Nõuete kiire ja lihtne kaalulangus on kiiresti muuta see väike täiendus populaarsed. Aga kas see tegelikult toimib? Siin on kõik faktid Vaarika Ketooni ja kui see toimib teie jaoks.

Viimasel ajal palju teil on olnud küsib minult Vaarika ketoone ja nende võimet imekombel kahandada. Lõppude lõpuks, see on saada meedia tähelepanu lumesadu. Kui toidulisand on touted number üks rasva kadu ime, kuid kas see tõesti tõsi? On Vaarika ketoonid arsenali vastu liigne rasv uusim relv? Kas tõesti lihtsalt osta pudel rasva põletamine?

Kuulsus arstid ja kaalulangus spetsialistidele kui ka on touting Vaarika ketoon, Viimane Imerohi battle of mõhkkasu. Lisa on muutunud nii populaarseks, et tervisliku toidu kauplused on isegi probleeme nõudlus ajakohaste. Kuid kas see tõesti töötab? Loe hea, halb ja inetu on see väidetavalt maagiline pill.

Vajuta siia, et osta Raspberry Ketone Plus

Mis on Vaarika ketoon?

Vaarika ketoon on leitud vaarikad aromaatne ühend, kui allaneelatud suurtes annustes, on öelnud, et suurendada keha võimet toota adiponectin, valku saab reguleerida oma ainevahetust, samuti rasva kauplustes lagunedes keha. Et neelata kohustatud need muutused mõjutavad 100 milligrammi soovitatud doosis, aga oleks võinud 90 naela vaarikate päevas tarbida. Selle tulemusena ühend on Labsissa sünteetiliselt toodetud ja tarbitud tableti kujul.

Vaarika ketoon mõju

Vastavalt Dr Mehmet Oz – Ameerika (ja Oprah Winfrey) lemmik Arst pöördus-televisiooni star-Vaarika ketoon on, pole olnud ime kaalulangus . Likening mõju Vaarika ketoon rasvarakkude et vedela lämmastiku sisse õhupallid, Dr Oz lubadusi, et, kui seda kasutatakse koos tasakaalustatud toitumine ja kehaline pingutus, tuua täiendada dramaatiline füüsilised muutused. Vastavalt Dr Oz, Vaarika ketoon sisuliselt trikke teie keha mõtlesime, et see on õhuke.

Kuidas Vaarika ketoon tootjad väidavad, et see aitab kehakaalu langetamiseks

Vastavalt tootjate väited, Vaarika ketoonid reguleerida hormooni adiponectin, mis kipub olema madalam inimesed, kellel on rasvumist kui ilma selleta. Mõned uuringud näitavad, et suurendada adiponectin võib aidata ravida suurendades insuliini tundlikkust insuliini küsimustes, nagu tüüp 2 diabeet ja Metaboolne sündroom. Insuliini resistentsus on oluline tegur, et ülekaalulisus, tüüp 2 diabeet ja Metaboolne sündroom. Vaarika ketoonid võib reguleerida ka noradrenaliini, mis võib põhjustada kerget keha temperatuuri tõus.

Vajuta siia, et osta Raspberry Ketone Plus

Midagi uut Vaarika ketoonid

Vaarika ketoon toidulisandid on juba aastaid. Tegelikult, nad olen olnud turustama rahvusvaheliselt alates 1960. Selle asemel, see on kõik hype, mis on uus, nagu tootjad üritavad raha inimeste soovi proovida midagi kaalust alla võtta.

Vaarika ketoon uuringud

Vaarika ketoonid väiteid tundub, et tekib kaks väikeste näriliste uuringud. Esimeses uuringus teadlased näidanud selle aine tõhusust tihedamast isaste hiirte rasva kogunemist. Teine, mis viidi läbi hiirte väike võtmine, Vaarika ketoon ilmus hiired toita kõrge rasvasisaldusega dieedil rasva kogunemise vältimiseks. Siiani ei ole inimeseõpetuse olemas, nähtaval Vaarika ketoonid rasva kadu tõhusust inimestel, kuigi luulojen näib viitavat, et see võib olla kasulik teatud juhtudel.

Vajuta siia, et osta Raspberry Ketone Plus

Kuidas tõlkida inimestele näriline uuringud?

Johns Hopkins meditsiini, hiir ja inimeste genoomide on umbes 85 protsenti sama, mis on põhjus, miks on nii tihti katseks esialgse alusena õppimine haigus inimese bioloogia ja geneetika. See tähendab, et mõned järeldused näriliste kooskõlas järeldused inimestel samal ajal, kui teised ei. Lõpuks võib parim määramine, kuidas edukalt täiendada on inimestel tulla üksnes hoolikalt kontrollida, eksperdihinnangu, teadus inimeste uuringud. Vaarika ketoonid veel selle standardi saavutamiseks. Näriliste uuringud ei varundata tahke inimeste uuringud, samuti on reguleerimata aine uuritud inimestele, et teha kindlaks võimalikud kõrvaltoimed ja vastunäidustused.

