Punane vein ja midagi punast veini nimega resveratrooli võib olla südame tervena. Teada fakte ja hype, punane vein ja selle mõju südamele.

Punane vein, mõõdukalt, on pikka aega mõelnud kui süda terve. Alkohol ja teatud ainete punast veini, nn antioksüdantide võib aidata ära hoida südamehaigusi suurenevat hea kolesterooli ja kaitseb arterite vigastuste eest.

Kuigi punase veini uudiseid võib tunduda suur, kui te nautida klaasi punast veini koos oma õhtusöögiga, arstid on ettevaatlikud julgustada kedagi alustada alkoholi. Ongi, sest liiga palju alkoholi võib olla paljude kahjulikku mõju keha.

Siiski, paljud arstid kokku leppida, et midagi punast veini, tundub, et aidata oma südame. See on võimalik, et antioksüdante nagu flavonoidid või aine nimega resveratrooli, südame-tervislike.

Kuidas on punane vein südame tervislik?

Punane vein näib olevat isegi rohkem südame-tervislike kasu kui muud liiki alkoholi, kuid see on võimalik, et punane vein ei ole parem kui õlu, valge veini või likööri südame tervisele. Veel on selgeid tõendeid, et punane vein on parem kui muud liiki alkoholi, kui on tegemist võimaliku südame-tervislike.

Punase veini nimega polüfenoolid antioksüdante võib kaitsta oma südame veresoonte limaskesta. Polyphenol, nimetatakse resveratrol on ühe aine punast veini, mis on saanud tähelepanu.

Vajuta siia, et osta resveratrooli, ametlik kodulehekülg

Resveratrooli punases veinis

Resveratrooli võib olla punast veini, mis aitab vältida kahju veresooni, vähendab halva kolesterooli ja vere hüübimist takistab võtmetähtsusega.

Resveratrooli Enamik uuringuid on tehtud loomade, mitte inimesi. Hiirtel anda resveratrooli uuringud näitavad, et antioksüdant võib ka aidata kaitsta rasvumise ja diabeedi, mis mõlemad on tugev riskifaktorid südamehaiguste. Samas teatati leiud ainult hiired, mitte inimesed. Lisaks oleks inimene saada resveratrooli hiired uuringutes kasutatud sama doosi, juua üle 60 liitrit punast veini iga päev.

Mõned uuringud näitavad, et resveratrooli saab siduda vähendatud risk põletik ja vere hüübimist, mis mõlemad võivad põhjustada südamehaigusi. Vaja on rohkem teadusuuringuid, enne kui see on teada, kas resveratrooli oli vähendatud risk põhjustada.

Resveratrooli viinamarjad, toidulisandeid ja muud toidud

Resveratrooli punases veinis on pärit veini valmistamisel kasutatud viinamarjadest nahka. Punane vein on kääritatud viinamarjade nahad pikema kui valget veini, kuna punane vein sisaldab rohkem resveratrooli. Lihtsalt süüa viinamarju või viinamarjamahla, joomine on soovitatud, on üks võimalus saada resveratrooli ilma alkoholi. Punane ja lilla viinamarjamahlade võivad olla sama südame-tervislike punast veini.

Muud toidud, mis sisaldavad mõned resveratrooli hulka kuuluvad maapähklid, mustikaid ja Jõhvikad. Ei ole veel teada, kuidas kasulik süüa viinamarju või muud toitu võib võrrelda joomine punast veini, kui tegemist on südame tervise edendamiseks. Resveratrooli punast veini ja toidu hulk võib suuresti erineda.

Resveratrooli toidulisandeid on samuti saadaval. Kuigi teadlased ei ole leidnud midagi halba võttes resveratrooli toidulisandeid, ei saa enamik resveratrooli toidulisandeid neeldunud keha.

Vajuta siia, et osta resveratrooli, ametlik kodulehekülg

Kuidas aitab alkoholi süda?

Mitmed uuringud on näidanud, et mõõdukas koguses alkoholi igat liiki kasu oma südame, mitte ainult alkoholi leitud punast veini. See on arvatavasti selle alkoholi:

  • Tekitab kõrge tihedusega lipoproteiin (HDL) kolesterooli, hea kolesterooli
  • Vähendab trombide teket
  • Aitab vältida kõrge tihedusega lipoproteiin (LDL) kolesterooli, halva kolesterooli arteri kahju

Mõõdukalt jooma — või üldse mitte

Punane vein südame-tervislike kasu Vaata paljutõotav. Need, kes joovad mõõdukas koguses alkoholi, kaasa arvatud punane vein, tundub, et on väiksem risk südamehaiguste. Siiski on vaja rohkem uuringuid, enne kui me teame, kas punane vein on parem oma südames, kui muud liiki alkohol, õlu või kange alkohoolse joogi.

Ei ole American Heart Association ega riikliku südame, kopsu, ja vere instituudi soovitada, et alustada alkoholi ainult ära hoida südamehaigusi. Alkoholi võib olla sõltuvust tekitav ja võib põhjustada või halvendada muid terviseprobleeme.

Joomist liiga palju suurendab teie risk kõrge vererõhk, kõrge triglütseriidide, maksakahjustusi, Rasvumine, teatud tüüpi vähi, tööõnnetuste ja muid probleeme. Peale liiga palju alkoholi regulaarselt võib põhjustada kardiomüopaatia-nõrgenenud südame lihaseid — mõnel inimesel põhjustab sümptomeid ning südamepuudulikkus. Kui teil on südamepuudulikkus või nõrk süda, tuleks alkoholi täielikult vältida. Kui sa võta aspiriini iga päev, tuleks vältida või piirata alkoholi, sõltuvalt oma arstiga nõu. Sa ka ei tohiks juua alkoholi kui oled rase. Kui teil on küsimusi kasulikkuse ja ohtude alkoholi, rääkige oma arstiga konkreetsed soovitused.

Kui te juba juua punast veini, tehke seda mõõdukalt. Mõõdukas joomine on määratletud kaks joogid päevas meeste ja üks juua päevas naiste keskmiselt. Meeste piirnorm on suurem, sest mehed üldiselt kaaluda rohkem ja rohkem ensüüm, mis metabolizes alkoholi kui naised.

Vajuta siia, et osta resveratrooli, ametlik kodulehekülg