Sarkanās avenes ir ne tikai garšīgi fruit–they ir liels uzturvērtība. Tikai vienu reizi vasarā pieejams, aveņu tagad var būt patika svaigi, žāvēti vai saldētu gadu.

Aveņu uzturvērtības

Ir ļoti daudz diētisko šķiedrvielu sarkanās avenes. Līdz 20 procentiem no to kopējā svara veido šķiedrvielu. Viņi ir labs avots, C vitamīna, B vitamīnu, folskābi, mangāna, vara, magnija un dzelzs. Pusi ieteicamo diennakts devu, c vitamīna, 60 procenti no RDA, mangāna un 33 procentiem no šķiedru RDA sniedz vienu tasi sarkanās avenes.

Ēd sarkanās avenes tasi nodrošinās jūs ar šo uzturvērtību un jūs tikai patērē 60 kalorijas.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt aveņu ekstrakts

Ieguvumi veselībai no aveņu

Sarkanās avenes ir augsts antioksidantu un polifenoli un ORAC vērtība 4900.They satur maisījumu, kas pazīstama kā ellagic acid, augsti vērtēta par rekvizītiem anticarcinogenic polyphenol augstā līmenī. Pētījumi liecina, ka šo augu fenola var būt efektīvs vēža preventer un inhibitors. Elligic skābe ir zināms saistīt vēža izraisa ķīmiskas vielas, padarot tās neaktīvi.

Sarkanās avenes arī ir augsts ir antociānu, tie ir pazīstami kā flavanoid savienojumi. Viņi ir atbildīgi par ogas sarkanas krāsas. Antocianīni ir pierādīts, ka aizsargā organismu pret sirds slimība un demence. Tie ir noderīgi, vēnas un asinsrites sistēmas stiprināšana. Ir vērts atzīmēt, ka panākt, lai šie savienojumi no whole foods, piemēram, sarkanās avenes, šķiet, ir izdevīgāka, ņemot tos papildināt veidlapu.

Red raspberry auga lapas ir izmantotas paaudzēm medicīniskiem nolūkiem. Parasti bija uzlējusi uz tēju, aveņu sarkanām lapām ir izmantoti, lai atvieglotu simptomus, saaukstēšanās, kakla mutē un caureja.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt aveņu ekstrakts

Atlases

Avenes ļoti ātri iet slikti. Svaigas avenes būtu patērē pirkšanas laikā. Ogas, kas ir stingrs un bagāta, tumši krāsu izvēle Izvairieties no ogām, kas ir mīksta vai jebkuras pazīmes saspiedumi vai pelējuma.

Krātuves

Jo tik ātri bojāties avenes, aprūpe ir jāveic pareizai uzglabāšanai. Izņemt no konteinera ogas un izsviest visas ievainotas vai sapelējis tiem. Tas ļaus izvairīties no piesārņojošo citiem. Vieta avenes atpakaļ traukā nemazgājies un uzglabāt ledusskapī līdz divām dienām.

Sarkanās avenes var uzglabāt ledusskapī ne ilgāk kā gadu. Lai sasaldētu avenes, izskalojiet un jālieto uzmanīgi, pat sausa papīra dvieli. Otrkārt, izklāja avenes cookie lapas, pārliecinoties, lai pūlis ogas. Cookie lapas pārnes saldētavas un ļaut viņiem iesaldēt apmēram stundu. Pēc tam, kad ir saldētas ogas, novietot tos saldētava maisiņā. Jūs varat pievienot citronu sulu ogas, lai palīdzētu saglabāt savu krāsu.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt aveņu ekstrakts

Avenes Tips

Saldētas avenes atkausējiet ātri un viegli pievienot graudaugu, jogurtu vai pankūkām. Tos varētu sajaukt ar pienu un iejaukti kokteiļus. Avenes arī veikt papildus interesanti salāti.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt aveņu ekstrakts