Roheline tee toidulisandid on touted sageli looduslikud vöötohatise mitmeid terviseprobleeme. Toidulisandeid sisaldavad rohelise tee ekstrakt, aine, mis on rikas antioksüdantide.

Need antioksüdantide hulka epigallocatechin-3-gallate (EGCG), mida peetakse rohelise tee ekstrakt aktiivne komponent. Paljud roheline tee toidulisandid sisaldavad ka theanine, aminohappe arvasin, et toota rahustav toime.

Roheline tee täiendus kasutab

Roheline tee toidulisandid on väidetavalt pakuvad palju kasu tervisele, sealhulgas:

  • kaalulangus
  • vähi ennetamine
  • vähi raviks
  • südame-veresoonkonna haiguste ennetamine
  • vererõhu

Roheline tee vs roheline tee toidulisandid

Saadaval kapsel, ja vedelal kujul, roheline tee toidulisandid on sageli turustatakse vahend suurendada oma antioksüdant tarbimist, ilma, et joovad mitu tassi rohelist teed. Siiski kõige teaduslike uuringute kuupäev on keskendunud tervise mõju tarbivad roheline tee joogina (mitte täiendada vormi).

Vajuta siia, et osta Koutea ametlik kodulehekülg

Kasu roheline tee toidulisandid

Ehkki teadusuuringute roheline tee toidulisandid on piiratud, uuringud näitavad, et roheline tee täiendamine võib pakkuda järgmisi kasu tervisele:

1) Eesnäärmevähi riigikaitse

2009 Uuringus 26 mehed diagnoositi eesnäärmevähk, kes võttis rohelise tee ekstrakt 4 kapslit päevas oli teatud markerid, et signaal eesnäärme vähi progresseerumise märgatav langus. Iga nelja-kapsli doosi tarnitud samaväärne umbes 12 tassi keedetud rohelist teed; ravi perioodil varieerusid 73 päeva 34.5 päeva keskmise ajaga 12 päeva.

2) Külma ja gripi ennetamine

Roheline tee täiendus võib aidata ka külma ja gripp, loitolla, 2007 avaldatud uuring. Kolm kuud, tervete täiskasvanute rühm võttis varalise valem rohelise tee ekstrakt või platseebo kapsel kaks korda päevas. Uuringu lõpuks, roheline tee toidulisandid võtvatele oli kogenud vähem külma ja gripp sümptomid ja vähem päeva võrreldes võttes platseebo haigusest.

3) Kolesterooli

2003 Avaldatud uuring näitab, et kui need on ühendatud koos madala küllastunud rasva Dieet, roheline tee toidulisandid kasutamise võib aidata hoida kontrolli all kolesterooli. Uuring hõlmas 240 täiskasvanute, kõik oli kergelt mõõdukalt kõrgenenud kolesteroolitaseme uuringu alguses. Uuringu tulemused näitasid, et need, kes võtsid roheline tee ekstrakti kapsli kujul 12 nädalat oli suurem langus LDL ( halbade ) kolesterooli kui osalejaid, kes võtsid platseebo kapsel on sama pika aja jooksul.

Vajuta siia, et osta Koutea ametlik kodulehekülg

On roheline tee toidulisandid Seif?

Seni vähe teada kõrvaltoimeid ja roheline toidulisandeid kasutamisega seotud ohutusega. Kuna paljud roheline tee toidulisandid sisaldavad kofeiini, on vaja ettevaatlik, kui sa oled mures kofeiini seotud kõrvaltoimete (nt ärevus, suurenenud südame löögisageduse ja vererõhu, ja haavand sümptomid süvenemine).

Samuti on oluline märkida, et vabade radikaalide sorbentide (antioksüdantide) on ebasoovitav kemoteraapiat, kui nad — teooria — võib vähendada tegevuse narkootikume.

Kuidas kasutada roheline tee toidulisandid

Rohelise tee ekstrakti kapsli kohta hulk varieerub täiendada täiendada. Siiski ei ole kehtestatud soovitatav annus rohelise tee ekstrakt. Kui olete kaaluvad kasutamist roheline tee toidulisandid, rääkida oma tervishoiuteenuse osutaja umbes milline doos võib olla teile sobiv.

Vajuta siia, et osta Koutea ametlik kodulehekülg