Zaļā tēja bagātinātāji bieži tiek touted kā dabas aizsardzības līdzekli par vairākas veselības problēmas. Piedevas satur zaļās tējas ekstrakts, vielas, kas ir bagāts ar antioksidantiem.

Šie antioksidanti ietver epigallocatechin-3-gallate (EGCG), kas ir uzskatāma par aktīvo sastāvdaļu zaļās tējas ekstraktu. Daudzi papildinājumi zaļā tēja satur arī theanine, aminoskābe doma rada nomierinošu efektu.

Veidi, kā var izmantot zaļā tēja bagātinātāji

Zaļā tēja bagātinātāji ir apliecinātu piedāvāt vairākus ieguvumus veselības jomā, tajā skaitā:

  • svara zudums
  • vēža profilakses
  • vēža ārstēšanai
  • sirds un asinsvadu slimību profilakse
  • pazeminot asinsspiedienu

Zaļā tēja vs. Zaļā tēja bagātinātāji

Pieejams kapsulu un šķidrā veidā, zaļā tēja bagātinātāji bieži tirgo kā veidu, kā palielināt jūsu antioksidantu deva dzert vairākas krūzes zaļās tējas dienā bez. Tomēr lielākā daļa zinātnisko pētījumu līdz šim pievērsta patērē zaļā tēja kā dzēriens (nevis papildināt veidlapu) ietekmi uz veselību.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Koutea no oficiālā mājas lapa

Zaļā tēja bagātinātāji priekšrocības

Lai gan pētījumi par zaļā tēja bagātinātāji ir ierobežota, pētījumi liecina, ka papildinājumu, ka zaļā tēja var piedāvāt šādas veselības priekšrocības:

1) Prostatas vēzis aizsardzība

2009 Pētījums 26 cilvēku diagnosticēts prostatas vēzis, tiem, kuri saņēma četri kapsulas zaļās tējas ekstrakta dienā bija daži marķieri, kas signālu prostatas vēža progresiju būtisku samazināšanos. Katrā četri kapsulas devu piegādāta ekvivalenta apmēram 12 tases uzlietas zaļā tēja; ārstēšanas periodā svārstījās no 12 dienas 73 dienas vidus laiku 34.5 dienas.

2) Aukstā un gripas profilaksei

Zaļā tēja bagātinātāji var palīdzēt stave off aukstā un gripai, saskaņā ar pētījumu publicēja 2007. Trīs mēnešus grupa veselu pieaugušo rādītājiem bija īpašuma formula zaļās tējas ekstrakta vai placebo grupā kapsulas divas reizes dienā. Pēc studiju beigām, kuri lieto zaļā tēja bagātinātāji bijušas mazāk aukstā un gripas simptomi un slimības, salīdzinot ar placebo ņemot mazāk dienas.

3) Samazināt holesterīna

Pētījumā, kas publicēts 2003. gadā liecina, ka, kad pārī ar zemu piesātināto tauku diētu, izmantot zaļā tēja bagātinātāji var palīdzēt uzturēt holesterīna pārbaude. Pētījumā iesaistīto 240 pieaugušie, no kuriem visi bija maigi vidēji paaugstināts holesterīna līmenis studiju sākumā. Pētījumu rezultāti parādīja, ka tie, kas paņēma zaļās tējas ekstrakts kapsulu veidā 12 nedēļas bija lielāks samazinājums LDL ( slikti ) holesterīna līmenis nekā dalībniekiem, kuri saņēma placebo grupā kapsula uz tādu pašu laiku.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Koutea no oficiālā mājas lapa

Vai zaļā tēja bagātinātāji ir droši?

Līdz šim maz ir zināms par blakusparādībām un ar zaļo piedevas lietošanu saistīto drošības apsvērumi. Jo daudzi papildinājumi zaļā tēja satur kofeīnu, ir svarīgi ņemt piesardzīgi, ja jūs uztraucaties par kofeīnu saistītās blakusparādības (piemēram, trauksme, palielināt sirdsdarbības frekvences un asinsspiediena un čūla simptomi pasliktinās).

Arī ir svarīgi atzīmēt, ka brīvu radikāļu vācējiem (antioksidanti) laikā ķīmijterapiju ārstēšanu, jo tie ir nevēlama — teorētiski — var mazināt narkotiku darbība.

Kā izmantot zaļā tēja bagātinātāji

Zaļās tējas ekstrakts vienu kapsulu summa mainās Papildinājums Pielikums. Tomēr nav bez noteikta ieteicamā deva zaļās tējas ekstraktu. Ja jūs esat apsverot izmantot zaļā tēja bagātinātāji, runāt ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju par kuru devu varētu būt piemērots tieši jums.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Koutea no oficiālā mājas lapa