Kas ir Proactol?

Proactol ir patentēta šķiedras komplekss (NeOpuntia), kas ir 100 % organisko un dabas, kas saistās ar kuņģa tauku un nomāc apetīti. Tas ir svara kontroles sertificētu medicīnisko ierīci produkts (MDD 93/42/EEK). Tas tiek izmantots kā svara pārvaldības risinājumu atbalsta vairāk svara cilvēkiem pārvaldīt savu svaru.

Proactol Plus ir jauns zīmols un uzlabota versija Proactol. Uzlabota jaunā sastāvā darbojas droši un daudz efektīvāk veicina svara zudumu.

Proactol sastāvdaļas

  • Opuntia Ficus Indica šķiedras komplekss
  • Kalcija fosfāta dihidrāts ūdeņraža
  • Mikrokristāliskais celulozes
  • Magnija stearāts
  • Povidone
  • Silīcija dioksīds

Visas sastāvdaļas, ko izmanto proactol ir 100 % dabiski un nepārstrādāti. Tie ir brīva no alergēni, mākslīgās krāsvielas, garšas, sāls un konservantiem.

Šo tauku saistviela ir kompleksa divas šķiedras, viens šķīstoši, citi šķīst. Galvenā sastāvdaļa ir ņemta no cactus Opuntia ficus-indica sauc.

Aktīvā viela ir pārbaudīta ar ECOcert SAS Francija kā organisko augu izcelsmes bez šķīdinātājiem, ko izmanto ekstrakciju un konservantu bezmaksas. UK veģetārietis sabiedrībā arī sertificēts kā 100 % zaļās sastāvdaļu, piemērots veģetāriešiem un ĢMO brīvu sertifikāciju.

Pirkt Proactol Plus | Visit Proactol Plus oficiālā mājas lapa

Vai Proactol Work?

Jā, tas strādā. Proactol klīniskie pētījumi parādīja, ka tas palīdzēja piesaistīt 27.4 % uztura tauku kuņģi, padarot tos nesagremojams un nevar uzsūcas organismā, izraisa dabas rīcībā šādu tauku kopā ar izkārnījumiem. Kā, piemēram, mazāk holesterīna tauki ir absorbēts organismā.

Vitamīna sāls žults pētījuma rezultāti liecina, ka patentētā šķiedru kompleksa sastāvdaļa no Opuntia ficus-indica, Proactol diētas tabletes var apkopot dažas no žults skābju un padara nepieejamu lipīdu gremošanu, aizkuņģa dziedzera lipāzes. Tas palēnina gremošanas procesu padarot lietotājiem nav sajūta izsalcis uz ilgāku laiku, tādējādi samazinot vēlmi ēst mazāk pārtikas, kas tiek patērēts.

Uzņemot mazāk pārtikas, ir kopā ar vairāk tauku ietverti pārtikas produkti tiek noņemts, viens dabiski redzēt zaudēto svaru. Vidēji par Proactol palīdzēja zaudēt 2-4 lbs nedēļā tās lietotājiem.

Pirkt Proactol Plus | Visit Proactol Plus oficiālā mājas lapa

Kā tas darbojas?

Proactol darbojas kā tauku saistviela jāpiesaista uztura tauku kuņģi, neļaujot tai tiek iesūcas ķermeņa sistēmas, un tādējādi ļaujot to izturējis pārbaudes dabā. Pēc ēšanas, pārtikas tauku brīvi peldēt pie kuņģa top. Pēc saskares ar uztura tauku, tabletes-šķīstošās šķiedras būs piesaistīt ar viņiem uzreiz veido šķidruma želeja. Šī želeja lielums ir pārāk liels, lai būtu uzsūcas organismā, tādēļ tas būs dabiski nonācis ķermeņa sistēma.

Proactol plus darbojas arī kā samazināt pārtikas cravings, aizkavējot procesa gremošanu ēstgribas nomācošas. Šķīstošās šķiedras, tabletes apvienot ar žults skābes kuņģī, veidojot ļoti viskozu šķīdumu lēni gremošanu, un arī aizkavē uztura glikozes absorbcijas asins plūsmā. Tā rezultātā patērētājiem justies pilnā uz ilgāku laiku, kurā, atgriezīs rezultātus ar pazeminātu alkas noved pie mazākā pārtikas patēriņa pārtikas.

Sakarā ar šiem abiem procesiem, proti saistoši un uztura tauku, kā arī apspiestas apetīte, pildot svara zudums dabiski rodas; vēl jo vairāk, kad to lieto kopā ar veselīgu dzīvesveidu un diētas plānu, īstenošanu.

Pirkt Proactol Plus | Visit Proactol Plus oficiālā mājas lapa

Uzrādītā Proactol blakusparādības

  • vaļēju izkārnījumi
  • gāzu uzkrāšanās
  • vēdera diskomforts
  • gremošanas traucējumi

Šīs blakusparādības nav nopietna, tāpat ir nepieciešama hospitalizācija. Nav ilgtermiņa vai atsaukšanu nevēlamiem notikumiem kādreiz tika dokumentēta. Tomēr, ņemot vairāk nekā desmit tabletes dienā var izraisīt kuņģa diskomforta un konsultējoties ar ārstu ir ieteicams. Fiber kapsulas sastāvdaļas absorbēt daudz ūdenī zarnu, un tas padara izkārnījumos sauss un ir grūti novērst. Lai izvairītos no aizcietējumiem, pārliecinieties, vai dzert pietiekami daudz ūdens, bet par Proactol.

Pirkt Proactol Plus | Visit Proactol Plus oficiālā mājas lapa

Kas nevajadzētu izmantot Proactol?

Šis produkts nav noteikti cilvēki ar gremošanas traucējumi, vēdera problēmas un cukura diabēta slimniekiem.

Kā veikt

Pārliecinieties, ka ievērot uzdrukāts uz pudeles etiķetes dozēšanas rekomendācijām. Veikt 2-3 tabletes tūlīt pēc katras galvenās ēdienreizes ar glāzi ūdens. Nedrīkst pārsniegt 9 tabletes dienā.

Kur Pirkt Proactol

Proactol ir tikai pieejams pārdošanai tiešsaistē. Jūs varat iegādāties no savā oficiālajā tīmekļa vietnē.

Pirkt Proactol Plus | Visit Proactol Plus oficiālā mājas lapa