleşmeyle çilek bizim her gün beslenme ve bizim antioksidan seviyeleri artırmak için diyetler ve düzenleyen ve glukoz geliştirilmesine yardımcı.

Karar çıktı, maqui berry gerçekten süper meyve 2012 nedir ve bu yeni antioksidan berry popülerlik o fırtına dünya süpürme.

Bir maqui berry ek diyet vücudunuzun en iyi antioksidanlar sağlıklı bir yaşam ve olası hastalıklar ve hastalıklara daha kolay savmak yardımcı yardımcı oluyor emin olmak için bir araya getiren denemenizi tavsiye ederim.

Maqui Berry resmi sitesinden satın almak için tıklayınız.