Longus või longus silmalaud on võib olla probleemiks, kui sama võib takistada oma silmist. Pange tähele, et saab sündida Laugude või sama välja, kui vana sa oled. Laugude võib olla põhjustatud haigus.

Meditsiiniliselt nimetatakse Silmalaugude plastika, plastist kosmeetikatoodete kirurgid teha silmalau lifti operatsioon, et parandada longus või longus silmalaud. Operatsiooni eesmärk on parandada välimust (alumise ja ülemise) silmalaud, noorendava oma näo ilme, tehes vaatad puhanud ja tundma. Silmalaugude kosmeetiline kirurgia ravi saab vastu võtta ka muudel põhjustel, nagu näiteks:

  • Võttes rasva hoiuste – mõned inimesed on rasva ladestumist oma silmalaud, mis esinevad puffiness. Nii saab eemaldada kaudu silmalau lifti kosmeetiline kirurgia.
  • Liigne nahk – võib olla liigne nahk, et saada lahti oma ülemise silmalaud. Selline mitte ainult muuta oma Ülemiste Silmalaugude kontuur, kuid võib see kahjustada teie nägemist. Selline saab lahendada läbi oma silmalaud kosmeetilisi plastist. Võttes kotid silmade all võib olla probleemiks, mida saab lahendada läbi oma madalama silmalaud kosmeetilisi plastist.

Vajuta siia, et osta ametlik kodulehekülg: Eye Secrets

Silmalau lifti kosmeetiline kirurgia teostatakse ainult täiskasvanud terve näo kudede ja lihaste. Sa ei pea on elu ohustavate või tervislik seisund, nagu diabeet, mis võivad mõjutada teie ravi. Oma eluviisi ka peaksid olema terved. Eelkõige tuleks ei saada Silmalaugude plastika ravi, kui te olete suitsetaja. Sa oled tõenäoliselt saada silmalau lifti ravi ajal ärkvel. Sest sa on kohustatud olema mures, olete kindlasti saada ärevus ravi enne ravi.

Selleks, et kõrvaldada valu ravi ajal, oma kirurg on seotud süstida numbing ravimit oma silmade ümber enne väike kärped voldid ja kortsud oma silmalaud. Kirurg siis liigub lahtine nahk ja ekstra rasvkude eemaldada enne karmistamist silmalau lihased. Olete kindlasti saada õmblused lõigatud paikade kohta.

Silmalau lift kirurgia on tavaliselt ambulatoorse ravi korras ja ei nõua viibib arsti poole. Nagu teiste kirurgiline protseduur, mille silmalau lifti kosmeetiline ravi plastist esitleb erinevad riskid ja tüsistused. Kuigi mõned komplikatsioonid kaotada pärast tagasisaamist, teised olema alalised.

Sulgeda silmad, kahekordne nägemine ja turse silmalaud on mõned komplikatsioonid, mis hajuvad pärast paranemist. Teil võib olla püsiv ebatasasusi silmalaud pärast paranemist. Alati on oht nakkuse ravi aja jooksul. Saab vähendada tüsistusi ja terve järeltöötlemist tavade nõuetekohane hügieen.

Vajuta siia, et osta ametlik kodulehekülg: Eye Secrets

Silma kaas Lifter läbivaatamine

Sa ilmselt aru, et see ei ole kerge ülesanne leida tõhus lahendus otsin longus ja kottis silmad.

Seal on palju tooteid turule, et luban igasuguseid toredaid asju, kuid reaalsus on see, et nad võtavad aega, et alustada tööd ja teiseks, suurem osa neist pole üldse odav.

Kosmeetiline kirurgia on alla enamik inimesi täna, sest see viib teatud riski tase, see on kallis ja taastumise aeg võib olla pikk ja raske.

Mis on silma saladusi silma kaas Lifter?

Silma saladusi silma kaas tõstja on üks haruldane toodete turule, mis võib tegelikult elada kuni oma. See on tõesti lihtne ja kiire lahendus otsin kottis silmad.

Vajuta siia, et osta ametlik kodulehekülg: Eye Secrets

Kuidas see toimib?

Kui rakendate kaaned ülemise silma allergia liimiga ribadeks, nad õrnalt lift silmalaud kuni rohkem loomulikus asendis. Ja kui nafta geeli suhtes ribadeks haardumist on palju suurem ja ribad jääb koht kogu päeva pikkune.

Kes saavad kasutada silma kaas Lifter?

See toode sobib kõigile inimestele ja neile, kes on allergilised nafta võib-olla soovite kõigepealt oma arstiga konsulteerida. Nad ei ole ainult naistele; Mehed saavad kasutada neid samuti. Põhimõtteliselt võib igaüks, kes tahab suurepärane otsin silmad kasutada toodet. Liim ribadeks on mugav kõik silma kuju ja suurusega. Seal ei ole erandeid.

Kui kaua siis viimase?

Iga riba peaks kestma te, keskmiselt 10-12 tundi enne, kui tekib vajadus uue. Nad on väga mugav kanda ja ei tekita üldse mingit ärritust. Te saate kasutada ribadeks nii sageli kui soovite; Võite kasutada neid kogu päeva iga päev või saate neid just nädalavahetustel, tähtpäevad jne.

Kuidas kulude ja kust osta?

Te saate osta seda ainult 29.99 GBP 1 kuu tarnimise silma saladused Koduleht

Vajuta siia, et osta ametlik kodulehekülg: Eye Secrets