Sagging vai nolaiž plakstiņiem, kam var būt pamatīga pro-blēma kā pats var traucēt jūsu redzesloka. Ievērojiet, ka jums var piedzimt ar nolaistajām plakstiņi vai jāizstrādā tāds pats kā jūs vecumu. Nolaiž plakstiņus var izraisīt slimības.

Medicīniski saukta par blepharoplasty, kosmētikas plastikas ķirurgiem veikt plakstiņu pacelšanas operācijas labot nolaiž vai sagging plakstiņiem. Operācijas, kuru mērķis ir uzlabot izskatu jūsu augšējā (un mazāks) plakstiņiem, atjaunojoša sejas izskatu, padarot jūs izskatās atpūties un vieglumu. Plakstiņu kosmētikas ķirurģija attieksmi varat saņemt arī citu iemeslu dēļ, piemēram:

  • Ņemot tauku noguldījumu-daži cilvēki ir tauku slānis plaksti, kas parādās kā pietūkumu. Piemēram, var izņemt caur plakstiņu lifta kosmētikas ķirurģija.
  • Liekās ādas-jūs varat būt liekās ādas, kas kļuvis brīvs uz savu augšējo plakstiņu. Piemēram, ne tikai mainīt savu augšējo plakstiņu kontūra, bet var arī pasliktināt savu redzējumu. Piemēram, var risināt ar kosmētikas plastiskā ķirurģija un plakstiņiem. Maisiņi zem acīm, kam var būt liela problēma, kas var risināt ar kosmētikas jūsu apakšējo plakstiņu plastiskās operācijas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Eye Secrets no oficiālā mājas lapa

Plakstiņu lifta kosmētikas ķirurģija tiek veikta tikai pieaugušajiem ar veselīga sejas audu un muskuļus. Jums nepieciešams būt dzīvi apdraud vai veselības stāvokli, piemēram, diabēts, kas var ietekmēt jūsu dzī anu. Veselīgi būtu arī savu dzīvesveidu. Jo īpaši, jums nevajadzētu saņemt blepharoplasty attieksmi, ja esat smēķētājs. Jums ir iespēja ārstēties plakstiņu liftam atrodoties nomodā. Tāpēc, ka jūs neizbēgami ir nemierīgi, jums ir pienākums saņemt nemiers zāles pirms apstrādes.

Lai novērstu sāpju ārstēšanas laikā, ķirurgam ir piesaistīta injicēt numbing medikamentu ap tavām acīm, pirms pieņemšanas tiny izcirtņi krokām vai jūsu plakstiņu krokās. Jūsu ķirurgs tad pārceļas uz Noņemt vaļīga āda un papildus taukaudu pirms stingrāku plakstiņu muskuļus. Jums ir pienākums saņemt šuves uz griezuma vietas.

Plakstiņu pacelšanas operācijas parasti ir ambulatorās ārstēšanas procedūra un neprasa medicīnas iestādē uzturas. Tāpat kā ar jebkuru ķirurģisku procedūru, plakstiņu lifta kosmētikas plastmasas apstrādes rada dažādi riski un komplikācijas. Kamēr daži sarežģījumi to prom, pēc atjaunošanas, citi var palikt pastāvīgi.

Grūtības, aizverot acis, double vision un pietūkums, plakstiņi ir tikai daži no sarežģījumiem, kas izzudīs pēc dziedināšanas. Jums var būt pastāvīgs nevienmērība plakstiņi uz dziedināšanas. Vienmēr ir dziedināšanas perioda laikā inficēšanās risku. Jūs varat samazināt komplikāciju pēcapstrādes prakses veselīgu un pareizu higiēnas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Eye Secrets no oficiālā mājas lapa

Acs vāku Lifter pārskats

Jūs droši vien saprata, ka tas nav viegls uzdevums rast efektīvu risinājumu sagging, baggy meklē acis.

Ir daudz produktu tirgū, kas sola jums jauku stāstām, bet realitāte ir tāda, ka viņiem vajadzīgs ilgs laiks, lai sāktu strādāt, un otrkārt, lielākā daļa no viņiem vispār nav lēti.

Kosmētiskā ķirurģija ir ārpus jautājums šodien lielākā daļa cilvēku, jo tā veic konkrētu riska līmeni, tas ir dārgi un atveseļošanās periodu var būt garš un sarežģīts.

Kas ir acu noslēpumus acu vāku zaglis?

Acs noslēpumus acu vāku atlēts ir viens no tiem reti produktu laišanu tirgū, kas faktiski varētu dzīvot līdz savas prasības. Tas ir patiešām vienkārša un tūlītēju risinājumu izskata maisveidīgo acis.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Eye Secrets no oficiālā mājas lapa

Kā tas darbojas?

Lietojot hipoalerģiska līmi sloksnes augšējā acu vāki, viņi uzmanīgi noceliet acu plakstiņiem līdz vairāk dabiskā stāvoklī. Un lietojot naftas gēlu sloksnes, būs daudz lielāka saķere un sloksnes paliks savā vietā visas dienas garumā.

Kurš var izmantot acu vāku pacēlāju?

Šis produkts ir piemērots visiem cilvēkiem un tiem, kas ir alerģija pret naftas varētu vēlēties, lai vispirms konsultēties ar savu ārstu. Tie ir ne tikai sievietes; vīri tās var izmantot kā labi. Būtībā ikvienam, kas vēlas lielu meklē acis var izmantot produktu. Līmi sloksnes ir piemērots visiem acu formas un izmēriem. Pastāv izņēmumi.

Cik ilgs sloksni pēdējā?

Katrā joslā jāilgst Jūs par vidēji 10-12 stundas , pirms jums nepieciešams piemērot jaunu. Tie ir ļoti ērti, lai valkā un nerada nekāda jebkuru kairinājumu. Cik bieži vien vēlaties, varat izmantot sloksnes tos var izmantot visu dienu katru dienu vai tās var izmantot tikai nedēļas nogalēs, īpašos gadījumos utt.

Cik tas izmaksas un kur to iegādāties?

Jūs varat iegādāties tikai no oficiālā vietne acu noslēpumus 29,99 GBP 1 mēnesī piegādes

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Eye Secrets no oficiālā mājas lapa