Punane vaarikas on mitte ainult maitsev fruit–they on suur toiteväärtus. Ainult üks kord saadaval mid-summer, vaarikad saab nüüd nautida värske, kuivatatud või külmutatud aasta ringi.

Vaarikad toiteväärtus

Punane vaarikas on väga kõrge kiudainesisalduse. Kiud moodustavad kuni 20% oma massist. Nad on ka hea allikas C-vitamiini, B-vitamiine, foolhapet, mangaani, vaske, magneesiumi ja rauda. Üks tass punast vaarikate annab pool päevasest toitumissoovitusest c-vitamiini RDA mangaani puhul 60% ja 33% RDA kiu.

Tassi punase vaarikaid süüa annab teile selle toiteväärtus ja sa ainult tarbivad 60 kalorit.

Vajuta siia, et osta Vaarika ekstrakti

Vaarikad kasu tervisele

Punane vaarikas on kõrge antioksüdantide ja polüfenoole ning on ORAC väärtus 4900.They mis sisaldavad ühend tuntud ellagic happe, polyphenol, anticarcinogenic omaduste poolest hinnatud kõrge. Uuringud näitavad, et see taim fenooli võib olla efektiivne vähi vältija ja pärssida külm. Elligic hape on teada, et siduda vähki põhjustavaid kemikaale, muutes need passiivsed.

Punane vaarikas on ka kõrge on need on tuntud kui flavanoid ühendid Antotsüaniinid. Nad vastutavad marju punane värv. Antotsüaniinid on näidanud, et kaitsta keha vastu südamehaiguste ja dementsus. Need on kasulikud veenides ja vereringe. Väärib märkimist, et saada neid ühendite kogu toit, nagu punane vaarikas, tundub olevat kasulikum mis neid täiendada vormi.

Red Vaarika taime lehed on kasutatud põlvkonna raviotstarbeks. Tavaliselt leotatud üle tee, Vaarika lehed on kasutatud kergendada sümptomid nohu, kurguvalu ja kõhulahtisust.

Vajuta siia, et osta Vaarika ekstrakti

Valik

Vaarikad lähevad väga kiiresti halb. Värsked vaarikad tuleks tarbida päeva jooksul ostu sooritamisest. Marjad, mis on kindel ja on rikas, sügava värvi valida. Marjad, mis on pehme või mis näitavad kõik märgid, verevalumid või hallituse vältimiseks.

Ladustamine

Kuna vaarikad kaotusi nii kiiresti arstiabi vaja võtta nõuetekohaseks hoidmiseks. Eemalda marjad pakendi ja viska välja kõik need muljutud või hallitanud. See aitab vältida nende saastumist teised. Koht on vaarikad tagasi mahutisse pesemata ja hoida külmkapis kuni kaks päeva.

Punane vaarikas on võimalik ladustada sügavkülma kuni aasta. Külmutada vaarikad, pesta neid ja õrnalt pat kuiv paber abil. Seejärel laotatakse on vaarikate kohta cookie sheet, tagades, et ei ole rahvas marjad. Cookie sheet viiakse sügavkülmik ja lasin freeze umbes tund aega. Kui marjad on külmutatud, paigutada külmutuslaevadelt kotti. Marjad, mis aitab säilitada nende värvi saate lisada sidrunimahla.

Vajuta siia, et osta Vaarika ekstrakti

Vaarikad Tips

Külmutatud vaarikad jäide kiiresti ja saab kergesti lisada teravilja, jogurt või pannkoogid. Nad võivad segada piima ja segatakse smuutisid. Vaarikad teha ka huvitav Lisaks salateid.

Vajuta siia, et osta Vaarika ekstrakti