Žalioji arbata papildai yra dažnai touted kaip natūralus vaistas nemažai sveikatos problemų. Dėl papildų sudėtyje yra žaliosios arbatos ekstraktas, turtingas antioksidantų pasirodė medžiaga.

Šių antioksidantų yra epigallocatechin-3-Galatas (EGCG), kuri yra laikoma aktyviosios sudedamosios žaliosios arbatos ekstrakto. Daug žaliosios arbatos papildai taip pat yra theanine, amino rūgštis manoma, kad gaminti, ramina.

Naudoja žaliosios arbatos papildai

Žalioji arbata papildai yra ketino pasiūlyti nemažai nauda sveikatai, įskaitant:

  • svorio netekimas
  • vėžio prevencijos
  • vėžio gydymas
  • širdies ir kraujagyslių ligų prevencija
  • sumažinti kraujo spaudimą

Žalioji arbata vs žaliosios arbatos papildai

Yra skystos, kapsulės, resveratrol papildai dažnai parduodami kaip priemonę didinti savo antioksidantų vartojimas neturint išgerti keletą puodelių žaliosios arbatos per dieną. Tačiau labiausiai moksliniai tyrimai iki šiol buvo sutelktas poveikio sveikatai vartoja žaliosios arbatos gėrimas (o ne papildyti formą).

Spauskite čia Norėdami pirkti Koutea iš oficialios svetainės

Žalioji arbata papildai privalumai

Nors mokslinių tyrimų apie žaliosios arbatos papildai yra ribotas, tyrimai rodo, kad Žalioji arbata papildai gali pasiūlyti šių sveikatai teikiama nauda:

1) Prostatos vėžio gynybos

2009 M. tyrime 26 vyrų prostatos vėžys diagnozuotas, tie, kurie buvo keturi žaliosios arbatos ekstrakto kapsules kasdien buvo reikšmingai sumažėjo tam tikrų žymenų, dėl kurių signalo prostatos vėžio progresavimo. Kiekvienas keturių-kapsulė dozė pristatyti ekvivalentas apie 12 puodelių paruošta žaliosios arbatos; gydymo laikotarpiu svyravo nuo 12 dienų iki 73 dienas, su vidurine 34.5 dienų metu.

2) Šalto ir gripo profilaktikai.

Žalioji arbata papildai gali padėti atitolinti šalto ir gripo, pagal 2007 m. paskelbtas tyrimas. Tris mėnesius, sveikų suaugusių grupė buvo patentuota formulė žaliosios arbatos ekstrakto arba placebu kapsulė du kartus per dieną. Iki tyrimo pabaigos, tie atsižvelgiant Žalioji arbata papildai patyrė mažiau šalto ir gripo simptomų ir mažiau dienų nuo ligos, palyginti su tais atsižvelgiant placebo.

3) Sumažinti cholesterolio kiekį

Paskelbtas 2003 m. tyrimas rodo, kad kai buvo suporuotas su ma ai sočiųjų riebalų dietos, žaliosios arbatos papildų naudojimas gali padėti išlaikyti cholesterolio žymės. Tyrime dalyvavo 240 suaugusiems, visi jie turėjo šiek tiek saikingai padidėjęs cholesterolio kiekis tyrimo pradžioje. Tyrimo rezultatai parodė, kad tie, kurie paėmė žaliosios arbatos ekstraktas kapsulės formos 12 savaičių turėjo didesnį sumažėjimą MTL ( blogai ) cholesterolio nei dalyviams, kurie paėmė placebu kapsulė, to paties ilgio laiko.

Spauskite čia Norėdami pirkti Koutea iš oficialios svetainės

Ar žaliosios arbatos papildai saugūs?

Iki šiol mažai žinoma apie saugos problemos susijusios su žalia papildų vartojimą ir šalutinis poveikis. Kadangi daug žaliosios arbatos papildų sudėtyje yra kofeino, svarbu imtis atsargumo priemonių, jei esate susirūpinęs dėl kofeino daromą neigiamą poveikį (pvz., nerimas, padidėjęs širdies susitraukimų dažnis ir kraujospūdis ir opos simptomai blogėja).

Taip pat svarbu pažymėti, kad laisvųjų radikalų sugėriklių (Antioksidantai) yra nepageidaujamas per Chemoterapija gydymas, nes jie — teorija — gali sumažinti narkotikų veikla.

Kaip naudotis resveratrol papildai

Žaliosios arbatos ekstrakto Vienoje kapsulėje kiekį skiriasi nuo papildymas, papildymas. Tačiau nėra jokios nustatytos rekomenduojamos dozės žaliosios arbatos ekstrakto. Jei esate svarsto žaliosios arbatos papildus naudoti, pasikalbėti su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas apie kurios dozės gali būti tinkama jums.

Spauskite čia Norėdami pirkti Koutea iš oficialios svetainės