Raudonųjų aviečių nėra tik skanus fruit–they turi didelę maistinę vertę. Tik vieną kartą galima viduryje vasaros, aviečių dabar gali būti patiko švieži, džiovinti arba sušaldytos metų turas.

Maistinė vertė aviečių

Raudonos avietės yra labai daug ląstelienos. Iki 20 procentų jų bendras svoris sudaro pluoštas. Jie taip pat geras šaltinis vitamino C, B grupės vitaminų, folio rūgštis, mangano, vario, magnio ir geležies. Vienas puodelis raudonųjų aviečių suteikia pusę rekomenduojamos paros normos vitamino c, 60 % RPN, mangano ir 33 % RPN kabeliui.

Valgyti raudonos avietės puodelio suteiks jums visas šios maistinės vertės ir jums bus tik vartoja 60 kalorijų.

Spauskite čia Norėdami pirkti aviečių ekstraktas

Sveikatai teikiama nauda, aviečių

Raudonųjų aviečių yra daug antioksidantų ir polifenolių ir turi ORAC vertę, 4900.They sudėtyje yra dideli, žinomą kaip ellagic rūgštis, yra polifenolių vertinamas dėl jo anticarcinogenic savybes. Tyrimai rodo, kad šis augalų fenolio gali būti inhibitorius ir veiksmingą vėžio preventer. Elligic rūgštis yra žinoma įpareigoti vėžį sukeliančių chemikalų, tampa neaktyvi.

Raudonos avietės taip pat yra daug yra Antocianinai, žinomi kaip flavanoid junginiai. Jie yra atsakingi už tos uogos raudonos spalvos. Antocianinai yra įrodyta, kad apsaugoti organizmą nuo širdies liga ir demencija. Jie taip pat naudinga stiprinti venas ir kraujotakos sistemą. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad gauti šių junginių iš viso maisto, kaip ir raudonųjų aviečių, turėtų būti labiau naudingas, į juos papildyti formą.

Raudonųjų aviečių augalų lapai buvo naudojami kartų medicininiams tikslams. Paprastai įmerkta į arbatos, raudonųjų aviečių lapai buvo naudojami siekiant palengvinti simptomus, peršalimas, gerklės skausmas ir viduriavimas.

Spauskite čia Norėdami pirkti aviečių ekstraktas

Atrankos

Aviečių pūti labai greitai. Šviežių aviečių turėtų būti vartojamas per dienų nuo įsigijimo. Pasirinkite uogų, kad yra tvirtai ir turtingas, gilus spalva. Venkite uogos, minkšti arba kad jokių požymių mėlynės ar pelėsių.

Saugojimo

Nuo avietės žuvo taip greitai, priežiūra turi būti atsižvelgta, tinkamą laikymą. Pašalinti uogų iš konteinerio ir išmesti visus sutrinami arba išėjęs iš mados tie. Taip jie bus apsaugoti nuo užteršimo ir kt. Vieta ir avietes atgal į indą unwashed ir laikyti šaldytuve iki dviejų dienų.

Raudonųjų aviečių galima laikyti šaldymo už maždaug per metus. Užšaldyti aviečių, nuplaukite juos ir naudoti popieriniu rankšluosčiu švelniai paglostyti sausas. Be to, paskirstyti ir aviečių ant slapukas lapas priimant nepamirškite minios uogos. Slapukas lapas į šaldiklį ir leiskite jiems apie valandą užšaldyti. Kai uogos turi sušaldyti, padėkite į šaldymo maišelį. Uogos padėti išsaugoti savo spalvą galite pridėti citrinos sulčių.

Spauskite čia Norėdami pirkti aviečių ekstraktas

Aviečių patarimai

Sušaldytų aviečių atitirpinimo greitai ir gali būti lengvai papildomas javų, jogurtas ar Blynai. Jie gali būti sumaišyti su pienu ir maišomi į kokteilius. Aviečių taip pat padaryti įdomių priedas prie salotų.

Spauskite čia Norėdami pirkti aviečių ekstraktas