Zielona herbata suplementy są często reklamowany jako naturalny środek do wielu problemów zdrowotnych. Suplementy zawierają wyciąg z zielonej herbaty, substancji w bogatych w przeciwutleniacze.

Tych przeciwutleniaczy należą epigalokatechiny-3-epigalokatechiny (EGCG), która jest uważana za aktywny składnik ekstraktu zielonej herbaty. Wiele suplementów zielonej herbaty zawierają także Teanina, aminokwas uważa się produkować uspokajająco.

Zastosowania do suplementów zielonej herbaty

Zielona herbata suplementy są rzekomo oferują wiele korzyści dla zdrowia, w tym:

  • utrata masy ciała
  • profilaktyki
  • leczenia raka
  • Profilaktyka chorób układu krążenia
  • obniżenie ciśnienia krwi

Suplementów zielonej herbaty vs Zielona herbata

Dostępne w torebki i płynnej, suplementów zielonej herbaty są często reklamowane jako środek na zwiększenie spożycie antyoksydantów, bez picia kilka filiżanek zielonej herbaty dziennie. Jednak najbardziej naukowych badań do tej pory koncentrowały się na spożywanie zielonej herbaty jako napój (a nie w formie dodatku) wpływ na zdrowie.

Kliknij tutaj, aby kupić Koutea z oficjalnej strony internetowej

Korzyści płynących z zielonej herbaty

Mimo, że badania na temat suplementów zielonej herbaty jest ograniczona, badań sugerują, że suplementacja że Zielona herbata może zaoferować następujące korzyści dla zdrowia:

1) Prostaty rak obrony

W 2009 roku 26 mężczyzn zdiagnozowano raka prostaty którzy wzięli cztery kapsułki ekstrakt z zielonej herbaty dziennie miał znaczący spadek w niektórych markerów, które sygnał progresji raka gruczołu krokowego. Każda dawka 4 kapsułki dostarczane równowartość około 12 szklanki zaparzonej zielonej herbaty; okres leczenia wynosił od 12 dni do 73 dni, Mediana czasu 34,5 dni.

2) Przeziębienie i grypa

Suplementów zielonej herbaty może pomóc zażegnać przeziębienia i grypy, według badań opublikowanych w 2007 roku. Przez trzy miesiące grupę zdrowych osób dorosłych wziął opatentowana formuła, ekstrakt z zielonej herbaty lub placebo kapsułki dwa razy dziennie. Koniec studiów przeżyłam tych, biorąc suplementy, Zielona herbata mniej objawów przeziębienia i grypy i mniej dni choroby w porównaniu do tych biorący placebo.

3) Obniżenie cholesterolu

Badania opublikowane w 2003 r. wskazuje, że, w połączeniu z niskim nasyconych tłuszczu diety, stosowanie suplementów zielonej herbaty może pomóc utrzymać poziom cholesterolu w ryzach. Badaniami objęto 240 osób dorosłych, z których miał lekko umiarkowanie podwyższonego cholesterolu na początku badania. Badania wyniki wykazały, że wyciąg, którzy wzięli zielonej herbaty w postaci kapsułek 12 tygodni miał większy spadek LDL ( złe ) cholesterolu niż uczestnicy, którzy brali placebo kapsułki przez taki sam okres czasu.

Kliknij tutaj, aby kupić Koutea z oficjalnej strony internetowej

Są bezpieczne suplementy zielonej herbaty?

Do tej pory niewiele wiadomo o działania niepożądane i zagrożenia bezpieczeństwa związanego z użyciem suplementów zielonej. Ponieważ wiele suplementów zielonej herbaty zawierają kofeinę, to należy zachować ostrożność, jeśli masz jakieś wątpliwości związane z kofeina niepożądanych (takich jak niepokój, przyspieszone bicie serca i ciśnienie krwi i pogarsza objawy wrzód).

Warto zauważyć, wolne rodniki padlinożerców (przeciwutleniaczy) nie są mile widziane podczas chemioterapii, gdyż — w teorii — może zmniejszać działanie leków.

Jak używać suplementów zielonej herbaty

Ilość wyciąg z zielonej herbaty na kapsułkę różni się od uzupełnienia do dodatku. Istnieje jednak nie siedzibę zalecana dawka wyciąg z zielonej herbaty. Jeśli rozważasz stosowanie suplementów zielonej herbaty, mówić do służby, o których dawka może być odpowiedni dla Ciebie.

Kliknij tutaj, aby kupić Koutea z oficjalnej strony internetowej