Sarkanvīns un kaut ko sarkanu vīnu sauc par resveratrol varētu būt veselīgu sirds. Uzzināt faktus un hype, attiecībā uz sarkanvīnu un tās ietekmi uz jūsu sirdi.

Sarkanvīns ar mēru, ir ilgi domā kā sirds veselīgu. Alkohols un dažu vielu sarkanvīna sauc antioksidanti var palīdzēt novērst sirds slimības, paaugstinot līmeni labs holesterīna un aizsargājot artērijas bojājumiem.

Savukārt ziņas par sarkano vīnu var izklausīties lieliski, ja jums baudīt glāzi sarkanvīna ar vakara maltītes, ārsti ir atturīga veicināšana ikvienam, lai sāktu dzeramo alkoholu. Tas ir tāpēc, ka pārāk daudz alkohola var būt daudz kaitīga ietekme uz jūsu ķermeni.

Tomēr daudzi ārsti piekrīt kaut ko sarkanvīna šķiet palīdzēt jūsu sirds. Tas ir iespējams, ka antioksidantiem, piemēram, flavonoīdus vai vielas sauc par resveratrol, ir sirds veselīgu priekšrocības.

Kā vīna sarkana sirds ir veselīgi?

Sarkanvīns, šķiet, ir vēl vairāk sirds veselīgu pabalstiem par citiem alkohola veidiem, bet tas ir iespējams, sarkanais vīns nav nekādu labāku nekā alus, baltvīns vai alkoholiskie dzērieni par sirds veselību. Joprojām nav skaidru pierādījumu, ka sarkanvīna ir labāks par citiem alkohola veidiem, kad runa ir par sirds veselīgu iespējamos ieguvumus.

Antioksidanti sarkano vīnu sauc polifenoli var palīdzēt aizsargāt jūsu sirds asinsvadu odere. Polyphenol sauc par resveratrol viena viela atrodas sarkano vīnu, kas ir gotten uzmanību.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Resveratrol no oficiālā mājas lapa

Resveratrol sarkanvīna

Resveratrol var būt galvenā sastāvdaļa sarkano vīnu, kas palīdz novērst bojājumus asinsvadus, samazina holesterīna sliktais un novērš asins recekļi.

Lielākā daļa pētījumu par resveratrol veikta dzīvnieku, ne cilvēku. Pelēm, ņemot resveratrol pētījumu liecina, ka antioksidantu var palīdzēt aizsargāt tos no aptaukošanās un diabēta, no kurām abas ir spēcīga sirds slimību riska faktoriem. Tomēr šie secinājumi tika ziņots tikai peļu neatrodas cilvēki. Turklāt, lai iegūtu tādu pašu devu resveratrol izmanto pētījumos pelēm, personai būtu dzert vairāk nekā 60 litri sarkanvīna katru dienu.

Daži pētījumi liecina, ka resveratrol varētu būt saistīts ar samazina risku iekaisumu un asins recēšanu, kuras abas var izraisīt sirds slimības. Vajag vairāk pētījumu, pirms tas ir zināms vai resveratrol bija iemesls samazina risku.

Resveratrol vīnogas, papildina vai citi pārtikas produkti

Resveratrol sarkanvīna nāk no vīna gatavošanā izmantotajām vīnogām ādu. Tāpēc, ka sarkanvīna fermentētas vīnogu ādām ilgāku laiku, nekā ir baltā vīna, sarkanvīns satur vairāk resveratrol. Vienkārši ēst vīnogu vai vīnogu sulas dzeršanas ir ierosināts kā viens veids, kā iegūt resveratrol bez dzeramo alkoholu. Sarkans un purpursarkanajiem vīnogu sulas var būt daži no tās pašas sirds veselīgu priekšrocības sarkanvīna.

Citi pārtikas produkti, kas satur dažas resveratrol arī zemesriekstus, mellenēm un dzērvenes. Tas ir vēl nav zināms, cik izdevīga ēšanas vīnogu vai citi pārtikas produkti varētu salīdzināt ar dzeramo sarkanvīna, kad runa ir par sirds veselības veicināšanu. Resveratrol pārtikas un sarkano vīnu apjoms var būt ļoti atšķirīgs.

Ir pieejami arī Resveratrol bagātinātājiem. Kaut arī pētnieki nav atrasts kāds kaitējums, ņemot resveratrol bagātinātājiem, lielākā daļa resveratrol bagātinātājiem nevar absorbē ķermeņa.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Resveratrol no oficiālā mājas lapa

Kā alkohols palīdz sirds?

Dažādi pētījumi ir parādījuši, mērenu daudzumu alkohola visa veida labumu jūsu sirds, ne tikai alkohola atrasts sarkanvīna. Tā ir doma, ka alkoholu:

  • Rada augsta blīvuma lipoproteīdu (ABL) holesterīns, labs holesterīna
  • Samazina asins recekļu veidošanos
  • Palīdz novērst artēriju kaitējumu, ko izraisa augsta līmeņa low-density lipoproteīdu (ZBL) holesterīns, sliktais holesterīna

Dzert ar mēru, vai — vispār nearhivēt

Sarkanais vīns potenciālos ieguvumus veselīgu sirds izskatās daudzsološi. Tie, kuri dzēriens mērenu daudzumu alkohola, ieskaitot sarkanvīna, šķiet, mazāku risku sirds slimību. Tomēr ir vajadzīga papildus izpēte, pirms mēs zinām vai sarkanvīna ir labāk jūsu sirds nav cita veida, piemēram, alus vai spirta alkohola.

Ne American Heart Association, nedz valsts sirds, plaušu, un asinis institūts iesaka startēšanas alkoholu, tikai lai novērstu sirds slimību. Alkohols var būt atkarību un var radīt vai pasliktināt citas veselības problēmas.

Dzeramais pārāk daudz palielina jūsu risks ir augsts asinsspiediens, augsts triglicerīdu, aknu bojājumus, aptaukošanās, noteikta veida vēzi, nelaimes gadījumiem un citām problēmām. Turklāt regulāri dzēra pārāk daudz alkohola var izraisīt kardiomiopātija-novājināta sirds muskuļa — dažos cilvēkos izraisa sirds mazspējas simptomiem. Ja jums ir vāja sirds vai sirds mazspēja, pilnīgi jāizvairās alkoholu. Ja jūs lietojat katru dienu aspirīnu, vajadzētu novērst vai ierobežot alkohola atkarībā no jūsu ārsta konsultācijas. Jūs arī nevajadzētu lietot alkoholu, ja jūs esat grūtniece. Ja jums ir jautājumi par ieguvumu un risku alkohola, runāt ar savu ārstu par konkrēti ieteikumi jums.

Ja jau jūs dzert sarkanvīnu, darīt ar mēru. Mērens alkohola ir definēts kā vidēji divi dzērieni dienā vīriešiem un viens dzēriens dienā sievietēm. Ierobežojumu vīriešiem ir augstāks jo vīrieši parasti sver vairāk un vairāk ferments, kas metabolizes alkohola nekā sievietes.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Resveratrol no oficiālā mājas lapa