Co to jest olej kryla?

Kryl są małe krewetki jak skorupiaków morskich, które należą do rodzaju Euphausia. Niektóre gatunki kryla Antarktycznego (Euphausia superba), jest używany do oleju kryla, który niedawno okazał się lepszy w zawartości składników pokarmowych, w porównaniu do oleju z ryb na wiele sposobów.

Skąd bierze się olej kryla?

Jak sama nazwa wskazuje, Kryl antarktyczny znajdują się w oceanie antarktycznym, znany również jako Ocean Południowy. To jest ocean wokół Antarktydy, i kryla tego obszaru są zbierane do produkcji oleju kryla, jak również do wykorzystania w akwakulturze.

Zalety oleju kryla

Istnieją trzy główne składniki odżywcze do oleju kryla. Podobnie jak olej z ryb, olej kryla zawiera wysoki poziom kwasów tłuszczowych omega-3. W związku z tym wszelkie korzyści oleju z ryb również dotyczy oleju kryla. Jednakże olej kryla zawiera również komponentów nieobecności z oleju z ryb, w tym omega-3 fosfolipidów, jak również typ przeciwutleniacz znany jako astaksantyny.

Kliknij tutaj, aby kupić olej kryla z oficjalnej strony internetowej

Olej kryla korzyści Kulturystyka

Kwasy tłuszczowe Omega 3 zostały ustalone jest korzystne dla kulturystów, ze względu na ich właściwości anaboliczne i potencjał, aby zwiększyć siłę mięśni. Więcej szczegółów można znaleźć w artykule Omega 3 korzyści dla kulturystyki. Omega 3s mają również działanie przeciwzapalne, które są korzystne dla odzysku i wspólnego wsparcia.

Zalety oleju kryla, jako przeciwutleniacz

Przeciwutleniacze są korzystne dla wielu przyczyn, w tym potencjalnie przyspiesza czas odzyskiwania danych i poprawy ogólnego stanu zdrowia.

Korzyści olej kryla, dla ogólnego zdrowia

Ma dowodów na to, że olej kryla jest lepsze niż olej z ryb, jeśli chodzi o poprawę ogólnego stanu zdrowia. Badania wykazały, że gdy w równych lub nawet w małych dawkach, olej kryla był w stanie lepiej poprawić poziom cholesterolu, glukozy i triglicerydów we krwi w porównaniu do oleju z ryb. Oznacza to, że olej kryla jest lepsze dla zdrowia serca i jest lepsze leczenie chorób sercowo-naczyniowych w porównaniu do oleju z ryb.

Korzyści olej kryla, zespół napięcia przedmiesiączkowego

Zespół napięcia przedmiesiączkowego lub PMS jest warunkiem poniesionej przez niektórych kobiet w okresie przed ich miesiączki. Charakteryzuje się bolesne skurcze i emocjonalne objawy. Chociaż nie jest to medycznie szkodliwych, objawy mogą być bardzo poważne i można zrobić niektóre kobiety przykuty do łóżka. Badania wykazały, że olej kryla była bardzo skuteczna w leczeniu PMS, tym ból i rozstrój emocjonalny, i jej skutki były lepsze, równoważne dawki oleju z ryb.

Kliknij tutaj, aby kupić olej kryla z oficjalnej strony internetowej

Negatywy oleju kryla & skutki uboczne

Potencjalną wadą olej kryla jest jego cena. Mimo, że olej kryla mogą być bardziej skuteczne niż olej z ryb, ogólnie jest znacznie bardziej kosztowne niż równowartość oleju z ryb.

Kryl jest bezpieczna do spożycia i jest generalnie wolne od poważnych działań niepożądanych, gdy podjęte w zalecanych dawkach. W przeciwieństwie do oleju z ryb olej kryla ma tendencję, aby nie powodować refluks lub innych problemów żołądkowo-jelitowych. Jednakże zgłoszono, że może to spowodować wazeliniarstwo skóry.

Olej kryla zalecane dawki i terminy składnik

Stwierdzono, że jeden gram dawek oleju kryla być skuteczne w obniżaniu cholesterolu i poprawie objawy PMS. Dlatego jest to zalecane dla tego składnika. Ogólnie rzecz biorąc olej kryla, którą uzupełnia się w mniejszych obsługujących rozmiarów w porównaniu do kapsułki oleju z ryb. Te mogą być podjęte przez cały dzień z posiłkami.

Suplementy olej z kryla

Olej kryla znajdują się jako samodzielny dodatek w postaci kapsułek. Ze względu na jej działanie przeciwzapalne także można się znaleźć w niektórych suplementach wspólnego wsparcia. Olej kryla Neptune (NKO) jest opatentowana forma olej z kryla, który jest powszechnie spotykane w suplementy olej z kryla najlepsze. To marka, która ma dobrze zbadany i dlatego jest zalecana forma oleju kryla.

Kliknij tutaj, aby kupić olej kryla z oficjalnej strony internetowej