Mis on krilli õli?

Krilli on kreveti-nagu vähid, mis on umbes 1-6 cm pikk. Nad elavad on ookeani, kus nad toituvad peamiselt fütoplanktoni. Nad on allosas toiduahelas ja vaalad, tihendid, pingviinid, Kalmaarid ja kala söönud.

Kutselise kalapüügi krilli esineb peamiselt ookeani lõunaosa ning Põhja-Vaikse ookeani piki Ameerika Ühendriigid ja Jaapan. Krilli, mis on püütud kasutatakse vesiviljeluse ja akvaariumi kanalid, spordi kalasöödaks või nad on söödud toidu. Jaapanis, krilli, mis on püütud toitu nimetatakse okiami.

Krilli õli, õli, mis on leitud looduslikult krilli, ekstraheeritakse ja müüakse toidulisandiga. See on müüdud mõned tervise toidukauplused ja online kapsli kujul.

Krilli õli sisaldab omega-3 rasvhappeid, mis on peamine põhjus, miks on muutumas populaarseks toidulisandiga.

Krilli õli on muutumas populaarsemaks teine põhjus on, sest see sisaldab antioksüdant nimega Astaksantiinirikas. Vetikad, et krilli süüa toodab ere punane pigment Astaksantiinirikas, mis annab krilli ja muud koorikloomad nagu homaar ja krevetid nende punakas-roosa värvi.

Antioksüdandid kaitsta meie keha rakke vabade radikaalide, ebastabiilsete ainete, mis arvatakse, et aidata kaasa teatud krooniliste haiguste, vigastuste. Paljud teised antioksüdandid, erinevalt Astaksantiinirikas läbib vere – aju barjääri, kus see võiks teoreetiliselt kaitsta silm, aju ja kesknärvisüsteemi vabade radikaalide kahjustuste eest.

Krilli täiendab viimaste populaarsus on tekkinud mure, et see võib ohustada tema röövloomade eest, sealhulgas pingviinid, hülged ja vaalad populatsioon.

Vajuta siia, et osta krilli õli alates ametlik veebisait

Miks inimesed kasutavad krilli õli

Inimesed kasutavad krilli õli samadel põhjustel neid kasutada kalaõli, lina õli või muude omega-3 rasvhappeid. Erinevalt kalaõli, krilli õli ei põhjusta kahtlane burps või järelmaitse, sage kõrvaltoime kalaõli. Krilli õli sisaldab suuremaid summasid Astaksantiinirikas kui kalaõli. Siin on mõned konkreetsed tingimused, mille puhul on kasutatud.

1) Kõrge kolesteroolitase

Krilli õli on uuritud füüsiline õiguskaitsevahendile kõrge kolesteroolitase. Ühes uuringus, anti 120 inimest krilli õli, kalaõli või platseebot. Krilli õli vähendada LDL (mida üldiselt nimetatakse halb ) 34% ja suurenenud HDL kolesterooli ( hea ) kolesterooli 43,5% ning platseeboga võrreldes. Võrdluseks, kalaõli võrra 4,6%, LDL-kolesterooli ja HDL kolesterooli suurenes 4,2%. Krilli langetas ka triglütseriidid.

2) Premenstruaalne sündroom

Esialgsed uuringud näitavad krilli õli võib aidata vähendada Premenstruaalne sündroom (PMS) sümptomeid, kuid vaja on rohkem teadusuuringuid.

3) Artriit

Uurimus ajakirjas Journal of American College of Nutrition uuris krilli õli (300 mg päevas) võrreldes platseebo ja leidis, et krilli õli tõhusaks vähendamiseks artriidi sümptomeid ja põletik.

Vajuta siia, et osta krilli õli alates ametlik veebisait

Krilli õli kõrvaltoimed

Inimesed, kellel on allergia mereannid ei tohiks kasutada krilli õli. Inimesed, kellel on verejooks häired ei tohiks kasutada krilli õli kui kvalifitseeritud tervishoiutöötaja järelevalve all.

Krilli õli kõrvaltoimed võivad hõlmata kõhulahtisus, kõhulahtisus või seedehäired.

Võimalikke koostoimeid

Inimesed võtavad verevedeldajad (antikoagulantravi või trombotsüütide ravi), nagu aspiriin, Varfariin (Coumadin), hepariin, klopidogreeli (Plavix), mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (MSPVA) nagu ibuprofeen (Motrin, Advil), naprokseeni (Naprosyn, Aleve) tuleks ainult kasutamine krilli õli arsti järelevalve all.

Krilli õli tuleks ka kasutada ettevaatusega inimeste ürte ja toidulisandeid, mis on mõelnud, et suurendada verejooksu, hõlmikpuu biloba ja küüslauk riski.

Vajuta siia, et osta krilli õli alates ametlik veebisait