Co je Proactol?

Proactol je patentované vlákno komplexu (NeOpuntia) která je 100 % přírodní a organické, který váže tuk v žaludku a potlačuje chuť k jídlu. Je to výrobek certifikovaný zdravotnického zařízení (MDD 93/42/EHS) pro regulaci váhy. Používá se jako řešení správy na váhu k pomoci lidem přes-váha řídit jejich váhu.

Proactol Plus je nový obchodní název a v rozšířené verzi Proactol. Rozšířené nové složení funguje efektivněji a bezpečně v podpoře hubnutí.

Ingredience Proactol

  • Vlákno komplex Opuntia Ficus Indica
  • Dihydrate fosforečnan vápenatý vodík
  • Mikrokrystalická celulóza
  • Stearan hořečnatý
  • Povidon
  • Křemičitý

Všechny složky použité v proactol jsou 100 % přírodní a nezpracované. Oni jsou také bez alergenů, umělá barviva, příchutě, sůl a konzervanty.

Tuk binder obsahuje komplex dvou vláken, jeden-rozpustné, ostatní rozpustný. Hlavní složkou je převzata z kaktusu Opuntia ficus-indica zvané.

Aktivní složka byla ověřena podle Francie ECOcert SAS jako zdroj organické rostliny, žádná rozpouštědla používá extrakce a konzervační zdarma. Vegetariánské společnosti Velké Británie také certifikován jako 100 % zelená složka, vhodný pro vegetariány a GMO bez certifikace.

Prodám Proactol Plus | Navštivte Proactol Plus oficiální stránky

Má Proactol práce?

Ano, funguje to. Proactol klinické studie ukázaly, že pomáhal vázat až 27,4 % z dietních tuků v žaludku, což je nestravitelná a nemůže být vstřebává do těla, což vede k přirozené likvidaci těchto tuků s stolici. Jako takové jsou méně tuky cholesterol je absorbován do těla.

Výsledek studie žluč sůl vitamínu ukazuje, že komplexní přísada patentované vlákno od Opuntia ficus-indica v Proactol pilulky na hubnutí může shromažďovat některé z žlučových kyselin a je k dispozici pro trávení lipidů do slinivky lipázy. To zpomalí trávicí proces, uživatelé se necítí hlad na delší dobu proto snižuje chuť k jídlu, což vede k méně jídla je spotřebována.

Když méně jídla je požití spolu s více tuků obsažených v potraviny je odebírána, jeden se přirozeně ztrátě hmotnosti. V průměru Proactol pomohl svým uživatelům ztratit 2-4 kg za týden.

Prodám Proactol Plus | Navštivte Proactol Plus oficiální stránky

Jak to funguje?

Proactol pracuje jako tuk binder vázat dietních tuků v žaludku, ze je absorbován do těla systému, a tedy nechat přirozeně omdlel. Po jídle, tuky v potravinách bude volně plovoucí v horní části žaludku. Na přicházející do styku s dietní tuky, ne rozpustných vláken v pilulky naváže s nimi okamžitě tvořit tekutiny gelu. Velikost tohoto gelu je příliš velký, aby být absorbovány v těle, proto bude přirozeně prošel využití systému těla.

Proactol plus působí také jako chuť k jídlu, ke snížení toužení zpožděním proces trávení. Rozpustné vlákniny v pilulky kombinovat s žlučových kyselin v žaludku se tvoří velmi viskózní roztok zpomalit trávení a také zpoždění absorpci dietních glukózy do krevního oběhu. V důsledku toho spotřebitelé cítí plné delší dobu, což v vrátí výsledky ve snížení chutě na jídlo, což vede k nižší spotřebě potravin.

V důsledku těchto dvou procesů, zejména vazba a vypouštění tuku v potravě, ale i potlačit chuť k jídlu, ztráta hmotnosti se přirozeně vyskytují; zejména při použití zdravého životního stylu, plán Diety a cvičení.

Prodám Proactol Plus | Navštivte Proactol Plus oficiální stránky

Oznámené vedlejší účinky Proactol

  • řídká stolice
  • nadýmání
  • bolesti břicha
  • trávení

Všechny tyto vedlejší účinky nejsou závažné, ani se vyžaduje hospitalizaci. Žádný dlouhodobý nebo stažení nežádoucí události byly zdokumentovány vůbec. Však brát prášky na více než deset za den může způsobit žaludeční potíže, a je vhodné po konzultaci s lékařem. Složky vlákniny v prášky absorbují velkou část vody ve střevech a díky tomu stolici, suché a těžko odstranit. Aby se zabránilo zácpě, nezapomeňte pít dostatek vody na Proactol.

Prodám Proactol Plus | Navštivte Proactol Plus oficiální stránky

Kdo by Proactol nevyužít?

Tento produkt rozhodně není pro lidi s trávicí problémy, žaludeční potíže a diabetiky.

Jak se

Ujistěte se, že následovat doporučení dávkování na etiketě láhve. Vzít 2-3 tablety ihned po každém hlavním jídle se skleničkou vody. Nepřekračuje 9 tablety za den.

Proactol kde koupit

Proactol je dostupná pouze pro prodej online. Si můžete koupit od své oficiální webové stránky.

Prodám Proactol Plus | Navštivte Proactol Plus oficiální stránky