Raudonas vynas ir kažką raudonas vynas vadinamas resveratrol gali būti širdis sveika. Sužinoti faktai ir hype, raudonas vynas ir jos poveikį jūsų širdis.

Raudonas vynas, saikingai, turi ilgai buvo minčių, kaip širdis sveika. Alkoholis ir tam tikrų medžiagų raudonas vynas vadinamas Antioksidantai gali padėti išvengti širdies ligų padidindami lygis gera cholesterolio ir apsaugoti arterijų pakenkimo.

Nors naujienos apie raudonas vynas gali skambėti labai gerai, jei mėgstate raudonojo vyno taure su vakariene, gydytojai yra atsargūs skatinti kam pradėti gerti alkoholio. Tai yra todėl, kad per daug alkoholio gali turėti daug kenksmingo poveikio jūsų organizmui.

Vis dėlto, daugelis gydytojų sutinka, kad kažką raudono vyno atrodo, kad padėtų savo širdies. Tikėtina, kad antioksidantų, pavyzdžiui, flavonoidų ar medžiagos, vadinamos resveratrol, širdies-sveikos naudą.

Kaip yra raudonojo vyno širdis sveika?

Raudonas vynas, atrodo net daugiau širdies Sveiki naudos nei kitas alkoholio rūšis, tačiau tikėtina, kad raudonas vynas nėra bet geriau nei alaus, baltas vynas ar likeris širdies sveikatai. Vis dar nėra aiškių įrodymų, kad raudonasis vynas yra geriau nei kitų formų alkoholio, kai kalbama apie galimą širdies Sveiki naudą.

Raudonasis vynas vadinamas polifenolių Antioksidantai gali padėti apsaugoti jūsų širdies kraujagyslių pamušalas. Yra polifenolių vadinamas resveratrol yra viena medžiaga, raudonasis vynas, kad buvo įgytas dėmesį.

Spauskite čia Norėdami pirkti Resveratrol iš oficiali svetainė

Resveratrol, raudonojo vyno

Resveratrol gali būti pagrindinis komponentas – raudonasis vynas, kad padeda išvengti žalą kraujagysles, mažina blogojo cholesterolio ir apsaugo nuo kraujo krešulių.

Dauguma tyrimų resveratrol yra padaryta su gyvūnais, ne žmonės. Tyrimai su pelėmis atsižvelgiant resveratrol rodo, kad antioksidantas taip pat gali padėti apsaugoti juos nuo nutukimo ir diabeto, kurie abu yra stiprus rizikos veiksnių, širdies liga. Tačiau šios išvados buvo pranešta tik peles, ne į žmones. Be to, norėdami gauti ta pati dozė, resveratrol pelių tyrimuose naudojamos, asmuo turės gerti daugiau kaip 60 litrų raudono vyno kiekvieną dieną.

Kai kurie tyrimai rodo, kad resveratrol galėtų būti susijusi su mažesne rizika uždegimą ir kraujo krešėjimą, kurie abu gali sukelti širdies liga. Daugiau mokslinių tyrimų reikia prieš tai žinoma ar resveratrol buvo sumažintas rizikos priežastis.

Resveratrol vynuogių, papildų ir kitų maisto produktų

Resveratrol, raudonas vynas kilęs iš odos, vynuogių, naudotų vyno. Nes raudonojo vyno fermentuota vynuogių odos ilgiau, nei baltojo vyno, raudonas vynas yra daugiau resveratrol. Tiesiog valgyti vynuoges, ar gerti vynuogių sulčių, buvo pasiūlyta kaip vienas iš būdų gauti resveratrol be alkoholio. Raudona ir violetinė vynuogių sultys gali turėti kai kurie iš pačios širdies Sveiki privalumai raudonojo vyno.

Kiti maisto produktai, kuriuose kai resveratrol apima žemės riešutai, mėlynės ir Spanguolės. Tai dar žinoma kaip naudinga valgyti vynuoges ar kituose maisto produktuose gali būti lyginamas su geriamas raudonas vynas, kai jis ateina į širdies sveikatos rėmimas. Resveratrol raudonojo vyno ir maisto kiekis gali labai skirtis.

Taip pat yra resveratrol papildai. Nors mokslininkai nepavyko rasti bet kokią žalą, atsižvelgiant resveratrol papildai, didžiąją dalį su resveratrol papildai negali būti absorbuoti iš savo kūno.

Spauskite čia Norėdami pirkti Resveratrol iš oficiali svetainė

Kaip alkoholis padeda širdies?

Įvairūs tyrimai parodė, kad saikingai sumos visų rūšių alkoholio naudinga jūsų širdies, ne tik alkoholio nustatyta, raudonas vynas. Tai pagalvojau, kad alkoholio:

  • Padidina didelio tankio lipoproteinų (DTL) Cholesterolis, Gerasis Cholesterolis
  • Sumažina kraujo krešulių susidarymo
  • Padeda išvengti didelio ir mažo tankio lipoproteinų (MTL) cholesterolio, blogojo cholesterolio arterijų žalą

Gerti saikingai- arba visai ne

Raudonas vynas širdies Sveiki nauda atrodo perspektyvus. Tiems, kurie geria saikingai sumos alkoholio, įskaitant raudonojo vyno, atrodo, turi mažesnę riziką susirgti širdies ligomis. Tačiau, daugiau mokslinių tyrimų reikia prieš mes žinome, ar raudonasis vynas yra geriau už širdį nei kitokio alkoholio, pavyzdžiui, alaus arba alkoholinių gėrimų.

Nei American Heart Association, nei nacionalinės širdies, plaučių ir kraujo institutui rekomenduoju jums pradėti geriamojo alkoholio tik siekiant užkirsti kelią širdies liga. Alkoholis gali būti priklausomybę ir gali sukelti arba pabloginti kitų sveikatos problemų.

Gerti per daug padidina riziką susirgti aukšto kraujo spaudimo, trigliceridai, kepenų pažeidimas, nutukimo, tam tikrų rūšių vėžio, nelaimingų atsitikimų ir kitų problemų. Be to, reguliariai geriamas per daug alkoholio gali sukelti kardiomiopatija-silpnina širdies raumenį, sukelti simptomai, širdies nepakankamumo, kai kuriems žmonėms. Jei turite širdies nepakankamumas ar silpnas širdies, jums turėtų vengti alkoholio visiškai. Jei jums vartoti aspiriną kasdien, jums turėtų pašalinti arba sumažinti alkoholio, priklausomai nuo jūsų gydytojo patarimų. Jūs taip pat neturėtų gerti alkoholį jei esate nėščia. Jei turite klausimų apie alkoholio riziką ir naudą, pasikalbėti su gydytoju apie konkrečias rekomendacijas jums.

Jei jau gerti raudono vyno, daryti saikingai. Saikingas gėrimas yra apibrėžiamas kaip vidutiniškai du gėrimai per dieną vyrams ir vienas gėrimas per dieną moterims. Nustatytą vyrams yra didesnis, nes vyrai paprastai sveria daugiau ir daugiau apie fermentu, metabolizes alkoholiu nei moterys.

Spauskite čia Norėdami pirkti Resveratrol iš oficiali svetainė