Rosaura Puhr paari sõnaga

Kui oled lõbus mõelnud saada salenemisele pillid, Rosaura Puhr võib sama hästi olla see. Rosaura Puhr tootjad, siis on loomulik toidulisand.

Rosaura Puhr on kliiniliselt tõestatud, et aidata kaalulangus ja kick-start ainevahetust ja põletavad rohkem kaloreid, samal ajal kasutades. Rosaura Puhr on on kliiniliselt tõestatud kaalulangus pillid sisaldavad pipart, mis aitavad põletada 12 korda rohkem kaloreid, kui platseebo kontrolli uuring selle tulemusena põletamine kuni 278 inimesed rohkem kaloreid.

Selle peamised koostisosad on Kofeiin, niatsiin ja kõikvõimas kapsaitsiin. Rosaura Puhr teab, ei ole alandlikkus oma väiteid; märkides, et see põletab sama palju kaloreid kui 25-minutilise jooksmast.

Kliiniliselt tõestatud toime Rosaura Puhr

  • Kaotada kuni 8 kg kuus
  • Põletada ekstra 278 kalorit päevas
  • Vähendada kolesterooli taset
  • Suurenenud metabolismi & energia

Rosaura Puhr nüüd osta | Külasta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Millised on koostisained Rosaura Puhr?

Kapsaitsiin:

On loomulik paprika ühend, mis annab neile oma vürtsisus. Kapsaitsiin toimib muutes oma keha tahavad rahuneda, kuigi selle temperatuur ei nihutama.  See protsess, mis on tingitud kapsaitsiin vältimatult põhjustab teie metabolismi põletada rohkem kaloreid kui tavaline ja sind kogemus samuti täiskõhutunde.

Kui tugev thermogenic ühend, kapsaitsiin suurendab oma ainevahetust põhjustab efektiivne rasva põletamine, mis on nähtav ja oluline.

Kofeiin:

Peale kalorite põletamine kapsaitsiin, Rosaura Puhr sisaldab teise thermogenic ühend; kofeiini. Rosaura Puhr kofeiini on roll on pigem toetav.

Koos kapsaitsiin, kofeiin aitab säilitada ainevahetuse määrad üles, säilitades seega rasva põletamine palju kauem. Tegelikult, Rosaura Puhr pooldajad väidavad, et ta põletab kaloreid enne, selle ajal ja pärast harjutusi. Kofeiini doosile, mis on kantud pillid on ohutu, nii et kui sa leiad end olevat Kofeiin-tundlik, võib leida Rosaura Puhr fat burner rohkem karta kui mis tahes muu kofeiini põhinev fat burner.

Niatsiini ja Piperine:

Niatsiin on kaks rolli; See on ka detoxifier ja rasva rakkude inhibiitor. Niatsiin, või siis vitamiin B3 on teada, et aidata kaasa füüsilise keha võõrutus tegemise rakud võimelised tekib isepuhastusvõime.

See on ka rasva tootmine inhibiitor, mis sunnib keha kasutada energia koormatud ühendid (näiteks süsivesikuid ja valku) säilitada terve keha, mitte lihtsalt rasva ladustamiseks seda energiat.

Piperine teisest küljest toimib nõustaja, kolmest komponendist imendumist lihtsamaks.

Rosaura Puhr nüüd osta | Külasta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Rosaura Puhr nõuded on põhjendatud?

Väärib märkimist, et on olemas mitmeid uuringuid, mis on testitud Rosaura Puhr tõhusust kaalulangus.

Uuring avaldati lipiidide tervise ja haiguste, sarnane Rosaura Puhr toidulisand, tõhususe kohta viidi läbi 2010. Uuringu tulemusena järeldati, et kapsaitsiin suurendab tõhusalt FFA arv vereringesse, mis omakorda soodustab rasva kadu.

Teine piloot uuring on uurinud kapsaitsiin, leida asjakohased täiendused thermogenic (rasva kadu) tõhusust. Uuring näitab, et 2 mg capsinoids on ilmne muutusi keha koostise, peamiselt rasva kadu.

See uuring on ka kapsaitsiin on mõju söögiisu ja energia tarbimist. Tulemused näitasid, et need manustada kapsaitsiin oli vähenenud söögiisu.

Veelgi enam, Jaapani uuring, on samuti uurinud mõju kapsaitsiin on metaboolse määra kohta. Kontrollitud uuringus kuidas kapsaitsiin tarbimisel, põhjustab kohe ainevahetuse muutused, suurendades oluliselt energiakulu.

Rosaura Puhr nüüd osta | Külasta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Kliinilises uuringus Kanada uurida toitumine rohkesti kofeiini ja kapsaitsiin üldine mõju. See on registreeritud, et:

Punane pipar ja kofeiini tarbimine oluliselt kumulatiivne söötmissüsteemiga energia tarbimist vähendada ja suurendada energia kulu… Need tulemused näitavad paprika ja kofeiini tarbimine võib põhjustada energia tasakaal oluliselt muutunud, kui inimesed on antud tasuta toitu. Yoshioka M. et al., 1999.

Uurimuses 2011, Purdue Ülikooli explicates mis:

kapsaitsiin ja capsiate nii energiakulu tõsta ja suurendada rasva oksüdatsiooni, eriti suurte annuste. Lisaks kirjanduse tasakaal soovitab kapsaitsiin ja capsiate pärsivad orexigenic [isu] tunne.

Kuigi kuulsus kinnitus ei tõlkida tegeliku tõhususe, ei saa ei suuda aga märgata hype ümber Rosaura Puhr.

Mida tuleks arvesse võtta on, et Rosaura Puhr on esile toodud mitu UK juhtiv Ajalehed (Daily Mail, Daily Express, päike) ja toetavad sellised kuulsused nagu Roxanne Palett ja Nicola McLean UK üksi – võimatu teadmata päritolu ja tõeline kliinilisi andmeid täiendada.

Rosaura Puhr nüüd osta | Külasta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Kohtuotsust

Tuginedes kliiniliste uuringute analüüs, Rosaura Puhr on soovitatav, sest võimas fat burner, nagu see võib aidata teil kaotada 6-7 kilo vähemalt 1 kuu. Tõeline klientidele palju aru palju suurema kaalu kadu määrad kuni 8 kg kuus, kui koos tervisliku toitumise režiimi.

Rosaura Puhr on võimas rasvapõletuseks valem, mis saab praktiliselt ärkama iga unine ainevahetust, aidates teil kaotada ja hõlpsasti hallata oma kaalu.

Pange tähele, et Rosaura Puhr ei väida, et palju tõhusam, kui teil on diivan-seotud. Optimaalse tulemuse saavutamiseks võib vaja tihti teostamisel. Tegelikult Rosaura Puhr saab oma energia taset, mis võimaldab teil kasutada tõhusamalt ja millest on maha arvatud ammendumise — on edukas kaalukaotus peab funktsioon.

Rosaura Puhr nüüd osta | Külasta Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg

Rosaura Puhr kust?

Praegu saab osta 29,99 £ pack (ühe kuu tarne) Rosaura Puhr ametlik kodulehekülg.