Aga anekdootlikke tõendeid?

Kuigi teaduslikud uuringud on eesmärk, anekdootlikke aruanded ei saa pidada objektiivseid tõendeid selle kohta, sest need põhinevad inimeste subjektiivne aruandlus. Sellised tõendid võivad mõjutada hype, ootused ja kinnitust erapoolikuses, muudab see ei pea tingimata kehtima. Anekdootlikke tõendeid võib olla väga hea aluse moodustavad testitavad hüpotees, kuid üksnes kontrollitud teaduslikud inimeste uuring võib määrata õige korrelatsioon Vaarika ketoone ja kaalulangus.

Mingit positiivset seost saab omavahel Vaarika ketoone ja inimeste kaalulangus sel ajal.

Muud nõuded

Vaarika ketoonid tehtud meedia edu pärast, lisades mõned tootjad oma toodet, samuti muud nõuded. Üks, mis ma olen näinud üsna palju on, et Vaarika ketoonid on anti-vananemine. Kuigi on tõsi, nad sisaldavad antioksüdante, mis võitlevad vabade radikaalide kahjustuste eest, see on suur venitada helistada neile anti vananemist ime. Kui sa tahad võidelda vananemise, süüa hea taim põhineb looduslikke antioksüdante toitumine ja mis ei jäta palju ummistumist jäätmed keha. Lihtsalt ärge proovige osta ainult koos pill.

Vajuta siia, et osta Raspberry Ketone Plus

Vähe kontrolli

FDA määrad Vaarika ketoonid nagu GRAS (üldiselt tunnistatud ohutuks); Aga amet on katsetatud ega see toetab iga kaalu kadu väidete kohta Vaarika Ketooni. Paljud tootjad ka muid koostisosi oma toidulisandeid, nagu noradrenaliini (mis võib tõsta vererõhku), hoodia, kapsaitsiin, kofeiini ja muud võimalikud thermogenic (rasva põletamine) koostisosi. Need koostisosad võivad olla hulgaliselt negatiivset ja võib-olla ohtlik kõrvaltoimed.

Võimalikest ohtudest

Ei kuulu hype on Vaarika ketoonid võimalikest ohtudest. Kuna need reguleerivad organismi noradrenaliini vabanemist, see põhjustab keha temperatuuri, mis võib viia metaboolse ajutine kasv tugevnenud. Kahjuks koos keha temperatuuri tõstmine noradrenaliini suudab tõsta vererõhku ja südame löögisagedust suurendades. Kõik inimesed, kellel on diabeet, südamehaiguste, kõrge vererõhk ja Kok, astma vältima Vaarika ketoonid, mis võib süvendada eespool nimetatud tingimustele.

Vajuta siia, et osta Raspberry Ketone Plus

Alumine rida

Alumine rida kõige ime toodete touted kaalulangus — sealhulgas Vaarika ketoonid — et nad on trikkide. Mulle ei meeldi trikkide. Samas kui nii paljud inimesed oleks pigem osta lisatasu mitte muuta, mida nad söövad, ei ole ime pill kaalulangus ja kulutada oma raha nagu on, raha raiskamine. Kõige halvemal juhul need pillid võib olla kõrvaltoimeid ja reguleerimata koostisosi, mis võivad kahjustada teie tervist.

Parim viis kaotada kaalu ja hoida ära terveks on terved, looduslike toiduainete Dieet süüa mõõdukalt ja saada regulaarselt liikuda. Sa ei pea liituma kallis jõusaal-saab võtta vilgas 30-minutiline jalutuskäik viis päeva nädalas või töötada kodus jooga tava.

Kuigi näriliste teadus võib olla Vaarika ketoonid on paljutõotav, ei ole kaugeltki lõplik. Ei ole inimeste uuringuid, mida saab varundada neid väiteid. Ära raiska oma raha trikk ilma tõestatud tulemuslikkust kontrollinud suurte kontrollitud teadus inimeste uuringud.

Vajuta siia, et osta Raspberry Ketone Plus

Lisaks kaalulangus

Kuigi ma mõistan soov kaalust alla võtta, ei ole ime toode, mis ei kavatse muuta see juhtub teile. Kehakaalu langetamine peaks olema osa üldine programm elavamaks, parem tervis. Isegi siis, kui ime toode võib tegelikult aitavad teil sulavad naela vaevata, kui te jätkate süüa töödeldud toidud, suhkur ja kemikaalid, siis näed väga vähe parandada oma tervist. Ilu Detox System pakub programm, mis keskendub oma head tervist, kaalu ja suurendada Ilu paratamatu tulemus. Kogu loodusliku toidu söömine ning elu tervislikud eluviisid on parim võimalus parandada, kuidas sa vaatad ja tunnevad.

Vajuta siia, et osta Raspberry Ketone Plus